escobars

Lietotājs
 • Content count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55

2 Followers

About escobars

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/06/00

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Carlos_Escobar
 • Tēla gadi
  29

Publiskā Informācija

 • Kontaktinformācija
  skype - skabeyo

Recent Profile Visitors

327 profile views

Mood

 • Pray
 • Currently Feeling pozitīvi noskaņots
 1. Carlos Escobar 30;40 Atgadījums : Foršs atgadījums, mani apzagāt kopā ar Tobi. Zbis story
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Carlos Escobar Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Arnolds Ogainais Termins, kurš tika pārkāpts: CS,DM Situācijas apraksts: Incidenta Apraksts Incidenta laiks: HH:MM *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Carlos Escobar Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Tom_Martinez Termins, kurš tika pārkāpts: Check video Situācijas apraksts: Incidenta Apraksts Incidenta laiks: HH:MM *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Nevēlos jau nevienu aizstāvēt, jo personīgi neredzēju kā viņš tevi nošāva. Bet... manuprāt ir jābūt noteiktam pierādījumiem, kā un kur viņš tevi nošāva. Varbūt tu biji tādā leņķī, ka viņš viegli tev varēja piekļūt ar m4 . Un jā, es cenšos savā ziņā arī savu dirsu pasargāt, lai nav jāpērk warn-off. p.s Sprīdīt , es no visas sirds ceru, ka bans nav patiess .
 5. Rekomendācija, sakarīgs puika - pacels viennozīmīgi.
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Carlos_Escobar Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Bruce_Stypler Termins, kurš tika pārkāpts: OOC insult Situācijas apraksts: Puikam nervi netur Incidenta laiks: HH:MM https://failiem.lv/u/exjp44hh *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Tev bija hph , nenodmoju - Tu nenomiri . Sākumā tev vispār nenāca hp nost. Sāku filmēt , tad sāka nākt nost hp . So jā. Tas nebija kā dm, bet gan kā teikt - pārbaudīju vai hph šoreiz nav / ir . Sākumā vai tas bija bugs or smth, hz.
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Carlos_Escobar Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Linards_Kapurkede Dwayne_Gonzalez Termins, kurš tika pārkāpts: CARDM,CS,NONRP,DM Situācijas apraksts: Saprastu vienu reizi troļļot, bet nejau visu laiku . Incidenta laiks: HH:MM *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. rec, jo visu tu paskaidroji.
 10. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: Emanuel_Martinez Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Funk_Graham Termins, kurš tika pārkāpts: Situācijas apraksts: Viena incidenta laikā man sāk triekties mehāniķis, tādejādi traucējot darbu - pievērsos uzreiz viņam . Viņš sāka bēgt prom , sāku šaut ar ieroci pa viņa mašīnu, tēmējot uz riepām. Uzreiz no Funk'a puses sekoja rīcība, ka noņēma man ieroci . ASV jau sen pielietotu letāto, kā arī tādejāda rīcība nav variants, kā vajadzētu rīkoties. Varēja atrast kopējo valodu, nevis tērēt SASD ieročus. Funks teica, ka Reksis pat teiktu , ka man nav taisnība... kaut galu galā tā pa visam nav. Incidenta laiks: HH:MM https://failiem.lv/u/r4pk6fqk *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Man bija problēma, ka ievadīju 10000 1000 , man rāda ka nepietiek naudas. Kaut bankā un uz rokas bija ap 10k $ un uz bizz konta vairāk kā 5k .