Jump to content

Andrew.

Lietotājs
 • Content count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17

About Andrew.

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

572 profile views
 1. Andrew.

  Par +C

  sory
 2. Andrew.

  Par +C

  Un tad serverī būs 0, labs, tu aizmirsi, ka latviešiem dod tikai standartu, pārējo viņi neciena un nespēlē
 3. Andrew.

  Par +C

  Tu gan vecīt salīdzināji , es pilnībā saprotu tavu viedokli, jo tu esi tikai legālajās org. EDIT: Un kāds sakars ar terrām/mafbizziem un RP? xd Es nedomāju atļaut vispār, bet gan tikai karos..
 4. Andrew.

  Par +C

  Nu tas gan ,bet nu šito reāli vajdzētu atļaut, tas ir tas pats Cbugs, ko visi lieto gandrīz, tikai kaut kas tāds, lai arī iesācēji to var mierīgi darīt, nebūs tur nekādu abu pušu piekrišana, raudāšana, nepatiesa jailošana un tt.. Vnk atļauts crolls un lai rollojas visu karu xd, visi laimīgi + atvieglināts darbs adminiem.
 5. Andrew.

  Par +C

  Yo visiem, izdomāju uzmaukt ieteikumu par C-Roll un C-Bug, kr4 mans ieteikums par šo ir tāds, atļaut vienkārši izmantot terrās/mafbizzos C-Rollu, ne cbugu (jo cbugu katrs māk savādāk, ka 7 lodes pa 2 sek izšaut vai ar macrossu or auto+c, nu kr4 ne katrs to māk ), bet crollu, kuru māk visi un ja arī nemāk, to var iemācīties pa 1min. (tajā nav pilnībā nekā grūta) un nebūs nekādu raudāšanu un tt.. Tādos pašos RU serveros, kā Advance vai Diamond, kur ir atļauts tikai C-Rolls un viss, nekādu problēmu nav, te var neko nemainīt, atstāt to anti+c, lai nevar cbugot, bet gan vnk atļaut izmantot to C-Rollu, nebūs ne raudāšanu, nekā.. + Būs lielāks actions un kkas interesants + jauns. Ar c-rollu nebūs tā, kurš labāk māk cbugu, tas uzvar, bet gan tā pati RP šaušana, tikai kkas interesantāks, reku iedošu piemēru, no tā paša Diamond RU servera, kādi tur capture: Daudzi piekritīs, ka šitas ir daudz jautrāk, nekā vnk šaudīties + nu reāli to māk visi un nebūs nekādu problēmu, savukārt tie, kuri kaut kāda veidā cbugo, kaut kā apiet to anti c vnk jailot tā patās vai uzreiz banot, viss! Nu kr4 izsakat savu viedokli, es hz, bet manuprāt šito vajadzētu ieviest!
 6. Andrew.

  Nostaļğija

  Atradās no 2017. gada neliels video, kur Ballasos paņēmām Full Ghetto , varbūt kādam būs interesanti paskatīties!
 7. Andrew.

  Update 02.05.2020

  Perfekti
 8. Andrew.

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  Kr4 labi, vairāk neko nekomentēšu, vienkārši tad dodiet atbildi, es vairāk nezinu, kā pierādīt, esmu jau izdarījis visu, ko varēju mēģināt, tgd tik zinu, ka jāfilmē viss.
 9. Andrew.

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  Es protams neko nesaku, bet ar spreadu viss lido ideāli taisni (vai nu tas dēļ grafikas), bet man tur var redzēt, ka nav ideāli takā jums.. Kā ar spread - https://prnt.sc/s9r0nk Un kā man - https://prnt.sc/s9r0gh Es domāju, ja tur būtu spreads, tad viņas lidotu ideāli vienā punktā, jo tad tēmeklis vnk stāv uz pat tuvu nepakustas, savukārt man tur nav ideāli, es nezinu, kā to izskaidrot, bet jūs laikam sapratāt. EDIT: Un ja vēl henesys varētu to kameru nedaudz uz citu pusi palaist, tur varētu vēl labāk redzēt, ka man nav ideāli taisni lodes.
 10. Andrew.

  (Unban/Server) Condsty_Howard

  Es domāju te jau var slēgt ciet. xd
 11. Andrew.

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  Ok nabadziņ
 12. Andrew.

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  Es protams neko negribu teikt, bet tu gadījumā nēesi ko safibricējis vai tev tas bullettrack or clist nav sapists, es tlt parādīšu kā ir no mana skata punkta, man pat tapojot visas lodes lido galīg garām, a tev ideāli taisni, or kkas samodots? Es reku ar to pašu bullettrack pisu, galvenais prikols, kad kāds cits šauj, man vsp neko nerāda tieši uz to vietu, uz pārējām vietām rāda, nez, varbūt mappinga dēļ, bet nu tas tā, reku kā no mana skata punkta gan berot, gan tapojot: Nu un te man vispār nerāda galvenais tikai uz to vietu, ka viņš šautu, uz pārējam hz kpc rāda, nez priekš kam tas, bet moš noderēs.
 13. Andrew.

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  Ko man melot, man ir galig pohuj xd, nu gudri cilveki jau saprata, ka tur neka nav, a tadi ka tu vel ne xd kurs ble ietu mafbizza pret lowaku baru un bertu ar spreadu xdd, pret tam nah man vsp bij jataisa apel, ja uz main acc esmu rifu lid. jebkurs haxeris vnk neliktu pat apelaciju***, ja tas ir kkads random fake acc kurs maf ar haxiem palidz xd
 14. Andrew.

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  Vsp admin video es izsavu tikai 5 lodes max, kad taja laika tu izsauj kadas 25, protams bus tads rezultats lol?
 15. Andrew.

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  Kr4 es nezinu, kur tu redzi spread, vienīgais atliek gaidīt citu adminu viedokļus un galējo atbildi..
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.