Jump to content

Floquet

Lietotājs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Floquet

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  07/10/18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Floquet

  ka Hud var uzlikt?

  Karoch nolādē asi loder pēctam nokačā txdworkshop un pēctam nokačā to gta 4 to apli kas iet apkārt hudam pēctam redzēsi tur šito http://prntscr.com/k6qp4y un pēctam uzspied import . Un pēctam save un tad pamēģini
 2. 1. Ielikt atpakaļ somas ,lai var kaut ko erpiski tur ievietot vai ieroci vai ,ko 2. Ielikt atpakaļ mašīnām inventoriju ,jo tur arī var kaut ko ielikt ieroci vai ,kaut ko ,savādāk tu tur kā rl vari paslēpt to mahu pēc jail iznāc izņem ieroci un ,ja vajag hujārī . 3.Kam es domāju nepiekritīs ,izņemt tos Sporta vāģus ,jo vairs fun nav visi pēc pabalstiem gāja un sapirka ahunās mahas tad labāk kā pagājšezon ielikt tikai B transportus .
 3. Floquet

  Rotation Chips

  Nav mūsu problēma ,kad tev sūdiga redze .
 4. 1. Vēlētos ,lai būtu noteikts periods ,piemēram no 16:00-18:00 būtu jābrauc kā rl ,kā visnormālāk būtu un jāerpo būtu ,ja kāds satiksmes negadijums noticis obligāti jaērpo ,pretējā gadijumā jails . 2.Noņemt mazliet zonas kur aizliegts kauties ,šaut ucc ..
 5. Floquet

  Rotation Chips

  Gramatika jau nav galvenā .... Pagājšezon mpsa radijām šito karteli ,tāpēc domāju nebūs pārāk lielu grūtību .
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.