Jump to content

DZONS

Lietotājs
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About DZONS

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

328 profile views
 1. DZONS

  Nauda.

  Nu es nedomāju tikai par tālbraucējiem, es domāju vispārīgi. Naudu ir parāk viegli nopelnīt.
 2. DZONS

  Nauda.

  Var redzēt kad tika mainīta naudas ekonomika, tagat naudas summas ir lielākas un gandrīz viss maksā dārgāk. Bet tā ekonomika nav pārdomāta, mierīgi var pavest pāris stundas tālbraucēju kravas un jau braukāt ar A klases mašīnām. Elegyam var sakrāt nepilnu divu stundu laikā. Naudas summas vairāk nav tik realistiskas kā agrāk bija. Zinu kad tas būs grūti, bet es ierosinu mainīt naudas ekonomiku. Atceros kad agrāk 1000$ bija liela nauda, tagat ar 1000$ var uz toaleti iet.
 3. DZONS

  AUA - John Avery.

  Ja satikš tevi onlinaa tad jau vares iedot, bet ja nē esu arī ar mieru pagaidīīt.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi valsts organizācijā: DZONS John_Avery Los Santos, Los Flores st. 4 17/07/2018 19:50 Iesniegums Teksta lauks, kurā aprakstīsiet kāpēc, kā jums ienāca ideja galvā, kamdēļ, kādus uzlabojumus vajadzētu, kas nepieciešams, ieteikumi, u.c. Es, Johns Averijs izvirzu savu kandidatūru uz ''Atkritumi un apstrāde'' Vadītāja amatu. Esmu gatavs dot Simtu un viens no sevīm priekš šīs organizācijas. Sakarā ar to ka organizācija nesen tika atvērta, es darīšu visu lai tā turētos un paliktu. Pielikums: URL (ikona:) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: John_Avery Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Džons Averijs ir dzimis 1990 gadā, Los Santosā. Visu savu bērnību Džons pavadīja ar saviem draugiem un ģimeni. Visu ģimenes ienākumi nāca tikai no tēva, jo ģimenē viņš vienīgais strādāja par kalēju, bet māte bija vienkārši mājsaimniece. Ģimenei pārāk labi ar naudu negāja, visu laiku tika meklētas haltūras tikai lai nopelnītu naudu maizītei. Džons negāja bērnudārzā un palika mājās palīdzēt mātei, tomēr kad Džonam pienāca 7 gadi, viņa māte izlēma viņu sūtīt uz skolu. Skolā Džonam gāja diezko labi, viņš pēlnija labas atdzīmes un bija ļoti čakls. Džons paliekot vecāks sāka meklēt sev darbu, lai varētu finansiāli atbalstīt savu ģimeni. Daudz Džons nepēlnīja, bet tas bija pietiekami lai varētu sagādāt ēdienu visiem trim. Beidzot skolu Džons iekārtojās vidusskolā uz vienu gadu. Pabeidzot to, viņš devās uz biznesa augstskolu apgūt visu par biznesiem, cerot kādu dienu vienu vadot. Visu ceļu caur augstkolu viņu ļoti atbalstīja viņa ģimene. Dabūnot izglītības, Džons meklēja labu darbu, lai varētu uzturēt sevi labi, parūpēties par ģimeni un uzkrāt naudu. Dabūnot labu darbu, sakrājot naudu, Džons atvēra mazu elektronikas veikalu, kuru uztur viņa māte. No mazā veikaliņa nav tie lielākie ienākumi, tāpēc Džons joprojām meklē darbu ar lielakiem ienākumiem. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos: Atrodu sludinājumu kad meklē vadītāju, iesniedzu iesniegumu. Darbības laiks: Pusdienlaiks. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) https://imgur.com/a/0o4twai
 5. DZONS

  Ieteikums par veikalu darbu!

  Es vispār nēju uz to veikalu. Nedomāju kad vajag vēl tos veikalus. Pajies pāris nedēļas un visi jau braukās ar sporta auto un neviens vairak nejies uz tiem veikaliem.
 6. DZONS

  (Bug) Sabojaju automātu

  Man arī tā bija, es vienkārši nepievērsu uzmanību un turpināju griezt.
 7. DZONS

  Gaidāms serverī...Update/Informācija

  Dalab, tik daudz negaidīju.
 8. DZONS

  Automašīnu re-spawn

  Man šķiet kad neko nevaig mainīt, viss jau ir kārtībā.
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: LIAR Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Foruma lietotājs vārdā LIAR izveidojis 2 foruma profilus, kas pārkāpj foruma noteikumus. Kā arī ir redzams kā lietotājs no otra profila savam main profilam dod reputācijas punktus. Incidenta laiks: ..... *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/jyik7o https://forum.mpsa.lv/index.php?/profile/517-liar/ https://forum.mpsa.lv/index.php?/profile/834-liarotrs/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. DZONS

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  Ļoti nepazīstu, bet nu pēc cik redzu shoutboxa ir normaals, to arī jau var pēc avatāra pateikt.
 11. DZONS

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Nedomāju kad kāds tērēs laiku lai ieliktu mainkraftra factions un vēl kautko kamēr top samp serveris
 12. DZONS

  [Foruma spēle] Sinonīmi

  Gulbis Makarons
 13. DZONS

  Ieteikums serverim ,kas to uzlabotu

  Būtu jau interestanti ja būtu questi ko pildīt, tikai vajag izdomāt tādus kuri ir RPiski un nevar ar viņiem moneyrushot.
 14. DZONS

  Ieteikumi

  Tur tak viss no LSRP ņemts, bet nu nebūtu slikti ja ieliktu to /tazer un arī par to fishoshanu.
 15. DZONS

  [IETEIKUMS] SASD Taser

  Nevar vienkārši uztaisīt kad uzraksta /tazer tev iedodas Silenced 9mm kā tazer un deagle var neiztikt.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.