Jump to content

Gastons

Lietotājs
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About Gastons

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

435 profile views
 1. Gastons

  Ieteikums!

  vins runaja par mpsa rc sezonu!!
 2. Gastons

  Lūdzi palīdzat !

  ko nozime 1998? jo tas nav jusu dzimsanas datums!
 3. Gastons

  (Sūdzība par administratoru) xavier butler

  rekomendeju! sitais administrators tiesam izskatas nelidzsvarots, liek savas kailbildes avatara
 4. Gastons

  [Kazino] Alpins Detoho

  Rekomendeju puisi, loti izskatigs!
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Alfreds Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Ray Malcon Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Nezinu! Mēģinu palīdzēt koperim, kurš tika sašauts lomuspēliski. Piebrauc rihardpuisis un mani sašauda, aizrulējas projām. Pat viņa kolēģi saprot, ka viņš prosta randomā nošāva mani, tapēc atdzīvina un mēs voidojam situāciju. Es ieeju afk, iznāku un atkal esmu nogalināts Incidenta laiks: 23/10/18 13:20 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://imgur.com/a/nvHpf2T Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Gastons

  Pieteikums uz domes līdera amatu no Akus'a.

  rekomendeju! cilveks ar jauno saeimas deputatu sadalisanas planu pacels san fierro pilsetu
 7. Gastons

  (Sūdzība par spēlētāju)Xavier_Butler

  Ibrahimam tejas stop. 1:06 atbrauc koperi, kuriem vispar uzmist uz ta, ka tur ir brunoti gangsteri ar automatiem, pasaka vel "APSTAJIES LABAJA PUSE" un turpina tuset, kamer, protams, ka jau tas parasti notiek, sak saut. KO no si varetu spriest? Ja sakuma koperi nebutu TRAFFIC stopa temejusi ar automatiem un 3 vienibam tad viss butu kartiba!
 8. Gastons

  (Sūdzība par administratoru) Xavier Butler

  Piedosu, tagad sac ari pielietot smadzenes un viss bus kartiba!
 9. Gastons

  (Sūdzība par administratoru) Xavier Butler

  Pamulki, vins man sava vakar. Kads san fierro? Es nesaprotu ka var but tik neattistits, kas tas par argumentu? mes ar vinu nesatriecamies, bet tiesi vinu meklejam. labi ka ari izgriezi rp ko es izdariju pec nosausanas, gf
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Alfreds Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Atriebos nelietim Alpinam Detoho, mēģinot viņu nolaupīt par to, ka iepriekš šāva manā virzienā - mēs viņu apstādinam, šis turpina mēģinat braukt prom. Neitralizējām par nepakļaušanos un par to KA IEPRIEKS MEGINAJA MANI SAUT NOST. Tie jau ir 2 iemesli, bet Xavieram ir šaura domāšana un neko nepaskaidrojot ielika cietumā. Vēlos dzirdēt kā viņa izprašanā mēģinājums mani noslaktēt nav IEMESLS, lai atbildētu ar to pašu. Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Xavier Butler Termini, kuri tika pārkāpti :Nepatiess cietums. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Incidenta laiks: 22/10/18 7:40 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://imgur.com/a/HgoYclA Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Gastons

  (Sūdzība par spēlētāju) Henriqua_Fuentes

  vai, man ari tas pats. seit ari qs noverojams https://imgur.com/a/jBDh7uI
 12. Gastons

  (Sūdzība par spēlētāju)Xavier_Butler

  Nu, kā jau teicu - glābu savu draugu. Neredzu ne dm, ne mg, jo mirklis kad specoji ir mirklis, kad mēs jau bijām visu sarunājuši.
 13. Gastons

  (Sūdzība par spēlētāju)Xavier_Butler

  Ja tu paskatītos savu video, tad redzētu, ka es Ibrahimam visu laiku no aizmugures sekoju. Kāds MG?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.