YuntioR

Lietotājs
 • Content count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

279

3 Followers

About YuntioR

 • Rank
  Advanced Member

Mood

 • Very Happy
 • Currently Feeling Very Happy
 1. RP sāku spēlēt 2009. gadā laikam, pēc tā, kad bija aizvēries viens LV FR serveris, pirms tam nemaz tādu RP nezināju. Sāku RPot LV-RP serverī, kur arī iemācījos RP un visu pārējo. Pēc kāda gada LV-RP aizvērās un tad bija neliela pauze, pēc kā uzzināju par tādu LSRP no drauga, viņš man iedeva profilu un tad nospēlēju tur kādu laiciņu, tad norāvām abi banus par to, ka sharo profilus. Tad bija neliela pauze un tad spēlējus exā kādu laiku. Tad viss kaut kā piemirsās pazuda gribēšana u.t.t Pēc nelielas pauzes Blackwoods pateica, ka verās vaļā kaut kāds MPSA un tur īpašnieki esot Travis un Lexie, kas man pilnīgi neko neizteica, jo es sb nekad neesmu spēlējis to bedri un par to priecājos, jo ja drošvien savas RP gaitas būtu tur uzsācis, tad es būtu tāds pats nonRPeris, kā lielāka daļa šeit. Nu tad uzzināju par MPSA un sāku tur spēlēt, bija diezgan interesanti neskatoties uz zemo RP līmeni, pavadīju šeit daudz laika ar vairākām pauzēm un tā esmu šeit daudz ko ieteicis, bijis admins u.t.t MPSA 2014 gadā atvērās laikam tā līdz šodien te vēl nedaudz uzturos. Tagad ļoti reti ieeju LSRP un paskatos, ko notiek.
 2. tru af xdd bet ieskats vai ka sito video sauc izskatas jau zaibis, pec zaibisa rp servera, ikdieniskais rp n shit, bet ka ir serveri kadu laicinu neesmu bijis
 3. Tad uzlikt, ka no 16-23 var spamot, ja ari biedrs nav on, skolas laika.
 4. Gribat lai MPSA nabagi RP izprot un to saprot, uztaisiet tadus, ka gamemasterus, kas pilnigi katram un inviduali izstastis, kas ir rp, ka pareizi attelot un iemacies to, ka tas ir forsak neka dm un citi sudi. Bet nav jegas teikt te ja.
 5. Mjaa, izskatās, ka netikai spēlētāji neizprot to RP , bet arī augstākie.
 6. jebal admin low iq taisa cs serveri rp
 7. tu esi retards vai arī vienkārši neattīstījies mērkaķis?
 8. Nekā īpaša, tikai dažās vietās normāls PG.
 9. http://prntscr.com/gatggm tad lai arī visiem šiem arī maina + vēl Reiņiem Kraukļiem, Robertiem Priedēm, Anzelikām Draudzīgajām.
 10. majau* , MPSA ir lowRP serveris, šaubos ka ņems ārā, jo vienkārši cilvēki te money rusho.
 11. Kur pierādījumi? - Nav, sūdzība nepilnvērtīga.
 12. LA - LS kur problēma.. MPSA ir lowRP. Te līdz tādam RP ir dirst un peldēt.
 13. Nepatiess jails, hahah runa ir par RP Avoid, ne par ko citu, tu pats atzinies, ka tu to esi darījis. ok ,noerpoju, ka bezsamaņa. Par šo situāciju biju ļoti neapmierināts, jo tas rl nav iespējams. Un tāpēc aizskrēji prom. Lūk vēl SSi, kad rpo, kad esi bezsamaņā un pēc tam vienkārši aizskrien prom. ss, nevaru ar f8 paņem rādās unable to save screenshot. https://failiem.lv/u/jx55ttbb#sign_up