Jump to content

kadikis2

Lietotājs
 • Content count

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kadikis2 last won the day on October 30 2018

kadikis2 had the most liked content!

Community Reputation

34

About kadikis2

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

810 profile views
 1. kadikis2

  cw uz pilicista darbu

  kapec noraidiji
 2. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : Kadikis2 Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Forsi sarakatijos ar draugiem un atkal repuisim pirksti aizslideja. Incidenta laiks: 22:07 Kas tika pārkāpts: absoluti nekas! Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. kadikis2

  Māju iegāde/īre

  ja bet vajadzetu tadu joku, kad interjers pazud, ja netiek izmantots 30 dienas. savadak iegadasos visas majas un ari tad tev nebus maja, jo visas piederes man nelieti
 4. kadikis2

  (Sūdzība par spēlētāju) Nonrpē čitajozas

  man liekas ja mes katrs liksim bilditi "Jusu telu nogalinaja Arnolds_Svarznegers", tad seit ari viss tik pat atri beigsies. Sudzesanas tiek noraidita.
 5. Pilnigi viss ir 100% atbalstams, jo sobrid administracijas iq ir tik liels, ka ieraugot kadu nosaujam tiek sodits un pat necensas pajautat kapec sava, kas ir vispar zemakais limenis, zemak vairs nav kur krist. Ari noteikti alkoholikim yoetam bus iespeja atkopties no alkoholisma,jo galu gala bus jasak domat, nevis bezjega mest jail pasam nesaprotot kapec vispar to dara.
 6. kadikis2

  (Sūdzība par administratoru) Kaden_Williams

  ja anton! administracija seit nekad neiedzilinas un soda, tacu beigas brinas kapec visi sudzas un nav labi un kapec vienmer administracija slikta
 7. kadikis2

  mana ieteikuma majas dzivokli

  Ja ben sito vajag!!! Loti ceru, ka agnese reages uz so joku.
 8. iespaidīgs uzdirsiens, bet baidos, ka tas kārtējo reizi ir nepārdomāts un nevietā. Ja nezini kas ir pelēkais slānis jeb vidusslānis, tad žēl. Lūdzi beidz censties būt gudrs, jo godīgi teikšu tev nesanāk. Un arī lūdzu beidz atbildēt man ar saviem glupajiem, tizlajiem tekstiem, kas izskatās pēc jobana tryharda.
 9. Kāpēc tu tagad centies aizskart mani ar diezgan cienījamu darbu, kurš tajā pašā laikā ir ļoti atbildīgs darbs? Tu pat uz tādu nepretendē, jo cilvēkus ar alkoholisma problēmām tajā neuzņem, jo tajā darbā ir jābūt modram prātām, jāspēj būt neitrālām un jāspēj atrisināt daži jautājumi. Tu pat sūda ieteikumu nejēdz uzrakstīt tādējādi parādot, ka tavs intelekts ir tiešām kritiski zems. Tiešām esmu šokā, ka tu vienkāršas lietas centies pārvērst shēmās, kuras tev neizdodas. Lūdzu pārdomā vēlreiz kāpēc esi administrācijā un vai no tevis ir jēga un labums, jo man liekas tu esi viens tipisks pelēkā slāņa nejēga, kurš aizpilda tukšu vietu tikai ar savu vārdu neko labu un noderīgu neizdarot.
 10. Tu ujobak, kurš tikai alkoholu pis žaunā klusē. Ielikt pliku dirsu uzsharpotu avatārā nav māksla, bet gan idiotisma izpausme. Ne es sagrautas reputācijas dēļ mainu nikus. Krupi, saprotu daudz vairāk kā tu un noteikti nešaubos, ka tikšu dzīvē tālāk kā tu, jo lieku 99%, ka nekur netiksi, jo pudele ņems virsroku deģenerāt. Tu pats visu laiku meklē problēmas atbildot man un brīnies kāpēc tava tēma ir piedirsta ar taviem glupajiem izteicieniem un slikto valodu. Labāk sāc ņemt piemēru no manis un maniem draugiem, kuri saprot, neapšaubāmi, vairāk nekā tu un liela daļa administrācijas.
 11. es esmu pateicis daudz sakarīgākas lietas nekā tu jebkad pateiksi, vienkārši tu pats visu laiku uzprasies, lai atbildu tev, jo tev ir tik zems IQ, ka pat izlasot tekstu 2 reiz nesaproti un uzdod liekus, glupus jautājumus.
 12. neviens nekadus interjerus netaisis un tad izdoma alternativu, nevis raksti ieteikumu, kur vel kadam jadoma tava vieta.
 13. tad esi tik laipns un pasaki, lai helikopteru nomaina, nevis kaut kadus jobanus skriptus liek.
 14. 1. SFPD nevis SAPD. Nav California PD bet ir LAPD/SFPD/LVPD, cientiesi. 2. Atlidini cietuso uz jumta un rpo ka ved ieksa. Tiesam stulbs esi?
 15. kadikis2

  quest sistēma - testam?

  vajadzetu labak taisit quest sistemu nevis pisties ar update, jo ir vispar loti interesanti. Cilveki grib update, bet izmantot to kas ir update - nahuj vajag. Ka ari mans elks Kova_Rozentals ir loti labi pieradijis, ka bez update VISPAR var iztikt.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.