Jump to content

Sviestapika

Lietotājs
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

About Sviestapika

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sviestapika

  Update 28.10.2018

  jaukumins
 2. Sviestapika

  [San Fierro Rifas]John Benzame

  APZOGU AUTO VEIKALU UN NOGULDU NAUDU BANKĀ! TO VAR TIKAI LATVIETIS!
 3. Sviestapika

  Madar_McLater uz San Fierro Bankā

  atbalstu, bus labs bankieris, kurs pat skaitit nemak
 4. Sviestapika

  [INT MAP] Small Interior mapping

  Pārāk liels un tukšs!
 5. Sviestapika

  United States Forest Service

  pohren!
 6. Sviestapika

  Resnais Bobijs - Apciemojot MPSA.

  Daunis!
 7. Sviestapika

  Rotation Chips

  Naidīgs cilvēks.
 8. Sviestapika

  Ieteikums ceļu satiksme .

  Tas tā kā visu laiku būtu jādara, pretējā gadījumā nav roleplay.
 9. Sviestapika

  Rotation Chips

  Ieteiktu lielāku izmēru bildēm, kuras taisāt, nav iespējams neko salasīt, arī pat atverot jaunā cilnē. http://prntscr.com/k5dnj8
 10. Sviestapika

  [Map] Garage

  Tā tas i!
 11. Sviestapika

  [Map] Garage

  Kā jau minēju augstāk, savā tekstā, man nepiesaista spēles veidotāju izveidotās garāžas, kādas ir pieejamas, ieskaitot arī šos, "trīs veidus".
 12. Sviestapika

  [Map] Garage

  Sveiki! Par cik man īsti nepiesaista garāžas, kādas ir izveidojuši spēles veidotāji, tad nolēmu pats ķerties vērsim pie ragiem un izveidot garāžu. Garāžu veidoju ar mērķi, ja nu kādreiz, izdomāšu serverī iegādāties garāžu. Par pašu kodu, mapē ir aptuveni 100 objekti, pāris no tiem ir specializēti (Uz sienām esošie automašīnu logo un teksti) , kopā šim projektam aizvadīju 2 stundas, bija diez ko interesanti veidot ko šādu. Attēli:
 13. Jau jauna diena ir situsi, nolēmu padalīties ar aizvadīto stundu darbu, kuru veicu saistībā ar organizācijas, vienas no galvenās mītnes izveidi. Pēc apspriedes ar pārējiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti atveidot roleplay, kādu ir domāts atveidot ar frakciju, secinājām, ka pašlaik nav vajadzīgs nekas milzīgs un pietiek ar kaut ko pavisam vienkāršu, galvenais, lai būtu. Vairāku cilvēku balsojums apstiprināja, ka vairāk laika būs jāiegulda speciālos mappingos, piemēram kā: Laboratorija, vairākas stacijas, kuras ir izvietotas pa mežiem un vēl pāris šādi, tādi sīkumiņi. Šis mappings tiek veidots ar tādu domu, lai varētu tajā veikt dažādas dokumentācijas, intervijas un vienkārši kā neliels muzejs, jo kā jau Jūs redzēsiet, ir statuja, kura simbolizē vienu no frakcijas aizsācējiem. Tātad, nedaudz par pašu kodu, mape sastāv no aptuveni 130 objektiem, kopā mapes izveidei aizvadīju 4 stundas. Iespējams, ka drīz šo varēs redzēt serverī. Ja Jums ir kaut kādi ieteikumi, droši rakstāt tos šeit pat apakšā. Skatīšos, varbūt varu kaut ko pievienot/noņemt. Par cik frakcijā darbojas kulturāli cilvēki, tad nekas pieķēzīts un piemētāts diemžēl netiks ielikts, viss paliks sterils kā jau tas ir pašlaik. Attēli no pašas mapes(atvainojos, bet nevēlos mainīt izmērus, uzreiz pa taisno paņemti ekrānšāviņi):
 14. Sviestapika

  Ko jūs darāt, izņemot spēlēt MPSA?

  Nauda ka spaļi, ja dibuā ar to slaukāt, kungs?
 15. Sviestapika

  Ko jūs darāt, izņemot spēlēt MPSA?

  Audzēju anwy skudras.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.