Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

-PAUL

Lietotājs
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About -PAUL

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

143 profile views
 1. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : Paul Parker Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Paul Drake Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Drake bērnībā izspiegoja nepazīstams cilvēks kurš savāca nepatīkamas lietas un sāka šantažēt Drake draudot ka izplatīs nepatīkamo lietu skolā.Spiegs vēlējas lai Drake iesaistītos zālītes izplatīšanu skolā skolēniem.Drake tika pieķerts ar zālīti un tika izslēgts no skolas.Taču spiegs vel nepadevās un Drakei lika pārdot zālīti bīstamos rajonos kā East Coast un Grove Street ielās.Drakee tika atkal pieķerts un sākās apšaude bet spiega kolēģi atbrauca un sāka šaut pretī.Drake izdomāja ka nozags auto un bēgs prom pametot spiega kolēģus.Drake paņēma auto un aizbēga un spiega kolēģi tika nošauti un vēlāk tika atrasti viņu līķi Sant Marina Beach.Drake izvairījās no sarunām ar spiegu bet spiegs nodeva Draki policījai un Drake vēlāk tika arrestēts.Pēc 10. gadiem cietumā Drake tika izlaists par labu uzvedību.Drake uzsāka bandu lietas dibinot Varrios Los Aztecas. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Redzams kā izdomāju nelegālas frakciju un devos uz Varrios Los Aztecas bāzi un izrunājos ar īpašnieku un atvedam uz bāzi narkotikas kasti. Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs):Drake_Kaulx Darbības laiks: 14:40 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : http://bildites.lv/a/trrjzpun#abt2h666 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Paul Parker Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : stacija Incidenta laiks: 14:010 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums :https://prnt.sc/kabksg (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera :https://prnt.sc/kabksg Ieejas Ekrānšāviņš:https://prnt.sc/kabksg
 3. -PAUL

  (Unban/Server) Paul Parker

  @Vladimir
 4. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Paul Parker Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Terra Incidenta laiks: 14:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums :https://prnt.sc/kabksg (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera :https://prnt.sc/kabksg Ieejas Ekrānšāviņš:https://prnt.sc/kabksg Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. -PAUL

  (Unban/Server) Diego Mundz

  tu doma ka es silent jeball nu tiem kaut bug + maz pieradijummm @xo. @Lovely
 6. -PAUL

  (Unban/Server) Diego Mundz

  vsp kas tas ir Antistun plz give me VIDEO i want know antistun
 7. -PAUL

  (Unban/Server) Diego Mundz

  kads aim wtf 2. video tas ir lag (nada TAB GRIBU ZINAT CIK IR MAN PING+ pedejo sek ir nost hp + paskaties kas tas ir aim VG Oscar Mercedess kad sauj uzreiz aizmuguraaa un leja es neko nesaprotu
 8. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Paul_Parker Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : terra (kads hax ble ) Incidenta laiks: 19:24 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : http://bildites.lv/a/pa7cgmx8#ueawq9gj (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera :http://bildites.lv/a/pa7cgmx8#ueawq9gj Ieejas Ekrānšāviņš:http://bildites.lv/a/pa7cgmx8#ueawq9gj Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Rekomendācija, pie RP varēja piestrādāt, taču zināms, ka no līdera ātri neaiziesi. Veiksmi ))
 10. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Paul_Parker/ IG-Paul_Drake Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : TERRA Incidenta laiks: 13:20 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : http://bildites.lv/a/c5mvybgp#4avv525y (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera :http://bildites.lv/a/c5mvybgp#4avv525y Ieejas Ekrānšāviņš:http://bildites.lv/a/c5mvybgp#4avv525y Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Rekomendācija. Pieteikums sakarīgs. RP arī diez gan normāls. Lai veicas pacelt))
 12. -PAUL

  Jamaica Jardies Jony Star

  Anti LOL biogrāfija low level +kur rp?))
 13. Rekomendācija. Pieteikums sakarīgs. RP arī diez gan normāls. Lai veicas pacelt))
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.