Jump to content

YuntioR

Lietotājs
 • Content count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

YuntioR last won the day on December 6 2018

YuntioR had the most liked content!

Community Reputation

120

5 Followers

About YuntioR

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. YuntioR

  Beigas.

  Loti labas un daudz atminjas sheit ieguutas par visiem shiem ilgajiem gadiem. Pievienojos MPSA jau no pirmaas pastaaveesanas nedeeljas, atceroties visus shos gadus, bija reaali fun. Iepazinu arii daudz jaunus un forsus cilveekus. Man MPSA vienmeer buus number 1, nekad nespeeleesu citos lv lowrp serveros, jo mpsa bija kas taads, kas citos serveros nebija un nepiesaistiija gl everyone
 2. YuntioR

  United States Forest Service

  Nē, nu protams labi ka RolePlayo, ļoti iepatikās šīs frakcijas RP, cik spriedu pēc topika un arī IC, tajā dienā, kad viņu iejailoja arī viss bija čotka un zbis un man patika, bet tad kad sāka šaut policistiem, kad tev uzjautā ieroču licenci, tad gan vairs ne tik ļoti.
 3. YuntioR

  United States Forest Service

  nabadzins salty xd
 4. YuntioR

  United States Forest Service

  ScreenShoti no šodienas RP -
 5. YuntioR

  "Mīmu" topiks.

  Kā jūtas tālbraucēji, kad SASD ir iespēja uzlikt radarus
 6. YuntioR

  911 izsaukums

  Protams, ka latviski. Tādus teikumus tak ez iztulkot, ja vajag varu uzrakstìt kā tieši. lol
 7. YuntioR

  Čaf.

  Atceros, ka vēl bija serveri, tie Wolfiji lielāki nonRPeri bija, sad but true. Ceru, ka vairāk nebūs, ja nē pizdets. Sveiks vesala
 8. YuntioR

  911 izsaukums

  Tak moderatori visi ir nosprāguši vai kas? Normāli forumā visi kropļi, autisti, pidari, tagad tā pieņemami laikam. Tas Wayer a.k.a Karlsons visos topikos kur ir tā raksta, ok mēs tad arī tā sāksim.
 9. YuntioR

  911 izsaukums

  Serverī ir viss vecais saistībā ar šo sistēmu, nelec ārā no biksēm, pirms runā. xd
 10. YuntioR

  911 izsaukums

  Es jau būtu pilnīgi par, bet šis nav nekāds HIGHRP serveris, bieži vien te daudz noDMo kādu, nobrauc, tāpēc lai paliek.
 11. YuntioR

  911 izsaukums

  Ieteikums vienkāršs. Visi zinām to, kad kāds pazvana 911 un izsauc policiju, ka tad parādās tikai vārds un viņa apraksts kas noticis. Bet tā ir tik policistiem neizdevīga/nepalīdzīga sistēma. Tāds kāds ir tagad izsaukums ir visos var teikt lvrp lowrp servakos un ir sūdaini izmantojams. Kā izskatītos jaunā un RPiskāka, ņemšu piemēru no LSRP. 1. Kā tas viss notiek, tu paņem telefonu un pazvani 911, tev prasa ko sauksi (Policiju, ātros vai abus) Tev pašam tas jāuzraksta. 2. Tev jautā tavu atrašanos vietu un tu pasaki precīzi kur atrodies kur noticis precīzi. 3.Tev jautā kas ir noticis un tu pastāsti. 4. Un tad policistiem un ārstiem pienāk izsaukums, kur parādās visas atbildes, ko viņš ir rakstījis un vēl neatkarīgi ne no kā - viņa atrašanās vieta, numurs, vārds. p.s bildes nav manas ņemtas no lsrp foruma un izsaukumi arī nav vieni un tie paši, bet gan paraugam der. un pilnā bilde no izsaukumu sākšanas
 12. YuntioR

  Keins taisa avatārus/signus

  Zajebis, bet nickname nedaudz nepareizi uzrakstīts, ja man redze neviļ tur ir yunitor, bet ty, liels paldies!
 13. YuntioR

  Keins taisa avatārus/signus

  Attēlā gribu redzēt- Putinu Gribu lai izmērs ir- 150x150 Gribu šādus effektus- Nickname, rāmi Gribu šādus effektus- Vari pats vēl kaut ko piedomāt, lai seksīgāks tas Putins.
 14. Lai ir tās terras un maffbizzi, bet lai varētu arī būt paštaisītās frakcijas. Un viņi varētu sev dabūt kādu māju/vietu kkur RPoties un wepus ar kkā dabūt vēlāk, pierādot ka ir aktīvi un kvalitatīvi.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.