Jump to content

24.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Sign in to follow this  
Jackson

Versija

Recommended Posts

Manu prāt vajag mainīt atpakaļ versiju uz 0.3.7, jo daudziem čakarējas laiks, spēle iefrīzo uz 2-3 sec un dēļ tā daudzus kiko anticheat, es domāju tad arī būtu vairāk spēlētāju, jo daudzi aizmauca prom dēļ versijas!!!

Man nekas nav mainījies no vecās versijas saistībā ar lagiem, freeziem vai crashiem.

Mani vēl ne reizi nav izkikojis anticheat nepareizi, nekāds laiks nečakarējas.

Vienīgais neesmu piesējies pie cleo modiem, tie neiet pašlaik. 

Nemainīs un cik ironiski ... Tajā aptaujā tu piekriti , lai maina versiju , taču tagad jau raudi :(

2 minutes ago, Lund said:

Nemainīs un cik ironiski ... Tajā aptaujā tu piekriti , lai maina versiju , taču tagad jau raudi :(

Jā piekritu, bet tas bija lai nehakotu un es nebiju spēlējis uz šīs versījas tāpēc domāju ka būs labāk 

Nahuj sito vesriju tiko iegaju pb ejot ara izkikoja anticheat kapec? Jo nofreezzoja laiks. Tiem kurus nekiko lugums atsutit savu gta varbut ta ir tikai gta vaina!! Elvina gta man nederes par to varat nestastit jo tas visp sudz ir Pings ir 3x lielāks nekā parasti un anticheati ik pec 3min net lauka!

10 minutes ago, Fliks said:

Anti, tiem kam problēmas ir tad laiks beidzot iegādāties normālu pc vai internetu. :)

Man normāls pc atsuti savu gta nevis dirs ka mes nabagi esam varbut problema ir datora ja ta tad es pisos parinstalet!!!

1 minute ago, Mike said:

jega pirkt jaunu pc/netu ja ipasniece uzlikusi versiju kas lago

Ja lagotu versija tad lagotu visiem, tāpēc meklē vainu savā interneta savienojumā. :)

Atsūtat savus gta kads velams shredotu ja kadam ir! 

P.S.- Tiko runaju ar vienu cali kurs teica ka varetu but ka si jauna versija wnka nespej vilkt speletaju skaitu. Un tā arī varētu būt jo saubos ka šī versija ir testeta!!!!!

1 hour ago, Mike said:

jega pirkt jaunu pc/netu ja ipasniece uzlikusi versiju kas lago

Nesēdi no 3 pc serverī,tad mby nelagos.

Dēļ dažiem,kam lago pašu dēļ nemainīs back versiju.Salabo netu or pc,būs ok.

Man personīgi nelago, bet cik esmu dzirdējis daudziem lagojot!

Bet nu lai jau tā būtu ka tā ir PC vaina, bet man liekas tpt labāka būtu 0.3.7 versīja!

Bet to lai agnese izdomā vai mainīt, vai nē!

15 minutes ago, Jackson said:

Bet to lai agnese izdomā vai mainīt, vai nē!

Jau sen teica , ka nemainīs , kaut vai būs 10 spēlētāji

On 2018.02.18. at 7:53 PM, Fliks said:

Anti, tiem kam problēmas ir tad laiks beidzot iegādāties normālu pc vai internetu. :)

tajā ka arī cilvēki ir 2x mazāk laikam pc vai interneta vaina. pareizi teikts :) nopirksim jaunus datorus laikam cilvēki atnāks.

Edited by John

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.