Jump to content

YuntioR

Lietotājs
 • Content count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Excellent

5 Followers

About YuntioR

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. YuntioR

  (Sūdzība par administratoru) admins Joseph

  , ooc foruma suudziibaa panesaas ic lietas xd xd xd
 2. YuntioR

  Atbalsts vergiem!

  jobanais perversais izvarotajs
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: YuntioR Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Nezinu. Termini, kuri tika pārkāpti : Es nespēlēju no tā šodien pa dienu, kad atnācu mājās, bija ajail, gribu zināt, ko izdarīja tas, kurš spēlē, un KO TĀDU, ka uz 4500sec. Jo ajudminiem pierādījumiem jau ir jābūt, tāpēc labprāt palūrēšu, par ko tik daudz. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Prosts ajail Incidenta laiks: Nepateikšu, jo nezinu. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Nav vajazības p.s vairak nedosu mazajam kapat no sava main acc lol Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Jap, tagad jau editoju, ka neesi tikai Tu vainīgs, + Tu kā administrators nezini, ka tagad QS vairāk nav, kā noteikums. xd
 5. Administrācijas komunikācija un savstarpējā sapratne - zemāk par 0 Rekur ir pirmā sūdzība, kur ir tas, es tur visu paskaidroju, administrators Ciffon to redzot, ka nekas nav pārkāpts, to arī fiksēja un uzrakstīja TC, es neesmu pārkāpis noteikumus. Bet citi administratori nemaz neko neseko, galvenais tik paskatīties sūdzību, nemaz neskatoties uz to, ka jau tāda ir un raksta, ka es esmu vainīgs. xDD Rekur tas, kurš ielieka to pirmo sūdzību, uztaisīja vēl vienu, kurā es neesmu nemaz neko izteicis un redz šeit, administrators nesekojot tam, ka tāda sūdzība jau ir bijusi, izskata šo, nevis aizvērtu ciet. Ir jāmāk sekot savam darbam līdz. @keizels jāseko un jāpaskatās, ko tu dari, nevis tupi izskati. :)))) Varat abos postos redzēt, ka viņš ir editojis. Tas Prometajs aunnns
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: YuntioR Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Steve_Faye Termini, kuri tika pārkāpti : Nemāk adminēt, neredzot visu situāciju, pat nemaz nezinu par kuru situāciju tieku sodīts, jo pirms es kaut ko varēju darīt, es ar mašīnu braucu, un mašīnā var qs? Tad viņam prātā ir tarakāni. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Prosts jail. Incidenta laiks: 16;14 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/u5bzft7d#dks8xq2p Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. YuntioR

  Roleplay termini un sodu sistēma.

  Ja izdara tur kādu mazu pārkāpumu, kā BH, QS(Kad neviens cits spēlētājs neredz un tu to ieroci nemaz neizmanto, vai izdari, lai nerādās uz rokas) vai kaut ko citu mazu un neapzinātu, administrators varētu pabrīdināt, piemēram, "Beidz BHopot", "Nedari tā vai sekos ajail", nevis uzreiz tupa iemet jailā. Es pats to neizdomāju, tādu lietu piekop daudzos RP serveros.
 8. YuntioR

  (Sūdzība par spēlētāju) LSPD

  tu pats atzinies, ka iesiti un pēc tam muki, mēs tevi būtu tur tikai nopratinājuši, bet kad sāki kauties un mukt, tad paldies par uzmanību.
 9. YuntioR

  (Sūdzība par spēlētāju) LSPD

  Tu mentam ar kāju iepisi un tad muki prom, neatceries?:DD
 10. YuntioR

  (Sūdzība par administratoru) Henrikua Funetes

  nedirs Alpin, tu muki un speciāli iepisies benzīntankā, lai nebūtu jāRPo, paldies ata.
 11. bet tā galīgi nav, kāpēc lai tā būtu? - jo tu zaudēji, un vēl labi video redzams, zinot to, ka tu nomirsi uzreiz wepus ieliec somā un uzrakstat acceptdeath, lai ieroči paliktu. Nu tas ir MPSA līmenis tas pats ar /plive
 12. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: YuntioR Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Tyrone_Rose Termini, kuri tika pārkāpti : NonRP atdzīvināšana. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Mums bija izsaukums, tur ierodoties, bija trīs melnie ar ieročiem, tos nošāvām. Tajā skaitā arī administratoru Tyrone Rose kurš nemāk šaut un apvainojās par to, ka tika nošauts, salty tagad. Nu, mēs ievainojām arī Akus, es viņu /plive pacēlu, tā kā to dara pilnīgi visi un /plive neviens neRPo un nav tāds noteikums, ka ir /plive jāRPo, Tina vēl pati ir cik reizes teikusi, ka šis nav LSRP un paši izvēlamies, ja vēlamies kaut ko vairāk un detalizētāk RPot. Lūdzu Tyrone izmanto savas administratora komandas savā labā, jo apvainojās, ka zaudēja cīņā. Nav jau pirmā reize, kad kāds par viņu sūdzas. Esmu bijis daudzās apšaudēs, kurās arī citi admini speco un redzu ka pretinieki /plive viens otru, bez rp un es to pieņemu, jo šis ir mpsa un administratori arī viņus nesodīja. p.s situācija jau bija beigusies. Incidenta laiks: Ap 15:20 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/539sssd8#frw252sd Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. YuntioR

  (Sūdzība par administratoru) Henriqua_Fuentes

  Vai Uva, Tu nonrperis, tevi nobanot vajag, lai neraudi pēc katra ajail, hahaha.
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Neliels ieskats MPSA īstajā dzīvē. Daži labākie momenti, izbaudām. Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Drake_Hudith NonRP, PG, CS. 0:35 Uva_Stifler NonRP Driving, CS. 0:49 Paul_Drake 1:09 DM, CS, NonRP. 1:24 DM vēl. 1:34 DM vēlreiz. Termini, kuri tika pārkāpti : Aprakstīju Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Incidenta laiks: Šodien. Precīzi katram gadījumam redzams video btw, diezgan labs traileris sanācis tam kurš to uztaisījis, nav manis veidots yt - sausinsh
 15. YuntioR

  "Mīmu" topiks.

  Kā jūtas tālbraucēji, kad SASD ir iespēja uzlikt radarus
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.