Lil Talis

Lietotājs
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About Lil Talis

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Nenorādīts
 • Kontaktinformācija
  es jutu savu telefonu, ja

Recent Profile Visitors

111 profile views
 1. ta milais cilvek, neiejauc ts3 ar forumu. tada attieksme ieks timspika ir tadel ka jus pagajuso nakti man traucejat timspika un vel sodien mani vislaik poukojat, tadel ari jus sanemat tadu nekrietnu atbildi.
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: esss Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju:Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: ϟ●♚-ƜαƖƖє-♚●ϟ Link uz profilu. - https://forum.mpsa.lv/index.php?/profile/9-ϟ●♚-ɯαɩɩє-♚●ϟ/ Termini, kuri tika pārkāpti : Pokemonisks lietotajvards foruma. Lietotaja aizskarsana. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : si persona ir loti nejauka un sak apvainot man Incidenta laiks: 23 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/hd1rpx https://prnt.sc/hd1s35 https://prnt.sc/hd1s7i Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Es rekomendēšu Madaru! Madars ir labākais MPSA spēlētājs! ja viņu pieņems serverī uzreiz +50 % rp līmenis up. kā arī mācēs vadīt, JA
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Es Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: foruma uzraugi Termini, kuri tika pārkāpti : neviens Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : tatad uzdevu jautājumu savam kolēģim ingaram ko viņš doma par sporta skolu pec kāda laika saņēmu liegumu no šis mājaslapas bļautuves . es nevienu foruma noteikumu nepārkapu! Incidenta laiks: 20 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/hcyhtp Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. atbalstisu jus uz so organizaciju jo pieteikums ir loti labs un jus protat lo-mu-spe-li ka ari spesiet vadit organizaciju pienacigi ka pienakas un nebus nekadu piezimju e-klase
 6. Alekū manuprat loti laba meitene! un nedabiski mati!
 7. varetu padomat ka jus piedzimat ar sitiek taisniem un dabiskiem matiem. atbalstisu jusu kandidaturu uz so amatu jo man patika ka iepriekseja laika kad jus vadijat mani parasti atdzivinaja no infarkta ar adrenalina spriciti un atkal biju sveiks un vesels!
 8. tapatas lo-mu-spe-li neprotat augsta limeni ka es!