Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

escobars

Lietotājs
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

5 Followers

About escobars

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Nenorādīts
 • Dzimšanas dati
  06/11/00
 • Kontaktinformācija
  pazvanuzmansamsung

Recent Profile Visitors

2091 profile views
 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: laescobare Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Jeff Cortez Termini, kuri tika pārkāpti : CS,PG,NONRP, RP AVOID Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Plānoju veikt laupīšanu , zādzību - Persona rp avoido . Incidenta laiks: 20:45 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: laescobare Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Rudis Xavier Termini, kuri tika pārkāpti : MG Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : MG Incidenta laiks: 16;30 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. escobars

  MPSA MEETUP 25 AUG.

  Es viennozīmīgi būšu, ja kas tāds notiks. Jāsatiek jau ir tie heiteri 😃
 4. escobars

  Ieteikums.

  Rekomendācija, jo es arī palīdzēju domāt ieteikumus . ( ķip labiņais )
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.