Funk

Foruma Moderators
 • Content count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Funk last won the day on September 1

Funk had the most liked content!

Community Reputation

307

4 Followers

About Funk

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1496 profile views

Mood

 • Evil
 • Currently Feeling Evil
 1. Lūdzu atbildi ietver vienā postā. Ja gadījumā ko nesaprati - pirmais video ir pierādījumi par to, ka Tu ar deagle šauj tik tālu un precīzi. Otrajā video mēs nolēmām pārbaudīt vai deagle tiešām šauj tik tālu, kas neapstiprinājās, tādējādi apstiprinās tavas palīgprogrammas
 2. Nezinu kādēļ Tev deagle velk tik tālu un precīzi, bet mēs pat stāvošam cilvēkam nevarējām trāpīt... Pirms kāds sāk kaut ko rakstīt par wh- administratoriem tas ir atļauts specojot mafbizz.
 3. 250 wepi pieņemts.
 4. CP notika pēc tam, kad jau atņēmu ieročus, par to sodīju mehāniķi. Šāva viņam par ko citu, ne par CP.
 5. Man tiešām neinteresē neviens no tiem video un neesmu nekad viņus atvēris un neatvēršu, jo tie ir redzami katrā topikā vismaz 1 reizi. Sāc reiz pieskatīt savējos, viss ko no viņiem redzu - nostopē pārkāpēju, sasien un aizved uz 2h iemet. Nekādu paskaidrojumu, nekāda situācijas pārbaude, nekas.
 6. Nezināju, ka auto riepas atrodas mehāniķa auto kabīnē cilvēka galvas rajonā. Kopīga valoda man nav jāmeklē, ja nemāki izmantot ieročus, tad neizmanto vispār. Ja nemaldos, shotguns vispār jums bija tikai īpašiem gadījumiem pēc Rekša teiktā. Šeit neko īpašu neredzēju, Tevī ietriecās mehāniķis, pēc kā tu sāc šaut pa viņu.
 7. Re-Open nav statu rr, tas nozīmē, ka serveris būs ciet pāris dienas, pa to laiku pārveidota sistēma, saliktas mājas un serveri ieslēgs noteiktā laikā.
 8. Tātad, drīzumā norisināsies nu jau otrais paintball turnīrs iekš RP.MPSA.LV servera. Turnīrs tiek plānots uz nenoteiktu laiku sakarā dēļ update. Pieteikties šajā topikā pēc parauga. Turnīrā piedalās 4 komandas, ja būs ļoti atsaucīgi, tad komandu skaits tiks palielināts. Pagaidām tiek plānotas 4 komandas, komandā 5 spēlētāji. Komandas tiks nejauši izlozētas, bet ja vēlaties būt ar draugiem vienā komandā, tad norādiet viņu vārdus. Balvas: 1. vieta 20k katrs 2. vieta 15k katrs Pieteikties pēc parauga. IG Vārds Uzvārds: Komanda(Red/Blue): Vai vēlies būt komandā ar kādiem draugiem, kuri jau ir pieteikušies?(IG Vārdi): Šajā turnīrā jāievēro visi servera noteikumi.
 9. my bad, domāju, ka filmētājs ir Conrad. Tagad var mēģināt pierādīt, bet joprojām pastāv iespējas Tavu niku redzēt bez wh, visu laiku lēkājāt tur apkārt. @Elwyn. @Stīvijs @xo.