Jump to content

Tokyo

Lietotājs
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

1 Follower

About Tokyo

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  09/14/01
 • Kontaktinformācija
  Private Message

Recent Profile Visitors

325 profile views
 1. Tokyo

  Neliels ieteikumu saraksts.

  Agreed to this, tiwai viss jāsāk darīt
 2. 100 litri un viss, kur problēma
 3. Tātad šis tāds random topiks, bet gribu lai jūs katrs uzrakstat savu smieklīgu ideju kpc nauda nobugojas?
 4. Nodarbojos ar basketbolu, sevis fizisko sagatavošanu
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Dan_Vegas Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. Piekrītu visam---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Dan_Vegas Iespējamais apraksts par kļūmi: Griezu spēļu automātu tik ilgi līdz viss sabojājās Kļūmes noveršanas laiks: Nav vēl nekas novērsts *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Tokyo

  Problēmas ar čatu HELP!!!

  Tev gadijumā nav pašam windows valoda pārslēgta uz krievu vai kkas tāds ?
 7. Tokyo

  Ieteikums par veikalu darbu!

  var redzēt ka neko nemaz neizlasiji. Skaidri un gaiši pateicu kāpēc.
 8. Tātad runa šodien iet par veikalu pie tā saucamās stacijas kurā var strādāt. Ierosinājumi: Domāju ka ne man vienīgajam liekas ka šādus veikalus vajag pa visu LS max 10-15 veikali. Kāpēc? Protams jums vajadzēs lasīt tālāk un apdomāt, bet padomājot loģiski, paiet PD un visi cilvēki saskrien VIENĀ veikalā lai sanestu priekšmetus kurus nemaz nevar redzēt.(Rokās vajadzētu būt kautkādai kastei) Daudzi dzīvos apkārt LS nevis tikai pie tā viena veikala un gribēs nopelnīt ātru naudu Laba ideja būtu, ja šajos veikalos varētu strādāt 3 reizes vienā stundā un protams par mazāku samaksu. Kāpēc? Jauniņajiem cilvēkiem kuri pievienojas serverim būtu labs veids kā nopelnīt savu pirmo naudu nevis uzreiz pamest serveri. (Man liekas kad vajadzētu būt atsevišķam skill līmenim, jo līdz tu vairāk sāc nest kastes tu vairāk sāc pelnīt. Respektējat citu viedokli un nestrīdaties par šādu ieteikumu, paldies !
 9. Tokyo

  Meklēju modifikācijas

  LSRP kā augšā cilvēks minēja ir ļoti labi mod, pašam tagad stāv uzlikti
 10. Tokyo

  [Sasveicināšanās] CIFFON

  Čau, Jāni. 13 reasons why ir vnk
 11. meklēju kādu laiku šito, jo spēlei dafiga eroru un man slinkums pārinstalēt
 12. Tokyo

  Čaf.

  uzkapajam lolu, man gold 4 varu uzbūstot. Prieks bija izlasīt šo sasveicināšanos un man liekas , ka es tevi pazīstu .Sveiks 😉
 13. Tokyo

  Nesasveicienos, bet uzmanības trūkums.

  Čau Agnese, turi projektu
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.