Jump to content

Floquet

Lietotājs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-8 Poor

About Floquet

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  07/10/18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Floquet

  ka Hud var uzlikt?

  Karoch nolādē asi loder pēctam nokačā txdworkshop un pēctam nokačā to gta 4 to apli kas iet apkārt hudam pēctam redzēsi tur šito http://prntscr.com/k6qp4y un pēctam uzspied import . Un pēctam save un tad pamēģini
 2. Floquet

  (Sūdzība par spēlētāju) Roscoe_Floquet

  ja tu piebrauktu es stāvētu kājās
 3. Floquet

  (Sūdzība par spēlētāju) Roscoe_Floquet

  Oky malacis vekur ic iemesls kādēļ es to dariju .https://imgur.com/a/XsrMkeD Un no tā vidaka neko saprast nevar + skraidi CR .
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Roscoe Floquet Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Drake Hudith , Anthony Smith Termini, kuri tika pārkāpti : DM CS Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Ej pie spawn ieraugu čuvaku šis no margas nolec sāk mani dauzīt , next sāku bēgt no mentiem ar kājām sāk skriet čuvaks pakaļ ar tec un ber. Incidenta laiks: HH:MM *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://imgur.com/a/vmOcCBx Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Floquet

  (Sūdzība par spēlētāju) Danny_CartWright

  Es nēsu legālais nekāds + iedo pierādijumu kad dauziju nēsu dauzijis tu izskāpi un vnk sataisi qs un nošauj jā .
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Roscoe Foquet Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Danny CartWright Termini, kuri tika pārkāpti : CS DM QS PG + OOC ins /pm Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Skrēju no slimnīcas pieskrēju pie domes nesapratu kas tur notiek šis no mahas ārā un nošauj mani tas jau atkārtojas 5x Incidenta laiks: 12:0 Pieprasu šo personu atstādināt no amata . *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://imgur.com/a/uOThp37 https://imgur.com/a/O6YroSn Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. 1. Ielikt atpakaļ somas ,lai var kaut ko erpiski tur ievietot vai ieroci vai ,ko 2. Ielikt atpakaļ mašīnām inventoriju ,jo tur arī var kaut ko ielikt ieroci vai ,kaut ko ,savādāk tu tur kā rl vari paslēpt to mahu pēc jail iznāc izņem ieroci un ,ja vajag hujārī . 3.Kam es domāju nepiekritīs ,izņemt tos Sporta vāģus ,jo vairs fun nav visi pēc pabalstiem gāja un sapirka ahunās mahas tad labāk kā pagājšezon ielikt tikai B transportus .
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Roscoe Floquet Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Steve Faye Termini, kuri tika pārkāpti : Nav tādu . Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Karochi trīs čuvaki mēģināja kā Terrori , ieņemt alahambru . Man bij ierocis ar Riley mēs sākām pa viņiem šaut ,jo tur ir ic iemesls apšaudam ,aizbraucam uz spawnu uzhīloties braukājamies abus iemet jail ,nu labi izskaidroju kas un kā izlaiž ,un pēc būtības tad viņiem man ir jāadod man ierocis atpakaļ par to ,ka fake jail rakstiju reportā viņam bija pohuj Incidenta laiks: 23:45 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Nav vajadzīgs ,arī nav Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Tēla izskata maiņas pieprasījums. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Roscoe Floquet ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēla izskata pieprasījumu veica: Roscoe Floquet Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Drēbju veikals ( Pagājšezonas vidaks ,jo administrators teica kad drīkst būt pagājšeezonas vidaks ) Pieprasāmā izskata vizuālais izskats vai ID : 292 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:)
 10. Floquet

  Rotation Chips

  Nav mūsu problēma ,kad tev sūdiga redze .
 11. 1. Vēlētos ,lai būtu noteikts periods ,piemēram no 16:00-18:00 būtu jābrauc kā rl ,kā visnormālāk būtu un jāerpo būtu ,ja kāds satiksmes negadijums noticis obligāti jaērpo ,pretējā gadijumā jails . 2.Noņemt mazliet zonas kur aizliegts kauties ,šaut ucc ..
 12. Floquet

  Patiesais MPSA treileris.

  Nu pirms 3 gadiem mpsa nebij līdz šādam līmenim nolaidies ,jo sūdu bedre nebija aizvērta . Līdz kam mēs esam nonākuši kad kova savu sūdu ir aizvēris
 13. Floquet

  (Sūdzība par administratoru) Kenzel Sinclair

  Lai netic ,bet kādēļ viņš iemeta ja viņš pat to nezin vai es apzināti izgāju vaai spēles pēts
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Floquet Roski Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Kenzel Sinclair Termini, kuri tika pārkāpti : ņet Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : karoch bēgu no menta kurš nu gribētu nomirt ar ieroci kuram ir dahuja puļas spēle iekārās un caur task manager aizstaisiju ciet iegāju pa jaunu turpināju spēlet hujakš pēc 7min jail Noice . Incidenta laiks: HH:MM :1:09 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Papisu M4 un deagle lodes https://imgur.com/a/pDCN3da Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Floquet

  Rotation Chips

  Gramatika jau nav galvenā .... Pagājšezon mpsa radijām šito karteli ,tāpēc domāju nebūs pārāk lielu grūtību .
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.