Jump to content

YuntioR

Lietotājs
 • Saturu skaits

  190
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  9

YuntioR pēdējo reizi laimēja 2 Aprīlī

YuntioR bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

202

Par YuntioR

 • Rangs
  Advanced Member

Nesenie profila apmeklētāji

1968 profila skatījumi
 1. YuntioR

  (F/Sezonas) Tokyo

  Es ceru, ka šis ir stulbs joks. Protams, ka nē. Lai atstā vienkārši, max. ko mainīt ir 0.3DL
 2. YuntioR

  (F/Update) Palielināt transportu skaitu

  0.3DL versiju vajag.
 3. YuntioR

  (A/Sūdzība) Enrique Salvatore

  Pirmkārt, uzlabo savu attieksmi pret administrāciju, Tavas izrunāšanās, adminu OOC insults, bet labi, neņemšu vērā to. Varu pateikt Tev lielu paldies par pierādījumiem, reāli Tavos abos video ir tas, kur pārkāpi noteikumus. Pirmā situācija. Ir pakaļdzīšanās, Tu ieskrien Hoodā, mēs Tev loģiski, ka skriesim pakaļ, Tu sāc šaut uz mums ar CBUG, pa to laiku es Tev iešāvu ar taser, uzreiz pēc tam Tevi no servera izkikoja par CBUG. 1. Pārkāpums CBUGS ir aizliegts RP situācijās, bet labi. Tu serverī atpakaļ nenāci ilgu laiku, kad ienāci on aizteleportējos pie Tevis, es teicu, lai turpinām situāciju, kur tā pabeidzās, lai nebūtu RPAvoids abām pusēm. (Video ir redzams, kur es Tevi aicinu turpināt situāciju un pirms Tevi izkikoja Tu biji viens, Tavi Triad brāļi nebija tajā situācijā. Mēs LSPD Tevi vairākas minūtes gaidījām, bet Tu nenāci on) Tātad, mums ir jāturpina situācija, Tev ir iešauts ar taser. Ko Tu dari - Tu izmanto komandu /f kas ir OOC čats un sauc savus mafijas biedrus, lai nāk Tev palīgā. Tātad MG vēl nāk Tev klāt. (Par šo iesēdināju tikai Skeipu, video ir redzams, kā Tu /f sauc un atskrien visi OOC) - tīrakais MG. Un, protams, Tu nemaz nedomāji turpināt situāciju vienkārši aizskrēji prom un sāki šaut nost. NeRPojot vispār taser šāvienu, kas bija pirms tam. Tātad, Tu jau esi pārkāpis 1. CBUG RolePlay situācijās ir aizliegts. 2. PG. 3. MG. Iesēdināju tikai par PG. 4. BH arī nav atļauts RP situācijās. Par spīti tam visam ieliku tikai 30min. ajailā, IC ajails būtu tāds pats. UN KAS IR PATS LABĀKAIS! - Es Tevi apžēloju un izlaidu no cietuma daudz ātrāk, lai vari iet uz mafbizzu, acīmredzot nevajadzēja tā darīt Otrā situācija. Tu aplaupi bankomātu, es aizbraucu uz izsaukumu, pakaļdzīšanās laikā es Tev trāpu ar taser, video redzams, kā Tu esi apstājies, jo Tev trāpija ar taser, Tu nemaz nedomā RPot to un sāc šaut atpakaļ. Tīrs PG. Iejailoju uz 15min., kas ir ļoti maz, jo nepatīk baigi jailot spēlētājus ilgi, lai zaudē vēlmi te spēlēt. Bet Tu šodien cik reizes ajail biji, kādas 5? Zinu, ka Ibrahims arī Tevi vairākas reizes iesēdināja šodien, jo briesmīgi daudz pārkāp noteikumus. Par jums - Riveras un Triadiem it īpaši nāk daudz reportu no citiem spēlētājiem.
 4. YuntioR

  >> Jautājumi par servera funkcijām!

  Par 0.3DL versiju!!! Tas ir tas pats SA-MP, tikai daudz advancētāks. Ja cilvēki iepazītu šo versiju, tad šaubos, ka viņi gribētu jebkad iet atpakaļ uz šo. Mazāk SAMP vispārējo bugu, lielāks iespējamo objektu skaits serverī, kas varbūt atspoguļotos jauno mappingos. Tāpat 0.3DL versijā ir tādi objekti/priekšmeti, kas nav šajā un citas versijās, iespēja ielikt custom skinu, kas rādās visam serverim nevis tikai Tev. Nezinu par mašīnām, varbūt arī var. Tāpat ar hakiem, kuri ir mazāk un grūtāk lietojami šajā versijā. Nesaprotu, kāpēc cilvēki var negribēt attīstīties un izbaudīt serveri jau nākamajā līmenī, kas citos Latvijas RP serveros nav iepriekš redzēts un arī nebūs, jo tie ir pārāk atpalikuši.
 5. YuntioR

  Aptauja par ārpus šaušanu/Cbug

  Piekrītu Tev, Slavik! Neklausies heiteros, kuri tryhardo!
 6. YuntioR

  Aptauja par ārpus šaušanu/Cbug

  CBUG/CROLL ir OOC lietas, tāpat kā Mafbizi un Terras. Varbūt var atļaut tos izmantot tikai karos, nemāku spriest, jo pats nekaroju. Bet kategoriski pret, ka to izmanto RolePlay situācijās - aizliegt RP laikā.
 7. YuntioR

  TERRAS

  Pret, pret un vēl 15x pret. Tur nenormālākais haoss būs visas puses nīdēs.
 8. YuntioR

  [Aptauja] Drive-By

  Ko Tu ar to DB gribi, terrās/mafbizzos?
 9. YuntioR

  (F/Update) Paintball radio

  Teammate nogalināšana - Nē Radio PaintBall laikā - Jā. TopRadio
 10. LSPD meklē pamatsastāvu, ja vēlies tikt bez pieteikumiem, raksti PM!

 11. Meklējam LSPD pamatsastāvu, tagad var bez pieteikumiem. Dod ziņu PM.

 12. YuntioR

  (F/Update) Vārds

  Ziņu dienestu atstāt. Lai taisa intervijas un intervē cilvēkus, ir interesanti, dažreiz pat smieklīgi. Sludinājumi lai paliek kā ir. AUA , Centrālā banka , ir pilnveidotas, bet nevajadzīgas organizācijas. Piekrītu @ZAHLIN, lai cilvēki ir vairāk tajās organizācijās, kurās ir vairāk ko darīt. Jo AUA un Centrālā Bankā ir vienveidīgs darbs un nemanāmas serverī. Šīs organizācijas vajadzētu atstāt tukšas, lai spēlētāji, kuri jau tā nav daudz, nesadalās pa 7 organizācijām, bet pa dažām - kopā jautrāk. Domi atstāt. FBI un ARMIJU izņemt, tad zem PD var būt, klāt FBI un ARMIJA. Izveidot LSPD vēl vienu vai labākaja gadījumā divus štābus. Vienu priekš Detektīviem/Izmeklētājiem [FBI] un otru priekš SWAT un gaisa patruļām [ARMIJA]. Šis būtu ļoti labs.
 13. YuntioR

  [Slimnica] Milda Howard

  Kad forums bija izslēgts, nosūtīju viņam tādu, jo viss pieteikums nebija un viņš pieteicās tad.
 14. YuntioR

  Mpsa pievienot klāt Vice City MP serveri

  Arī pret, lai ir GTA SA un, tad labāk 0.3.8 vai 0.3DL
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.