Alexander

Lietotājs
 • Content count

  204
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Excellent

3 Followers

About Alexander

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

751 profile views
 1. Es vienīgais nesaprotu tavu loģiku? Tu uztaisīji mafiju,lai aizmuktu no mentiem? Jūs aizmukāt no policijas un tad tu sasauci draugus lai uztaisītu mafiju ? Deam Otrkārt vārds nav attiecīgs mafijai.Treškārt gramatika pieklibo .
 2. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @RASTARS.' Vaj vaj ļoti sens cilvēks šājā projektā.Atceros tevi,kā Edgars Rastars un kas tur gsg darīj trakas lietas Pats par sevi sakarīgs un atbildīgs cilvēks.Attieksme ļoti laba,kā arī biji vienu laiku adminstrātors ar Rascalu kopā,ja nemaldos.Šajā projektā,ar neko sliktu nēesi izcēlies,tieši pretēji.Izrādu tev visu cieņu un respektu,prieks kad vecie frukts atgriezās.Tik nepazūdi :)_
 3. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Reksis Labs cilvēks,kurš šeit ir jau no pirmsākumiem.Mēdz uznākt tie saucamie melnie un sākt visus dmot un arī dažreiz pretēji.Bija doma taisīt veco SAPD,bet nu kautkā realizēt abiem nesanāca.Ja tu gribi,tad tu vari būt,sakarīgs un foršs cilvēks,bet nu uznāk saku tie melnie,tad viss ir žopā :D.Sakarīgs čuvaks,respekt )
 4. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @LielaisLācis Cilvēks,kas ir sakarīgs un kam ir galva uz pleciem.Ilgi bijis SAPD,kad vēl bija un pierādījis es no labākās puses.Iepriekšējas sezonās arī esi redzēts,tā kā respect no manīm,kad vēl veci frukti palikuši.Ar neko sliktu nēesi izcēlies,kā arī cerams neizcelsies.Ja nemaldos pie kortessa vienu laiku bijām kolēģi un tu to kodus ahujen zināj,karoč īsts ments
 5. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @LielaisLācis Jauniņais? Nav bijusi saskarsme,bet spriežot pēc visa,liecies sakarīgs čuvaks,kam vēl viss priekšā.Ja zinātu IG niku,varētu pastāstīt sīkak,jo ar to man ir bijusi iespējams saskarsme.<33
 6. Alexander

  Character switch .

  Labi pieņemsim,kad izmuks no tā bana/jaila,bet nu dokumentā viss tiek pierakstīts un agri vai vēlu parādīsies čīteris )
 7. Alexander

  Character switch .

  Tātad mans ieteikums ir tāds,ka piemēram ar komandu,vai arī jebkāda citā veidā var pāriet uz citu characteru.Proti to,ka piemēram tu vienā tēlā savu tēlo veidu ka bandistu,pēc kā otrā tēla tu veido to kā prezidentu.Lai nebūtu vislaik jāiet pa jaunam iekšam,varētu ieviest kādu komandu,kura piemēram tevi pārmetīs atpakaļ uz izvēlni.Tā būtu vieglāk orientēties manuprāt.
 8. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  Amm es esmu Taylor Schmith.. Ja atceries tādu :D.Esam runājuši ts un atceros tevi,no tobias laikiem vēl @cabrales Cilvēks,kurš daudz rpo un cenšās pacelt rp līmeni.Manās acīs,esi atstājis labu iespaidu,jo vienmēr redzot tevi tu kautko centies veidot.Sakarīgs cilvēks,kam galva ir uz pleciem.Izveidoji intresantu grupējumu,prieks sekot līdzi,gaidam jaunumus.Sakarīgs fujaks,tiksimies ! )
 9. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Kaņepītes Kalifornijs Slikts un labs cilvēks.Jebkurā brīdi,var būt sakarīgs fujaks,kā arī jebkurā brīdi var uznākt saucamie melnie un sākt ārdīties.Kopumā,kautvai ko tu nedari,es tevi cienu,jo pret manīm tu esi lab puika.Sakarīgs,kā jau minēji arī esi,bet nu ja uznāk melnie tad ir dirsā fsjo My love
 10. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Crosby Īsta saskarsme ar tevīm nav bijusi,bet nu esi redzēts IG.Ar neko sliktu nēesi izcēlies,ja nemaldos tad jums tur family,anyway sakarīgs fujaks .
 11. 16 Alexander Semenov Novēlu visiem jauki sagaidīt ziemassvētkus un izpildīt visu iecerēto .
 12. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Reksis Cilvēks kurš momentāli izmainās,vienu dienu viņam troļļu mods,otrā dienā rperu mods,trešā dienā draudzīgo mods un ceturtā dienā heiteru mods.Ļoti neparedzams cilvēks,kurš vienmēr paliek pie sava,kā arī ja viņš pateica,fsjo viņš pie sava paliek.Kopā esam uzsākuši savas lomu spēles gaitas pie Enrique un no kadetiem tu tālu ticis jā.Bijām top 2014/15 labākie policisti,tās pakaļdzīšanas neaizmirstamas.Cilvēks,kā jau minēju tu ļoti neparedzams,bet nu kopumā manās acīs esi sakarīgs,pieverot acis uz tavām muļķībam,kad tev dažreiz uznāk tie melnie
 13. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Stiivijs Ļoti labs cilvēks,gan kā adminstrātors,gan kā cilvēka.Brīžiem esi jautrs,brīžiem ļoti nopietns.Īsāk sakot neparedzams cilvēks Ar tevi nēesam īsti saskārušies,bet nu esam tā kā normālās attiecībās,patīkāms cilvēks,ar kuru var kopā pasmieties un nėpieciešamos brīžos uzklausīs tevi .
 14. Alexander

  [Montgomery Tūnetava] Labākā valstī.

  Parasta diena.Patstāvīgam klientam notikusi ķibele ar termostatu,pēc kā to autodarbnīcas darbinieks pārmaina,pārliecinās,lai otreiz kas tāds nenotiek.Pēc kāda laiciņa,klients ir atnācis savākt automašīnu un ta jau bija gatava gandrīz. ((Piedalījās @Pankūciņš @Ediņš))
 15. Noteikumi,kuri ir jāzin no galvas,kā pantiņu jebkuram autodarbnīcas darbiniekiem,kā arī pārējiem noderētu manuprāt. Nedrīkst atstāt savas automašīnas pie vārtu ieejas,ja tās stāvēs tur vairāk nekā 5 minūtes,mēs tās likvidēsim. Nedrīkst smēķēt pie autodarbnīcas,vizmaz 20 metrus no ieejas. Nedrīkst,lietot necenzētus vārdus,iekš tūnetavas((attiecas vairāk uz darbiniekiem)) Nedrīkst pieprasīt atpakaļ naudu,pēc tā kad esat ko uzlabojuši savai automašīnai. Ja jums neizrāda autodarbnīcas darbinieks cieņu,tad jūs viņu drīkstat nosūdzēt privāti man. Nedrīkst traucēt autodarbnīcas darbiniekiem,kad viņi uzlabo automašīnas. Darba laiki. Darba dienās no plkst 10:00 līdz 22:00 Sestdienās no plkst 11.00 līdz 18:00 Svētdienās no plkst 11.00 līdz 15:00 Noteikumi var būt papildināti,noteikumu nezināšana,neatbrīvo no soda.