Vitiks

Lietotājs
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Vitiks

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

106 profile views
 1. Pirmaj;a bildē, kā tu tik tālu nikus redzi ? mhh...
 2. Rekomendēšu, ļoti izcils un savā ziņā garš rp, būsi labs līderis
 3. Curriculum Vitae iesneigšana autodarbnīcas vadītājam Džeidenam Gonzalezam Personas dati: Vārds Uzvārds: Vito Lee Vecums: 20 Adrese: Švītu iela 2 Mob. tālr.: 990890 E-pasts: [email protected] Raksturojums un mērķis: Vito ir jauns, mērķtiecīgs, gandrīz vienmēr sasniedz savu iecerēto mērķi. Viņam ļoti iepatikās automašīnas pusaudžu vecumā, viņa tēvs strādāja autodarbnīcā sešas dienas nedēļā. Katru sestdienu Vito savā brīvdienā brauca līdzās tēvām uz autodarbnīcu palīdzēt remontēt automašīnas. Vito tajā vecumā uzskatīja ka, strādāt autodarbnīcā tas ir viss labākais darbs jaunietim ar pebeigtu vidējo izglītību. Izglītība: Los Santos pamatskola 12 klases. Las Venturas tehnikums, automehāniķis un krāsotājs. Pieredze: Nevaru teikt ka pieredzes nav, jo tēvām pusaudžu gados palīdzēja remontēt automašīnas, un līdz ar to ieguva jaunas zināšanas. Valodu prasmes: Latviešu - Perfekti Krievu - Sarunvalodas līmenī Angļu - Sarunvalodas līmenī Citas prasmes: Kvalitatīvi nograntēt un nokrāsot/pārkrāsot automašīnu. Intreses: Vidēji jaunas, sporta automašīnas, vairāk uz drifta pusi. Īssāk sakot sports.
 4. Likšu anti. Jo pārej no nelegālās uz legālo. Spēlē nēesi redzēts, ja arī esi, tad ļoti reti. ))
 5. Liekšu anti, spēlē zināms, bet nēesi pietiekoši labs šim amatam.
 6. Rekomendēšu, labs rp, vienīgais serverī tevis redzējis nēesmu, bet nu lai iet, veiksmi!
 7. Ja godīgi, spēlē tevi nēesmu redzējis nekad, bet nu rp normāls, biogrāfija arī tīri laba, tapēc likšu rec
 8. Rec, rp salīdzinoši normāls, spēlē esi manīts bieži. Mafijai vajag jaunu līderi, varbūt pacelsi.
 9. Tev visu dienu bija laika atsēdēt cietumu, bet tu spēlēji no cita charactera...
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vito_Lee Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Luke_Anderson Termins, kurš tika pārkāpts: Situācijas apraksts: Tātad, nopirku no Luke automašīnu, bet viņš man neatdeva tās atslēgu. Gribētu lai viņam no inventory izņem manas automašīnas atslēgu, lai varu droši bagāžniekā likt mantas, ieročus, un arī lai varu droši atstāt to stacijā utt. Diemžēl ss man nav par nopirkšanu, jo kad pirku bija vēl diena, bet sūdzību lieku vakarā, jo tā arī atslēgu nesagaidīju. Vērsos palīgā pie Tiwas, un viņa teica lai rakstu sūdzību forumā, ko es arī izdarīju. Incidenta laiks: *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Los Santos Štata Prezidentam - Ibrahimam Chotkam [ Personīga Informācija ] Vārds: Vito Uzvārds: Lee Vecums: 23 Deklerētā dzīvesvieta: Idlewood Faktiskā dzīvesvieta: Tālrunis: 32412 Dzimšanas dati: 1994 gada 13 novembris Izglītība Vidējā izglītība Papildus izglītība/kursi Jurists [ Pieteikuma informācija] Vakance, uz kuru vēlaties pieteikties: Šoferis Kāda ir Jūsu pieredze izvēlētajā vakancē?: Pieredze ir diezgan liela, tākā esmu strādājis par šoferi vienam bagātam kungam. Pēc Jūsu domām, kādi pienākumi ietilpst?: Būt vissulaiku saszvanāmam vajadzības gadījumā. Būt adekvātam šoferim, kurš neārdīsies pa ceļu. Būt gatavam piegādāt kādā vietā valdības cilvēkus jebkurā brīdī. [ Motivācijas Vēstule ] Motivacijas vestule *Kāpēc mums būtu tieši Jūs jāpieņem darbā - LSV? Manuprāt, tapēc ka man ir bijusi pieredze šinī darbā, kā arī esmu pieredzējis šoferis, spēju savaldīt transportu. Daru savus darbus ar prieku, bez nekādām pretenzijām. [ Apstiprinājums ] Es, Vito Lee, apstiprinu, ievērot un pildīt savas darba pilnvaras/pavēles, uzdevumus. Paraksts: Lēe Paraksta atšifrējums:Lēe (( OOC informācija )) In-Game UCP vārds: Vito_Lee Kāda organizācijā šobrīd atrodies/nodarbojies?: Pašlaik neatrodos nevienā organizācijā Ja, Tevi pieņems, tev būs iespēja lietot TS3, kā saziņas līdzekli?: Jā būs Cik daudz laika pavadi spēlējot mpsa.lv : Droši varu teikt ka 3h minimums dienā, bet tas ir tikai minimums, pārsvarā vairāk.
 12. Anti, spēlē zināms esi, bet nēesi diezko adekvāts, tādus līderus nevajag