Jump to content

San Fierro - ver. 0.3.DL

YuntioR

Lietotājs
 • Content count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

YuntioR last won the day on September 22

YuntioR had the most liked content!

Community Reputation

115

5 Followers

About YuntioR

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. YuntioR

  [Foruma spēle] Bani

  es nezinītis, par ko jums visiem bani?
 2. YuntioR

  San Fierro - Informācija - Aptauja

  Es nezinu, smieties, līksmot vai raudāt. Viss noteikti iesāksies, kā visās šajās 100 pagājušās sezonās, viss zbis, admini palīdz, troļļi nav, ja ir - tiek banoti. Bet kā tas viss beigsies, admini piekāpsies troļļiem, dēļ viņiem daudzi nahuj negribēs spēlēt, adminiem paliks jau zajebal, paliks lielāks nonrp un, kā tad bez dažādiem starpgadījumiem, ka viens admins random apvainojās aiziet prom, pats sevi nobano, bet pēc 2d būs atpakaļ ar 4 admina lvl, viss zajebis, nekas nav noticis. Un arī tas, ka Agnesei un augstāk esošiem administratoriem pietuvināti draugi/spēlētāji netiks sodīti, kā visi spēlētāji. Mid-RP, ko tas nozīmē? Ka būs vairāk troļļi un tā, ja? Man tā būtu tik daudz, ko jums ieteikt, bet nezinu vai vērts. Novēlu jums visu to labāko, lai izdodas, ja izskatīsies, ka kaut kas mainīsies, ieiešu ar uzraut.
 3. YuntioR

  United States Forest Service

  Nē, nu protams labi ka RolePlayo, ļoti iepatikās šīs frakcijas RP, cik spriedu pēc topika un arī IC, tajā dienā, kad viņu iejailoja arī viss bija čotka un zbis un man patika, bet tad kad sāka šaut policistiem, kad tev uzjautā ieroču licenci, tad gan vairs ne tik ļoti.
 4. YuntioR

  United States Forest Service

  nabadzins salty xd
 5. YuntioR

  United States Forest Service

  ScreenShoti no šodienas RP -
 6. YuntioR

  "Mīmu" topiks.

  Kā jūtas tālbraucēji, kad SASD ir iespēja uzlikt radarus
 7. YuntioR

  911 izsaukums

  Protams, ka latviski. Tādus teikumus tak ez iztulkot, ja vajag varu uzrakstìt kā tieši. lol
 8. YuntioR

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @likmajpusi Kādreiz tīri labi sadzīvojām, sakarīgs un arī parunāties ar tevi varēja. Bet tad es tevi IG ieliku jailā un sākām dirsties. Raksturojot RP prasmes vienas no augstākajām MPSA.
 9. YuntioR

  Čaf.

  Atceros, ka vēl bija serveri, tie Wolfiji lielāki nonRPeri bija, sad but true. Ceru, ka vairāk nebūs, ja nē pizdets. Sveiks vesala
 10. YuntioR

  911 izsaukums

  Tak moderatori visi ir nosprāguši vai kas? Normāli forumā visi kropļi, autisti, pidari, tagad tā pieņemami laikam. Tas Wayer a.k.a Karlsons visos topikos kur ir tā raksta, ok mēs tad arī tā sāksim.
 11. YuntioR

  911 izsaukums

  Serverī ir viss vecais saistībā ar šo sistēmu, nelec ārā no biksēm, pirms runā. xd
 12. YuntioR

  911 izsaukums

  Es jau būtu pilnīgi par, bet šis nav nekāds HIGHRP serveris, bieži vien te daudz noDMo kādu, nobrauc, tāpēc lai paliek.
 13. YuntioR

  911 izsaukums

  Ieteikums vienkāršs. Visi zinām to, kad kāds pazvana 911 un izsauc policiju, ka tad parādās tikai vārds un viņa apraksts kas noticis. Bet tā ir tik policistiem neizdevīga/nepalīdzīga sistēma. Tāds kāds ir tagad izsaukums ir visos var teikt lvrp lowrp servakos un ir sūdaini izmantojams. Kā izskatītos jaunā un RPiskāka, ņemšu piemēru no LSRP. 1. Kā tas viss notiek, tu paņem telefonu un pazvani 911, tev prasa ko sauksi (Policiju, ātros vai abus) Tev pašam tas jāuzraksta. 2. Tev jautā tavu atrašanos vietu un tu pasaki precīzi kur atrodies kur noticis precīzi. 3.Tev jautā kas ir noticis un tu pastāsti. 4. Un tad policistiem un ārstiem pienāk izsaukums, kur parādās visas atbildes, ko viņš ir rakstījis un vēl neatkarīgi ne no kā - viņa atrašanās vieta, numurs, vārds. p.s bildes nav manas ņemtas no lsrp foruma un izsaukumi arī nav vieni un tie paši, bet gan paraugam der. un pilnā bilde no izsaukumu sākšanas
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.