Jump to content

Serveris Atvērts

Sign in to follow this  
Segvārds

United States Forest Service

Recommended Posts

 

 

Gp5fvR6.png

Turpmāk minēti apzīmējumi , kā:

         “U.S.F.S” – United States Forest Service apzīmē 1905. gadā dibinātu valdības organizāciju, kura balstās uz štatā esošo mežu apsaimniekošanas un saimnieciskās darbības veikšanu.  Tajā ietilpst: mežu attīrīšana, uzraudzīšana,  apsaimniekošana.

         ''HC'' -  High Command - Rankā visaugstāk stāvošie organizācijas ierēdņi/amatpersonas, kuru galvenais pienākums ir vadīt organizāciju, lai vienmēr valdītu kārtība, disciplīna. un saticība starp darbiniekiem, kā ari veic īpašas operācijas.

         ''C'' –  Command rankā augstāk stāvoši darbinieki, kuri uzrauga zemāka ranka darbinieku veikumus, veic speciālas operācijas, kārto dokumentus, taču pašus uzrauga ''High Command''

        skaitā ietilpst: Traktori, Apvidus automašīnas, vieglās automašīnas, kvadracikli, helikopteri, lidmašīnas.

         “WFRD” - Wildland Fire and Rescue Division ir apakšgrupa, kurā strādā cilvēki, kuri sniedz pirmo palīdzību kādam cietušajam, veic glābšanas darbus apsaimniekošanas teritorijā.

          “AOD” -   Aviation Operation Division ir 20 gadus pastāvoša divīzija organizācijā, kuras galvenais mērķis ir apsargāt un izglābt teritoriju no gaisa telpas.

          “MD” –  Mehanic Division apzīmē visus organizācijā strādājošos darbiniekus, kuri savu darbu veic rīkojoties ar organizācijai piederošo kustamo mantu. Tajā       skaitā ietilpst: Traktori, Apvidus automašīnas, vieglās automašīnas, kvadracikli, helikopteri, lidmašīnas.

         “SI” -  Search & Investigations nodarbojas ar pazudušu personu meklēšanu, izmantojot gaisa un zemes patruļas, kā arī dresētus suņus. Tiek veikta izmeklēšana ar ļaunprātīgu meža dedzināšanu, piersārņošanu.

        “CV”  -  Curriculum Vitae ir dzīves apraksts, biogrāfija.

Organizācija aizsāka U.S.F.S savu darbību aizsāka 1905. gadā,  kad no maza cilvēku daudzuma tā veica strauju izaugsmi un ātri vien kļuva par vienīgo apriņķī esošo organizāciju, kura veic štatā esošo mežu apsaimniekošanu. Organizācijas darba rutīnā arī ietilpst dzīvnieku barošana, dabas taku izveide,  kultūras pieminekļu aizsardzība, jaunu sugu atklāšana.  Kopš organizācijas dibināšanas nav mainījusies iespēja pievienoties tajā.  Lai varētu tikt par vienu no organizācijas dalībnieku, ir nepieciešams iziet medicīnisko pārbaudi, iesūtīt savu, brīva formāta CV un izturēt pārbaudi, kura ilgst vairāk kā divas nedēļas.

Pavisam ir izvietotas  4 organizācijas stacijas, kuras visas darbojas.  Tās ir tikai 31% nokomplektētas, tāpēc arī pastāv risks, ka divas no stacijām tiks aizvērtas.  Pašlaik organizācija nav nekādu problēmu ar budžetu.  Darbinieku trūkums tiek balstīts uz neprofesionālu darbību, nespēju strādāt un veselības problēmām. Darbs U.S.F.S prasa ļoti lielu izturību un laiku. Lielākā daļa no organizācijas ir apmierināta gan ar

  • Like 8
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.