Jump to content

Kaliforņa

Lietotājs
 • Saturu skaits

  455
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  4

Kaliforņa pēdējo reizi laimēja 9 Septembrī

Kaliforņa bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

318

Par Kaliforņa

 • Rangs
  Advanced Member

Nesenie profila apmeklētāji

5572 profila skatījumi
 1. Banu restarts varētu izlabot situāciju.
 2. Kaliforņa

  inetas grandiozie avatari

  16 y/o max atbalsta lgbtq un paļbom uzskata, ka vakcīnās ir 3060 gpu. mīļākais vārds, ko izmanto ir autisms nezinot tā vārda nozīmi lol
 3. Kaliforņa

  (Unban/Server) Ava berry

  nu kaut kas jau tur ir
 4. Kaliforņa

  (Unban/Server) Daniel_Rivera

  Čalis, kurš raud spilvenā ikreiz, kad nomirst mācīs mani kā hph sistēmu testēt. Te nepatiess, jābūt pārāk lielam trināram lai neiepistu team protect uz mbizz, lai gan šis fujārs ir līdzīgā situācijā. Versim ciet.
 5. Kaliforņa

  (Unban/Server) Daniel_Rivera

  šis ir tas pats trinārs, kurš visiem bļauj aims kā papiš 1v1 /s lowisms ? ? ?
 6. Kaliforņa

  Aptauja par ārpus šaušanu/Cbug

  atsūti tutorial, kur iemacities, man prasīja 2 gadus.
 7. Kaliforņa

  MPSA 2014 - ?

  https://prnt.sc/116ria5
 8. Kaliforņa

  (Unban/Server) degveli

  0.33 ????? nah nebano lai ari kas vins butu ????????? 0.23 kka aizdomigi ka mums abiem viena bridi hp nenak nost eu 90 % momentos man bugojas hp kad cbugoju/crolloju, laikam nezināji bet tas bugo hp, vajag Tev kādreiz mbizz paspecot tad tu saprastu.
 9. Kaliforņa

  (Unban/Server) degveli

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : degveli Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Pablo daunis nesaprot ka serveri hp bugu ir dahuja. @Kenijs Incidenta laiks: tikko *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL F8 Ekrānšāviņš no servera : nocrashoja Ieejas Ekrānšāviņš: https://prnt.sc/1152nwc
 10. Kaliforņa

  AOTW #3 | Balsošana

  Tas, kas veidoja 1. tas metinot nelieto aizsargbrilles.
 11. Kaliforņa

  (Unban/Server) Edel_Fuentes

  fuentes un aims lmaooo. Video ir diezgan aizdomīgs, bet to visu var uzminēt/trāpīt bez hakiem
 12. Kaliforņa

  Free ekskluzīvi avatāri

  jau kuro gadu vieni un tie paši
 13. Kaliforņa

  (Unban/Server) Lewis_Carson

  mans spele nokresoja hz kas pa problemu
 14. Kaliforņa

  (Unban/Server) Lewis_Carson

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : degveli Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Prosta garlaikojos serveri nekas 'ipas nenotika Incidenta laiks: tikko 23:31 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL F8 Ekrānšāviņš no servera :https://prnt.sc/1105v1d Ieejas Ekrānšāviņš: Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.