Jump to content

Tokyo

Lietotājs
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About Tokyo

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  09/14/01
 • Kontaktinformācija
  Private Message

Recent Profile Visitors

150 profile views
 1. Tokyo

  (Sūdzība par spēlētāju) Dan_Vegas

  Jūs sava starpā diršoties par taisnību labāk netraucēt, viens no policijas teica lai neklausos to lohu xdd katram sava taisnība protams. E: Viens ments saka ka pareizi otrs ka nepareizi? Kur logic E: Piekrītu šoreiz tev un mācīšos no kļūdām, bet daudz kas tur vnk piesiets klāt
 2. Tokyo

  (Sūdzība par spēlētāju) Dan_Vegas

  Lielais varoni kurš strādā mentenē un pats sēž cietumā, izteikšu savu viedokli. Pieņēmu izsaukumu un kā lai es zinu ar ko jūs šāvāt ja viss ko darijāt bija diršana viens otram virsū /b čatā, atvainojos, bet /damages var arī būt no iepriekš šāutām lodēm vai ieročiem un hp var ez athilot stacijā. Pildu savus darba pienākumus. Un kāds sakars domei ja tur nekas nenotika pietiks gudri dirst, patīk pasūdzēties, bet palasiet sūdzības par saviem policistiem un paskataties kuri ir tā netīrākā organizācija? E: Kādi bindi? Visu pats erpoju uz savu roku Kāds iemesls bija nošaut neutral cilvēku? RL policija cipa katru nošauj, ja ?:D Atstāšu šo visu uz Adminu pusi, bet nemaz nerausta šī sūdzība zinot ko jūs darāt.
 3. Tokyo

  (Sūdzība par administratoru) CIFFON

  Piebildīšu, jo biju blakus esošais ārsts un tu tēloji bandītu un centies man atņemt ieroci, kur ir logic ? ments kurš cilvekiem atņem naudu un draud? Biji pelnijis pasēdēt par DM, jo trāpiji nevis tikai tam tārpam , bet arī citiem kuri neko nedarija
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Tokyo Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Joseph_Hyten Termini, kuri tika pārkāpti : DM,CS Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Kārtējais policists, kurš savā darba laikā nezina ko darīt, 1 reizi viņam uzbrauca virsu un čalis sāka bērt darba patronas xd Incidenta laiks: 18:28 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Tokyo

  RP Pērles.

  http://prntscr.com/k6rkm1
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Ben_Taylor Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Prosta kaujas Incidenta laiks: 14:12 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Tokyo

  15.07.2018

  Ideali, prieks dzirdēt ka atgriežas ziņas.
 8. Editot vari pats, tāpat kā izdzēst. Tevi serverī redzu un tu esi viens liels LOHS, DM, CS vispār domāšanas nav kur nu vēl uz VG iet. Aizej pasēdi savā kazino un pasaukā melnos par nēģeriem. ANTI
 9. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: Tokyo Vārds_Uzvārds Dan_Vegas Atrašanāš vieta Los Santos dome Datums, Laiks 13.07.2018 18:47 Iesniegums Teksta lauks, kurā aprakstīsiet kāpēc, kā jums ienāca ideja galvā, kamdēļ, kādus uzlabojumus vajadzētu, kas nepieciešams, ieteikumi, u.c. (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Dan_Vegas Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Dans izmācijies trīs dažādās skolās, apguvis ekonomiku, fiziku un ķīmiju kā arī ieguvis augstāko maģistra grādu ejot cauri daudzām grūtībām, pirmo darbu uzsāka kā tālbraucējs. Mājā Dans veica dažādus eksperimentus ar ķimijas vielām un domāja pelnīt naudu ar jaunu vielu iegūšanu, taču tas nesanāca. 27 gadu vecumā Dans izmācijās kultūru un ļoti labs ģimenes draugs viņam deva iespēju strādāt ziņu dienestā. Laiks pagāja un Dans pēc 2 gadu strādāšanas kļuva par ziņu dienesta galvu, bet diemžēl maksātnespējas dēļ "Los Santos News" nācās slēgt un Dans palika bez darba. Pagāja pāŗis nedēļas un Dans kandidēja uz Kultūras ministra amatu kuru arī ieguva. Šis amats Danu nepiesaistija, jo bija jābraukā pa pilsētu un jārīko aktivitātes tāpēc Vegas aizgāja prom no šī darba ar cerību ka nekas nesabruks bez viņa. Šobrīd Mērs viņam deva ziņu, ka ir pieejams Glābšanas Dienesta amats, Šefs un Dans aktīvi tiecas pēc šī darba. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos: Šito nesapratu Darbības laiks: 18:47 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) Es pirmo reizi LSRP+ izmantoju, ja vjg kko vēl erpot uzrakstat serverī mierīgi varu Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Tokyo

  Patiesais MPSA treileris.

  Dauņi tie kuri nespele normalu rp
 11. Tokyo

  Neliels ieteikumu saraksts.

  Agreed to this, tiwai viss jāsāk darīt
 12. 100 litri un viss, kur problēma
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Tokyo Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Joe_Yabuki Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Strādāju un novāc Incidenta laiks: 21:51 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/tq25yz5a#2pwxj7zk Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. Tokyo

  (Sūdzība par iestādi)LSPD

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību:Tokyo Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: LSPD Termini, kuri tika pārkāpti : Nav zīmju pie bildēs redzamajiem radariem( vsp nav zīmju) Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos :Tātad man noteikti vienīgajam nav tāda problēma ka nezinu kur radari un iebraucu lamatās, pirms radariem ir jābūt zīmēm ko šajā serverī var uzlikt, vnk naudas krāpšana un nemaz nesakat menti ka jūs prēmijas tikai labākajiem dodat par to naudu šito jau esmu atklausijies. Bildēs redzamas vietas kur es parasti neredzu zīmu un šādās vietās jābut ir zīmei pirms radara nevis vnk cilvēkiem jāpelna soda kvītis. Incidenta laiks: Pašlaik visu laiku *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/5mv6tjtm#hkjdw87v Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Tātad šis tāds random topiks, bet gribu lai jūs katrs uzrakstat savu smieklīgu ideju kpc nauda nobugojas?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.