Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

The Truth

Lietotājs
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Excellent

About The Truth

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

324 profile views
 1. The Truth

  PĀRCELŠANĀS?

  SF SF SF SF SF SF SF SF SF
 2. The Truth

  (Sūdzība par administratoru) Billy_Mitchel

  PG (Power Gaming) - Apzīmē to, ka spēlētājs veic dzīvē neiespējamas darbībasm ko nevarētu veikt tā tēls dēļ fiziskās sagatavotības, apstākļiem, pieejamajiem rīkiem, fizikas likumiem un citiem to ietemkējošiem faktoriem. (Piemēram: Spēlētājs, attelojot savu tēlu, ir ietriecies lielā apgaismojuma stabā ar 112km/h lielu ātrumu, pēc kā tas vienkārši iedarbināja dzinēju un devās tālāk, neattēlojot nekādas RP darbības un sadursmes sekas.) Par (PG) termina pārkāpšanu tiek piemērots cietumsods (15 minūtes - 3 stundas) Tātad gala lēmums Izvirzīt @LIAR uzltimātu,kurā ietilpst vairāk nepostot šitādu hujņu un netērēt manu laiku,pretējā gadījumā jūs iztērēsiet manu laiku nākošai atbildei. Izvirzīt @Billijs brīdinājumu nesodīt tik skarbi,kaut arī tas nav skarbi jo sodīt var 15.minūtes - 3.stundas tāpēc vari pateikt ka tev ka admina ir pohuj ,jo sods ir piemērots,patiess. Seig Heil draugi , par nopietnu lomu speli ārpus lomu spēles servera. Čēkist @Inflixedn betmen beidz spaidit dislike un beidzot uzraksti kaut ko gudru,a pareizi tu esi lohs un neko gudru neuzrakstīsi. neparkapu servera foruma lietošanas noteikumus,pamatojoties uz panta Vienā postā nedrīkst būt vairāk kā 3 lamuvārdi. Gadījumā, ja tiek pārsniegti 3 lamuvārdi, tad persona saņems +2wp.
 3. The Truth

  [Mini Casino]Ben_Husky

  Rekomendācija,persona kura zina ko dara un domāju ka spēs novadīt šādu organizāciju.
 4. The Truth

  soundboard

  Soundboards ir atļauts savos kanālos,jeb privātajos,bet publiskajos nav atļauts.
 5. The Truth

  MPSA MEETUP

  Origo Centra crips for life
 6. The Truth

  Mājokļa jautājums Tiwas mājā.

  tiwisa noteikti bija parsteigta
 7. The Truth

  ADMINISTRĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

  piedo funk es par tevi mazliet piemirsu,updated @xo. ARI KRUTS ADMINS,BET SOBRID VINS IR ADMINS,TAPEC NEIEKOMENTEJU.
 8. The Truth

  ADMINISTRĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

  Kapec es varu balsot tikai par vienu cilvēku. Whiskey čeksists,nezinu ka viņu IG sauc. Bet man viņš nepatīk,dislike saspaidīja. Labakie mpsa admini ir Linards Kapurkede Andris Rascals Joe Kumars Rex Strow Agnesis Travis Vairāk [more] Tiwa Vairāk [ more] Funks i pro admins Un pārējie,turpinājums sekos.Adminu mpsa ir bijis tik daudz ka....
 9. The Truth

  Adminus pieņemt forumā,atklāti.

  Kur pieņem dirsa līdējus,kuri nejēdz izlasīt servera noteikumus un soda cilvēkus,tikai tāpēc ka viņi kādam adminam,admina draugam nepatīk.
 10. Būtu ļoti labi,ja admini rakstītu pieteikumus forumā atklāti un cilvēki varētu iekomentēt un pateikt ko domā,jo savādāk kaut kādi āksti tur ir salīduši,kuri soda par cardm,kaut arī nevar sodīt par šo terminu,jo servera noteikumos tāds nepastāv.
 11. MPSA.LV pēles veids: Roleplay (Lomu Spēle) Lomu spēle (angļu: Role-playing vai saīsinājumā RP) ir spēle, kuras dalībnieki pieņem izdomāta tēla lomu. Dalībnieki nosaka savu personāžu darbību atkarībā no tā personalizācijas, un tas izdodas vai nesanāk atkarībā no spēles sistēmas un veiksmes. Noteikumu ietvarā, spēlētāji var improvizēt; viņu izvēles ietekmē spēles virzienu un iznākumu.
 12. The Truth

  Offline spams

  PENDEHA
 13. The Truth

  Any English Speakers?

  I sink its okay
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.