Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Alexander

Lietotājs
 • Content count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

270 Excellent

5 Followers

About Alexander

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

982 profile views
 1. Alexander

  Uzraugi #2

  Norekomendēju tos kuri pēc manām domām ir pelnījuši... Cody_Strow - Agrāk bija adminstrātors..Bija laba aktivitāte,kā arī no viņa puses bija redzams gaisma acīs,kad viņam tas patīk un viņš ir gatavs turpināt. Xavier_Butlor - Biji gamemaster laiciņu atpakaļ...Nezinu vai bija no tevīm jēga vai nē,bet varēja redzēt kad tev patika rpot un būt dažādās situācijās.. Alpins_Detoho - Ir brīzi kad uznāk tie saucamie melnie,bet ja saņemas un sāc darīt kautko nopietnu,tad ir redzams produktīvs rezultāts..Aktivitāte un viss pārējais. Ibrahim_Chotka - Manās acīs tu esi oldschool,kas jau ir šeit no pirmsākumiem..Bija sezona,kad tu biji pazudis,bet tagad ir redzams kad un esi šeit jau laiciņu..Agrāk biji labs ments,kā arī labs adminstrātors ja nemaldos..Gribam redzēt turpinājumu,kas no tā sanāks. Ir vēl citi adminstrātori,kuriem es vēlētos iedot savu rekomendāciju,piemēram kā Giuseppe_Balboni,bet nu nezinu...Viņam bija adminstrātors,bet aktivitāte no viņa bija pilnīgi nulle,bet samērā par pašu cilvēku,neko sliktu nevaru pateikt par tevīm sliktu,bet nu jā.... Carlos_Escobar - Cilvēks,kas agrāk bija mpsa..Centās rpot un visu darīt..Pēc tam uznāca untumi,melnie un aizgāja no projekta...Aizgāji tur,tur sāki reklamēt ko citu,nodirsi te vienu otru un t.t.Pret manīm esi vienmēr bijis labs cilvēks,bet nu šie iemesli tevi nomelno....
 2. Tā ir pirktā organizācija,lol..
 3. Alexander

  (Sūdzība par spēlētāju)Amy_Jones

  Es dodu @Tom Luciano un otram draugam pāris stundas,lai ieliktu papildus pierādījumus par šo sūdzibu..Lai varētu redzēt,kur viss bija plānots,kādēļ un kā..Pretējā gadījuma tas skaitīsies kā DM,jo IC tur stāv 50 biedri,kuri tevi sen būtu izkastrējuši..Saprastu,ja tu vēlētos atņemt viņa dzīvību kāda svešā vietā,izsekot viņu un t.t,bet tu reāli prosta hood..
 4. Alexander

  [LCN] Cody Strow

  Rekomendācija,esi zināms..Pieteikums patika,kā arī pieredze šādas lietās ir.
 5. Alexander

  SASD - Billy_Mitchel

  No manas puses arī stabila rekomendācija,jo MPSA jau esi kopš 2014.gada..Esi zināms,kā vecs gurķis Pieredze iekš SAPD,jeb tad vēl bija LSPD..Abi esam Enrique mācitāji,kā arī esi kādreiz bijis adminstrātors ja nemaldos..Par biogrāfiju un rp man vispār nav ko teikt..Īsāk sakot just OLDSCHOOL ))
 6. Alexander

  [La Cosa Nostra] Randy_Corlinni

  Nu labi rekomendācija, +- biogrāfija sakarīga,kā arī rp..Bet nu nezinu,diezvai vai tu būtu 25 gados mafijas boss.)
 7. Alexander

  Mašīnām neons

  Nu nezinu..Ja tautai ir vēlme,lai šis tiek realizēts,tad jā es arī par,bet tad vajadzētu visam tūningam palielināt cenas,jo reāli viss ir ļoti lēti un man tas nepatīk..Runājot 10 tūkstoši un tev ir full tūnings bez pj ? Par katru detaļu minimāli 1"500, 2"000 vajadzētu uzlikt..Šitas varētu maksāt kautkur pie cenas,cik paintjobs...
 8. Es tevi saprotu un kaut vai es ticu,kad tev ir taisnība,bet adminstrātori nav spējīgi sodīt cilvēkus bez pierādījumiem.Tā nav viņu kompitence,lai ko šādu varētu darīt..Mēs neko nevaram darīt,jo ja mēs sodīsim to cilvēku bez pierādījumiem,viņš ir tiesīgs iesniegt sūdzību un mēs par to saņemsim attiecīgu sodu.Tāpēc,piedod..Mēs neko nevaram darīt lietas labā..Slēdzu..
 9. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @pa1n Sakarīgs džeks.Nav žīts,dalās ar saviem skaistiem darbiem Izpalīdzīgs,kā arī var saprast,kad tev šeit ir vieta.Esi tāds un nemainies
 10. Alexander

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Andritis Domnieks Cilvēks,kas agrā bija adminstrātors un ļoti labs cilvēks..Nezinu kur tu biji pazudis,bet nu atgriezies un paliki trollis? Agrāk tu biji viens no labākajiem cilvēkiem,kuru es uzskatīju mpsa.
 11. Alexander

  (Sūdzība par spēlētāju) Leo_Wizzy

  Es arī nezinu,bet nu spriežot pēc video, 9 sekundē ir redzams tā,ka viņš ienāk iekšā un gribēja notēmēt uz Balboni,bet viņam aims noķēra uz savu biedru,pēc kā viņš saprata,ka ne tas un sāka tēmet uz balboni...
 12. Alexander

  free avatāri no peina #2

  Tenks
 13. Alexander

  [Florencia 13] Nico Hennessy

  Kad Nico bija 10 gadi, viņam tika par visu biznesu izstāstīts. Nico savam tēvam palīdzēja šajā biznesā, bet diemžēl viena ļoti liela pasūtījuma laikā Nico tēvs mira. Nico gribēja nobeigt pasūtījumu un saprata, ka viņam šis bizness ļoti interesē un piesaista. Ko ? tu 10 gadu vecumā palīdzēji tēvam biznesā,bet tad tēvs nomira un tu 10 gados protams jau nobeidzi to pasūtījumu..Atgādina pēc kautkāda little superhero ne ? Reāli,saprastu vēl 14,15 kad tu esi pusaudzis un saprot kautkādu dzīves jēgu,bet 10 gados? Salaga galīgs..Pēkšni tu saprati,kad tev šis bizness intresē un piesaista..
 14. Alexander

  Koku stādīšanas pasākums.

 15. Alexander

  (Sūdzība par spēlētāju) Joseph_Hyten

  Spēlētājs tiks nobanots...
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.