ADVOKĀTS

Iesācējs - Servera administrācija
 • Content count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60

7 Followers

About ADVOKĀTS

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 09/22/98

Recent Profile Visitors

926 profile views

Mood

 • Inlove
 • Currently Feeling Inlove //Aleksa <3
 1. Heh, malači, baigi cepī video
 2. cav mans draugs, nopirksi man hesiti?
 3. Не мы такие - жизнь такая.

  1. Nekad

   Nekad

   Pекомендую.

    

    

  2. Reksis

   Reksis

   Tikai ja to ieņem galvā,tad jā.

  3. Lil' Uzi Twerk

   Lil' Uzi Twerk

   Jāiet kāds nosist un jāsaka, ka dzīve tāda 'kronis'

 4. bititi labak
 5. Prieks, ka esi ieradies iekš @MPSA.LV - cerēsim uz ilgi laiku un IG saskriesimies ) Veiksmi.
 6. kas tas pa bullshit? fckin
 7. Domāju, LCN hood, varētu pārcelt .. gnjau parādīsies kāds mafijnieku boss, kas novadīs org.
 8. Rekomendēju, pieteikums piesaistīja - līderis aktīvs vajadzīgs, kā zinu esi SAGD - uzRP'o, lai veicās))
 9. Nu čau čau dēls, sen neredzēts, atceros MTA;RP laikos bija lieta saskrieties, tāpat, kā šeit iepriekšejā sezonā, nu ko gl Tev, šodien saskrējāmies, šausmu lietas stāsti, ai ai ai, nebiedē tautu
 10. https://prnt.sc/ggahon https://prnt.sc/ggaifb https://prnt.sc/ggaisl P.S. Video, laggo, tādējādi, būs daži fragmenti - ss formātā. Tālak, lai izsakās @rebudijs vai kāds cits, admins.
 11. Ja, jau Tu apgalvo, ka Megija, tevi nošāva, Tu būdams pie Casino ruletes galda miris - esi izmantojis bugu savā labā, lai atdzīvotos, pēc kā sāki DMot, ne tikai viņu, bet arī citus spēlētājus. Par buga izmantošanu savā labā - varēji arī dabūt BAN. P.S. Gaidi video.
 12. Aktivitāte nav bijusi tā labākā, tur bija liels nonRP - biedri griež tikai par naudu, kad viņiem palūdz?! Vispār murgs, no hate ))
 13. Vari filmēt, CS;GO, GTA - @MPSA.LV - viss ko Tu vari atļauties, tā tava brīva izvēle ..
 14. San Andreas Valdība Los Santos Valdība š.g. 28. augustā ir apstiprinājusi un Valsts Prezidents - izsludinājis likumprojektu “Privātīpašumu kratīšanas/apskates - Orderis”. I.DAĻA - LIKUMPROJEKTA MĒŖKIS 1.Pants. Likumprojekta mērķis ir noteikt kārtību - ordera iegūšana. II. DAĻA - PĀRMEKLĒŠANAS ORDERIS 2.Pants. Likumprojekta projekta pārmeklēšanas orderis- SAPD darbiniekiem ir jāpieprasa Los Santos Valdībai, Los Santos Prezidentam/Vietniekam vai Iekšlietu ministram. 3.Pants. Orderis ir jāuzrāda pirms privātīpašuma kratīšanas/apskates veikšanas, un uzrādīt to īpašniekam, ja tas ir iespējams. 4,Pants. Orderis atļauja San Andreas Policijas Departamenta darbiniekiem ir uzlauzt privātīpašuma durvis, ja nav iespējama piekļūšana īpašumam. 5.Pants. Orderis nav vajadzīgs, ja ir apdraudēta kādas personas dzīvība, piemēram, garāžā/mājā, tiek tūrēti ķīlnieki. III. DAĻA - ORDERA IEGŪŠANA 6.Pants. Lai iegūtu pārmeklēšanas orderi - San Andreas Policijas Departamentam, jāmin iemesls, kādēļ tas ir nepieciešams. 6.Pants. 2.Punkts. Orderi var pieprasīt Departamenta augstāk esošās pakāpes: Leitnants, Seržants, Komandieris, Priekšnieks/Vietnieks. IV. DAĻA - PERSONAS NEPAKĻAUŠANĀS ORDERIM 7.Pants. San Andreas Policijas Departamentam, ir tiesības veikt pārmeklēšanu ar varu, ja persona, tai uzrādot orderi - neļauj apskatīt pārmeklēšanas īpašumu/vietu. 8.Pants. San Andreas Policijas Departamentam ir tiesības sodīt personu, ja personai, uzrādot orderi, nav atļāvusi veikt pārmeklēšanu/pārbaudi. V. DAĻA - PĀRMEKLĒŠANAS VEIKŠANA BEZ ORDERA 9. Pants. San Andreas Policijas departamenta darbiniekam nav atļauts veikt pārmeklēšanu bez ordera. Izņemot gadījumus kas minēti ir augstāk **5.pantā. ** 10.Pants. Policijas darbiniekam/-iem par īpašuma pārmeklēšanas/pārbaudes veikšanu bez dokumentiem/ordera - pienākas sods: 1)Brīdinājums 2) Pazemināšana amatā 3) Atlaišana Likumprojekts, kopš šis dienas ir stājies spēkā! Likumprojektu parakstījis - San Andreas Prezidents Duncan Mercedess
 15. San Andreas Government Kriminālkodekss. Preambula: Polise un Skaidrojumi Definīcijas Sadaļa Noziegumi Pret Personu (KK1-01 līdz KK1-12) Sadaļa Noziegumi Pret Īpašumu un Krimināla Spekulācija (KK 2-01 līdz KK 2-17 Sadaļa Noziegumi Pret Sabiedrības Tikumību (KK 3-01 līdz KK 3-09) Sadaļa Noziegumi Pret Publisko Taisnību (KK 4-01 līdz KK 4-23) Sadaļa Noziegumi Pret Publisko Mieru (KK 5-01 līdz KK 5-04) Sadaļa Noziegumi Pret Personu Veselību un Drošību (KK 6-01 līdz KK 6-11) Sadaļa Noziegumi Pret Štata Piederīgajiem (KK 7-01 līdz KK 7-04) Sadaļa Transportlīdzekļu Parkāpumi (KK 8-01 līdz 8-09) Sadaļa Nelegālu ieroču un Ekipējuma Kontrole (KK 9-01 līdz KK 9-13) Sadaļa "SAPD" virsnieku tiesības.