maarcha10

Lietotājs
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24

2 Followers

About maarcha10

 • Rank
  Member

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Nick_Dahl
 • Tēla gadi
  22
 • Vārds, Uzvārds
  Kenneth_McNeil
 • Tēla gadi
  25

Recent Profile Visitors

187 profile views

Mood

 • Cool
 • Currently Feeling Cool
 1. Labi, var TC, izlēmu rp savu mafiju.
 2. Nevaru būt tik ļoti aktīvs, kā vajag bandā, jo ir treniņi un skola, mafija man daudz labāk iet pie sirds, bandas nepatīk tik ļoti, vienkārši skatījos JY ir brīvs, tapēc pieteicos, bet ja būs aizņemta, tad jau varu uzrpot un uzrakstīt stāstu par jaunu mafiju.
 3. Mans ieteikums būtu, ka līderi var savā org resetot mahas, savadāk, ja nav neviena admina on, tad jāgaida, bet mahas ir kaut kur izmētātas. Nezinu vai šāds ieteikums jau bijis tapēc rakstu.
 4. 1.Nē 2.Domāju, ka arī nē 3.Diezvai, arī šis
 5. IG Vārds Uzvārds: Nick_Dahl Komanda(Red/Blue): red Vai vēlies būt komandā ar kādiem draugiem, kuri jau ir pieteikušies?(IG Vārdi): John_Taylor, Edward_Wilson, un vēl kaut kas Šajā turnīrā jāievēro visi servera noteikumi. ofic
 6. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Maf/Gang: Anatolijs_Pupols Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Kenneth_McNeil Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Kenneth ir 25 gadu vecs jaunietis, kas dzīvojis San Fierro, pabeidzis San Fierro pamatskolu. Kenneth uzauga trūcīgā ģimenē, tāpēc vecāki nolēma viņu sūtīt dzīvot pie vectēva, kurš bija bagāts un ietekmīgs iedzīvotājs, bet kad Kennetham bija 12 gadu, viņa vecākiem aizdegās māja, pēc kā abi vecāki nomira, un Kenneths nonāca vectēva pārraudzībā. Kenneths vienmēr palīdzējis vectēvam fermā, jo zināja, ka iespējams kādu dienu viņam nāktos strādāt pie vectēva fermā. Kennethu 21 gadu vecumā nākot mājās no SF augstkolas Kennethu nolaupa un aizved uz mežu, apzog un apdullina, pēc kā Kenneths pamostas pēc vairākiem gadiem, meklējot ceļu uz vectēva mājām. Tēls, kurš būs aizvietotājs Maf/Gang: John_Taylor, vai Russel_Wilkins Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Kenneths cenšas atkopties no vietas, kur laupītāji bija aplaupījuši Kennethu, pēc kā, dodas uz vectēva fermu, lai pateiktu vectēvam, kur viņš atradies, bet ierauga kaut ko šokējošu.. Darbības laiks: SS redzams *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Maf/Gang izveide) : URL (ikona:) http://prntscr.com/gp2sb0 http://prntscr.com/gp2sjd http://prntscr.com/gp2sti http://prntscr.com/gp2t4n http://prntscr.com/gp2taz http://prntscr.com/gp2til http://prntscr.com/gp2tpq http://prntscr.com/gp2u3g http://prntscr.com/gp2u9m http://prntscr.com/gp2unb Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. P.S. Tie kas mani nav redzējuši serverī, esmu Nick_Dahl, tikai no otra profila, varbūt tā mani pazīsiet,biju JY visu laiku, kad līderis bija John_Taylor, mazliet arī biju panelis, tāpēc zinu, kā viss notiek, atvainojos arī par šādu ss ievietošanu.
 7. Likšu REC, jo pazīstams esi, rp nebija sūdīgs, bandām vajag līderus, ja tiksi, tad noteikti aktivitāte uzlabosies)) Vēlu veiksmi!
 8. San Andreas Glābšanas dienesta priekšniekam - Andrim Domniekam. Dati. Vārds,Uzvārds - Nick Dahl Vecums - 22 Tālrunis - 476137 Mājas Adrese - Palamino Creek 74 Nepieciešamā informācija. Izglītība - Los Santos medicīnas koledža Pases kopija - http://prntscr.com/gon7o2 Licenču kopija - http://prntscr.com/gon7ty Iepriekšējā darba vieta - Los Santos Autodarbnīca Vai ir bijusi pieredze - Nav Amats. Uz kādu amatu piesakies? (Rentgenologs,Psihologs,Dežūrārsts,Šoferis,Ģimenes ārsts,Galvenais ārsts,Urulogs,Ginekologs) Īsti vienalga Kādēļ tieši piesakies uz SAGD? (50 vārdi apmēram) Piesakos uz SAGD, jo mans opis bija viens no galvenajiem LS ārstiem, kad biju mazāks viņš mani ņēma līdzi uz daudziem izsaukumiem un operācijām, tas mani ļoti ieintresēja, tāpēc pabeidzot skolu, devos uz medicīnas koledžu un ieguvu ārsta grādu, pabeidzot koledžu meklēju darba iespējas Los Santosā un tāpēc es vēlos strādāt šajā slimnīcā un glābt cilvēku dzīvības Paraksts- N.Dahl Lūgums izlasīt arī šo topiku.
 9. 10 Lodes gribētos paņemt Novēlu lai MPSA aug un attīstas arī nākotnē!
 10. Full hack mode, biju domājis, ka viņi mauc ar full hack jo tajā brīdī nebija adminu
 11. Rec, māki rp, šauj ļoti labi, domāju ka pacelsi, jo bijām JY ilgu laiku
 12. Paldies par pavadīto laiku, biji labs līderis, savāci mūs, bet daži brīži bija grūti, kad karojam pa 3-4
 13. Par, besī tas kalns kas tagad
 14. ---------------------------------------------------------------- Informācija par sevi. Vārds:Nick Uzvārds:Dahl Personas kods:200595-22851 Telefona numurs:476137 E-pasts: [email protected] Deklarētā dzīvesvieta: Jefferson 14 Papildus informācija. kāpēc jums ir nepieciešama šī licence?[90 vārdi minimums]:Mans vārds ir Nick Dahl, iemesls kāpēc man vajadzīga šī licence ir vienkāršs, šajā štatā ir liels noziedzības līmenis un ne vienmēr pa ceļam pagadās policija, kas var aizstāvēt vienkāršos ļaudis, kā mani, tāpēc vēlētos nopirkt bruņu vestes, gan asaru gāzi, gan protams pa kādam ierocim, lai uz ceļa justos droši. Vienu dienu bija tāds gadījums kad atpūtos promenādē un man pēkšņi uzbruka divi svešinieki kurus nepazinu, nesapratu ko esmu izdarījis, bet par laimi pagadījās policists kurš pārbaudīja makšķerniekus un neitralizēja noziedzniekus, nezinu kā būtu beidzies ja nebūtu labs policists... Tāpēc griežos pie jums, lai iegūto šo licenci un justos droši. Pases Kopijas [screenshot] : http://prntscr.com/ghhrrz Licences kopijas [ screenshot] : http://prntscr.com/ghhrlz --------------------------------------------------------------
 15. Lūdzu pēc iespējas ātrāk izskatiet šo! @[email protected]