Jump to content

Gastons

Lietotājs
 • Content count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

About Gastons

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. Gastons

  MĒBELES

  tur ir loti jancigi, jo kad palielinaja, tad vinas vispar zuda un bugojas
 2. Gastons

  [Spēle] Ko izvēlēsies tu?

  nevienam negarso fanta elvis_pingpongs vai raitis_zemgale
 3. Gastons

  labakais ieteikums muza

  leons serkocins ir loti gudra personiba, klausiet vinam!!!!!!!
 4. Gastons

  Sūdzība par administratoru Cortes Delacruz .

  Piebraucām, redzējām, ka skrien pa ielu un gribējām aplaupīt. Vietā, kur atradies, kad sākām uz tevi tēmēt bija pēc dzelzceļa, blakus sķērsieliņai, tāpēc, man liekas, par vietu tu nevari sūdzēties. Turpināji skriet un atradi riteni, un mēģināji aizbraukt prom. 2 draudzīgie, uzbļauj niggers un sāk šaut Mēs šāvām tikai, kad biji jau kādas 10 sekundes paskraidījis. Pats esi vainīgs, un pēc taviem vārdiem - ar mums nav jēgas rpot. Attiecīgo situāciju nebiju filmējis, bet man liekas, ka pats vari apstiprināt, ka viss mans augstāk teiktais ir patiesība. Par ko tieši sūdzies? https://imgur.com/qFRXsTI
 5. Gastons

  (Sūdzība par administratoru) Cortes_Delacruz

  pusijam dazreiz loti janicigi ar rp saprasanu iznak, vins vienreiz stastija ka ja vina ietriecas tas ir forcerp
 6. Gastons

  Patiesais MPSA treileris.

  baigi smiekligi likas ka beigas uzrakstiji kaut ko par rp kamer dauzi nost bumbinu bandu un sudzies ka sauj!
 7. Gastons

  "Mīmu" topiks.

  draugi WTF kas tie par normiju memiem
 8. Gastons

  (Sūdzība par spēlētāju) Miyazoto_Yasutake

  Ieskrēja iekšā un sāka dauzīt- ss https://prnt.sc/k4mpp7 nezinu kāpēc tu saki, ka es kaut ko šāvu, jo biju iedzīts stūri un jūs mani sitāt
 9. Gastons

  (Sūdzība par administratoru) Steve Faye

  Uzskatu, ka video var redzēt, ka mēs esam nevainīgi un to, ka neesi 4 limena administrators kuram VAJAG LIKT PIERADIJUMUS. Es neizšāvu nevienu lodi un neuztaisīju arī qs, bet gan komandu /takeout. nonesa Alfrēdu Tas nav iemesls, lai šautu? Manuprāt, šim attiecīgajam adminam derētu iziet rp pārbaudi, ja viņš uzskata ka triekšanās iekš kāda nav iemesls atklāt uguni. Kādēļ vispāŗ admins 40 minūtes stāsta, ka tulīt būs video un tērē manu laiku? Ja viņš tādu nemāk uzņemt un nemāk salikt loģiskas lietas kopā, man liekas, ka viņam nevajadzētu būt adminam.
 10. Gastons

  (Sūdzība par administratoru) Steve Faye

  Kadel administrators gaida kamer beigsies cietuma laiks, lai tad aizslegtu topic?
 11. Gastons

  (Sūdzība) LSPD/Vagos

  ? tie koperi sava ari mus
 12. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: ALFREDS DZERVENE Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Steve Faye Termini, kuri tika pārkāpti : Velos redzet videoklipu par kuru mani ielika cietumā, jo tajā būs redzams, ka nepārkāpu ne vienu ne otru. QS DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos :Runājam ar draugu, kad piebrauc kaut kada jamaiku sieviete, kura triecās mūsos. Bralens AKUS PIRAD atklaja uguni pret so negantnieku un mus abus ievietoja cietuma kaut ari es nemaz nešāvu. Man liekas loti divaini, jo ievietoja cietuma gan mus gan so jauko sievieti. Ja stivs redzeja ka VINA MUMS BRAUC VIRSU, kadel vins neuzskata ka tas ir iemesls sausanai? Incidenta laiks: Tagad!!! *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/k4eq4v Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.