KRAMSTE

Lietotājs
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29

3 Followers

About KRAMSTE

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Liam Fuentes
 • Tēla gadi
  23
 • Tēla gadi
  0

Recent Profile Visitors

598 profile views

Mood

 • Ok
 • Currently Feeling koko jambo
 1. Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Teksts Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Apraksts *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Maf/Gang izveide) : URL (ikona:) rekomendēju, kāpēc ne? gl ))
 2. San Andreas Policijas Departamenta Licenču nodaļa. Lai iegūtu šaujamieroču licenci jums ir: Jābūt vismaz 21 gadus vecam; Darīts. Jābūt tīrai kriminālajai pagātnei; Darīts. Oficiālam darbam. Darīts. Ieroču licences pieprasīšanas veidlapa. Informācija par sevi. Vārds: Liams Uzvārds: Fuentes Personas kods:140492-20719 Telefona numurs:313688 E-pasts: [email protected] Deklarētā dzīvesvieta: Red County, Dillmore '91 Papildus informācija. kāpēc jums ir nepieciešama šī licence?[90 vārdi minimums]:Sākšu ar to, ka man jau iepriekš ir bijusi ieroču licenci, bet tai beidzās termiņš. Man ir darbs domē, par apsargu. Es uzskatu, ka man šī licence ir obligāta, jo drīzumā ir gaidāmi dažādi pasākumi un man vajag šo ieroci, gadījumā, ja uz pasākumu ierodas cilvēks, kurš ir bruņots un bīstams tautai. Es uzskatu, ka man šo licenci var droši uzticēt, jo es armijā esmu dienējis trīs gadus, armiju pametu, jo bija finansiālas problēmas ģimenē. Pēc tā es biju piestrādājis par miesassargu. Pirms trīs gadiem man licencei beidzās termiņš. Tāpēc, pēc būtības es to vēlos atjaunināt. Pases Kopijas [screenshot] : Pasi es parādīšu, kad tiksimies. Nevēlos, lai kāds apskata manus datus. Licences kopijas [ screenshot] : Licences arī parādīšu, kad tiksimies, uz licencem arī ir mani dati. (( nevaru noskrīnot, gta sačakarējies. )) Ar Cieņu "SAPD" Liceņču nodaļa.
 3. šits labs, rekomendēju, jo pašam gadījās sastapt savu mašīnu ūdenī.
 4. Kategorija: Vehicles/Mašīnas Sludinājums ( bilde no interneta ) Tiek pārdota automašīna, A kategorijas. Modelis: BF Injection Motora tilpums: 3 L, Nobraukums: 1429 KM Izlaiduma gads: 2014 Ātruma kārba: Manuālā Krāsa: tumši violetīga Tehniskā apskate: 10/10/2017 Sludinājuma teksts: Tiek pārdots tūnēts un mazlietots bagijs - BF Injection. Tam ir mainīts motors, tam ir sporta detaļas. Ja vēlēsieties, varēšu Jums iedot iepriekšējo motoru. Ja pērciet šo bagiju, es to nokrāsošu Jūsu vēlamajā krāsā, ar augstas kvalitātes krāsu. Tas tiek pārdots pa 65 tūkstošiem. Jauns maksāja 90 tūkstoši. Gaidīšu piedāvajumus. Sīkāk: Bagijs mazlietota. Bagijam gandrīz nav smaka no stoka, viss tika samainīts, mašīna divreiz ātrāka. Līdzi nāk iepriekšējais motors. Nokrāsošu mašīnu Jūsu vēlamajā krāsā. Bagijam īsti zelta diski. Valsts Nummura zīme: LS-1001 Cena: 65'000, jauna piķo 90'000 $. Tālrunis: 313688 Liam_Fuentes Papildus kontaktinformācija: [email protected] Kategorija: Tieša lieta, kas tiek pārdota. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu ievietot URL formātā. Uzspiediet uz .
 5. Darba veids (paraksts / avatārs): sign Vēlamie izmēri (ja nevari izdomāt atstāj tukšu, default manos standartos ir 450x250 / 600x300 priekš parakstiem, 150x200 priekš avatāriem): 400x200 Darba tēma vai stock attēls (vēlams būtu piemeklēt stocku uzreiz): Nas Teksts (nav obligāti): '' Respect all, Fear none, My pride is everything. '' Īpašas vēlmes (nav obligāti): - liels paldies, jau ieprieksh.
 6. buus jaaieiet iekshaa pachekot.
 7. Gucci iegūst uzlīmes.
 8. paskaties vai neesi nozoomojis.
 9. Varbūt, kad Tu saglabā viņu Tev ir uzlikti cm nevis pixel, un, kad Tu uztaisi to layeri Tev viņš attālinās.
 10. mafiju ir pietiekami, piekritīšu citiem - taisat mafiju rp ceļā.
 11. esmu wannabe gangsteris, dont fuck with me.
 12. es speleju book of ra
 13. čau, Kumār, lūdzu piedod, vienmēr būšu Tavs kalps.
 14. nesaprotu, ko tur var neapmierināt? :DDD forums ir? ir. Serveris ir? ir. Admini ir? ir. Ko vēl tur vajag? Jā, piekritīšu ir daži bugi, bet lielakā daļa no tiem tāpat ir nekas. Vēlos piebilst, ka pašreizējais sastāvs ir tīri labs. Sūdzības par viņiem nav, katrs savu darbu dara savādāk, bet darbs tiek darīts.