Kaliforņa

Servera Uzraugs
 • Content count

  336
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

144 Excellent

1 Follower

About Kaliforņa

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. Skatoties uz gsg izskatās pēc slide.cs Bet ja uzmanīgi vēro laiku var pamanīt ka pazūd 59 sekunde un 2 sekunde ... Nezinu ko domāt....
 2. Jails par stavošo....
 3. Hi
 4. Es saprotu, ka es aizvainoju tevi un es atvainojos, bet nejau es aizvainoju tevi tā pat, bez pamata. Pats biji admins un iemeslu, kāpēc tev noņēma adminu atceries ? laikam jau nē, bet es gan atceros.
 5. :DDDDDDDDD http://prntscr.com/i2bqrg TC ?
 6. Es tev rakstīju, lai nolaid ieroci, pēc tam es uzrakstīju, kas es esmu un tu uzreiz atbildēji http://prntscr.com/i2ar2a
 7. Emm... teikuma pirmo daļu nesapratu. Es centos erpot ar jums, bet Tu vienk kaut ko rakstīji ooc. nelasiju ooc lietas. Nākam reiz varbūt izvēlies erpot.
 8. Es centos ar jums erpot, bet jūs to ignorējāt, tu izvēlējies kaut ko gudri dirst nevis erpot man nebija pierādijumi, lai sodītu viņu.
 9. http://prntscr.com/i2b9zj Tu vari aizvainot citus es nedrīkstētu ? Kādus pienākumus nepildīju ?
 10. kādus pienākumus es nepildīju ? kur ir ooc ins ?
 11. Lūdzu izbeidz sevi apkaunot, pat talis saprastu, ka zem zvaigznēm ir domāts mudaks. un kāpēc gan liki zvaigznes, ja tas iespējams bija kompliments ?
 12. 1. Bļāviens, pastāv tāds /report un /rr. 2. Nu pastāsti, kas tur bija domāts tad ja ne mudaks. " mud** ķēde " Kāpēc liki tās zvaigznes, ?? Pats apvaino cilvēku un raudi, ka pret tevi tā pat izturas. 3.
 13. Nē protams, tu Linardu neaizvainoji, kad to rakstīju palīdzēju VG tikt galā ar nesaprašanām. Tas, ka ievieto kaut kādas debīlas zvaigznes nenozīmē, ka tas nav aizvainojoši. + Nedrīkstu sodīt cilvēku, ja man nav pierādījumi, tajā brīdī nefilmēju.
 14. Protams, Es ar jums centos erpot un nelasiju ooc lietas, ko jūs tur spamojāt, centos jums paskaidrot, kas notika tajā situācijā, bet paskaidro, kā tu trāpiji ar tazeru caur vējstiklu, nezinu, varbūt tas ir iespējams, bet neesmu par to pārliecināts. Nosaucu tevi par mudaku, jo apvainoji kādu citu nemaz nezinot tā vārda nozīmi. http://prntscr.com/i2ar2a Rekur var redzēt, ka atsakies erpot
 15. gaidi video.