Jump to content

laescobare

Lietotājs
 • Content count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

5 Followers

About laescobare

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Nenorādīts
 • Dzimšanas dati
  06/11/00
 • Kontaktinformācija
  pazvanuzmansamsung

Recent Profile Visitors

2344 profile views
 1. laescobare

  (Pieprasījums/Cits) Aleksey Abramov

  Pieprasījums Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Tēla vārds / laescobare ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Pieprasījumu veica: Aleksey Abramov / Russian Mafia Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Iegādājos piecas maskas Pieprasāmās lietas: 5x maska *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:)
 2. laescobare

  Ieteikums!

  Runājot par pagriezieniem - nezinu cik reāli ir to īstenot sampā ... protams MTA tāda lieta ir. Šā vai tā, ja īstenos es ļoti šaubos vai visi viņus all the time izmantos, kā arī tas būs papildus plusiņš strādājot par likumsargiem. Šiem sāksies īstie peļņas laiki un manuprāt baigi par to ķerstīs un liks mazus sodus, bet uz kvantumu. Par dzīvokļiem - Atbalstu ideju , jo tas būtu tikai reālistiski un ne visiem interesē mājas iegāde un audzēt banānus. Citiem varbūt oocly ir interese iegādāties kādus apģērbus un tīri lai varētu pārģērbties un varbūt arī veidot kādu roleplay. Viennozīmīgi atbalstu , ka katru payday'u ( esot online ) novelk par dzīvošanu kādu summu . Viennozīmīgi atbalstu arī offline spamu , jo par cik es esmu nelegālās organizācijas līderis esmu arī saskāries ar šo problēmu, itīpaši ar Tomātu no LCN - Uz spamu iziet offline, mēs mēģinam iespamot un rāda ka nav online... kamēr pa to laiku tomāts ienāk atpakaļ spēlē un aši iespamo... Īsāk sakot - appis sistēmu, te ir kas jāmaina.
 3. laescobare

  quest sistēma - testam?

  Kapēc gan nē... Par cik tas roleplay'am īsti nekādīgi nekaitē tad es domāju lai iet. Varbūt kādus piesaistīs questi un arī no tā uzlabosies online esošo spēlētāju cipars. Galvenais lai cilvēki vienmēr atcerās, ka šis ir serveris kurš ir balstīts uz roleplay.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: laescobare Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Rob Winchester Termini, kuri tika pārkāpti : CS,DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Atbraucu paskatīties kas labs notiekās un saņemu lodi pierē bez jebkāda skaidrojuma. Incidenta laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: laescobare Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Frank Fernandos Termini, kuri tika pārkāpti : CS,DM,CARDM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : vid Incidenta laiks: video ir redzams *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. laescobare

  [Russian Mafia] laescobare

  A ko es tev saku, labāk ielikt kā tu rpo krievu mafijas izveidi ar melnādainu čuvaku kuram bandanas ap seju. gang
 7. laescobare

  Pieteikums uz domes līdera amatu no Akus'a.

  atbalstu lai jau cilveks parada ka ir jadara lietas
 8. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : laescobare Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Aleksey_Abramov Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Aleksejs ir dzimis 1980. gadā. Audzis kopā ar tēvu , jo māte ir bijusi dzērāja un vispār Alekseja audzināšanā neiesaistījās. Alekseja tēvs - Dmitrijs Abramovs bija viens no grupējuma " Chernaya Ruka " dalībniekiem , grupējums bijis balstīts uz ieroču tirzniecību, laupīšanu. Aleksejs ir bijis vilkts līdzi uz vairākām tēva grupējuma sanāksmēm, tikšanās reizēm kurās ir runāts par visādiem darījumiem. Aleksejs savos jaunības gados skolā mācījās slikti un bija viens no negantajiem skolniekiem. Vārīja daudz " ziepes " un izturējās slikti pret saviem klases biedriem. Pēc skolas pabeigšanas Aleksejs ir iepazinies ar vienas Amerikas pilsoni , pēc kā arī veiksmīgi aprecējies un pārcēlies dzīvot uz San Fierro. Ilgi gan laulībā nebija, jo sievietei neapmierināja lietas ar ko nodarbojās ikdienā Aleksejs , proti narkotikas un citas nelegālas darbības, kā rezultātā laulība pajuka. Tagad Aleksejs ar saviem krievu tautības draugiem bieži tiekas un plāno sākt kopīgu biznesu un veidot grupējumu ar kuru iekarot visu štatu. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Aleksejs aizbrauc satikt kārtējo draugu , kurš pārvācās uz San Fierro - biznesa ( grupējuma ) dēļ. Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Ir padomā jau cilvēks, bet tas lai paliek pie manis. Darbības laiks: 22.10.2018 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Baigi garais roleplays šeit nav redzams, bet manuprāt lielākā daļa jau zin ka es protu attēlot lomuspēli, tādēļ labāk to pierādīšu iekš spēles nevis blatošu forumā :> *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību: URL (ikona:) https://failiem.lv/u/7b7rwyu7 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Vēlu veiksmīgu šo sezonu , kā arī pacietību augstākstāvošajiem Sids ir back in the game.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.