Alexander

Servera Uzraugs
 • Content count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118 Excellent

3 Followers

About Alexander

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

442 profile views
 1. Visi adminstrātori ir cienīgi,bet nu es vienozīmigi atbalstīšu Yuriju,jo viņam ir daudz lielāka pieredze krievu profesionālos serveros,kā arī parprot visas lietas.Komandas zin,visu zin.Helperus atdevu par Anthony un Funk,jo Anthnony macās acīs izcēlās ar reputāciju a funks man lol smurfs.Visi ir cienīgi
 2. Lol username: Salminc Kādu gamemode gribi spēlēt: Summoner rift Gadi: 100-90+50+40-50-20-5
 3. @LielaisLācis Cilvēks,kas ir sakarīgs un kam ir galva uz pleciem.Ilgi bijis SAPD,kad vēl bija un pierādījis es no labākās puses.Iepriekšējas sezonās arī esi redzēts,tā kā respect no manīm,kad vēl veci frukti palikuši.Ar neko sliktu nēesi izcēlies,kā arī cerams neizcelsies.Ja nemaldos pie kortessa vienu laiku bijām kolēģi un tu to kodus ahujen zināj,karoč īsts ments
 4. Es pat nezinu,skatoties tā video ko atsūtija Degveli,tad jā tur nebija kautkas tīrs,tas bija bugs un tu to izmantoji savā labā,bet runa iet par terru tieši... Par bugiem ir tā,kad ja tu to ieraugi,vai zini obligāti jāpaziņo adminstrācijai,noteikumi zināmi.Ko darīt es nezinu @Stiivijs Izmantot jebkādas serveru kļūmes, nepilnības personīgajās interesēs. Lai novērstu nepilnību, nepieciešams ziņot šeit.
 5. Lai paliek abi.Abi manās acīs ar neko sliktu nav izcēlušies.Christoper cepure nost,daudz rpot grib,kā arī adminēt cenšās.Apgūt visu ar laiku protams,bet nu galvenais pacietība.Degveli,ir uzlabojusies jā,bet nu nedaudz jāpievalda nervi dažreiz,jo nespēj tās kontrolēt.Adminstrātoram jāprot savaldīt savus nervus,jo protams no viņa attiecas viss serveris.Viņš var atstāt vai nu labu iespaidu,vai nu pretēji,sliktu.Bet nu cerēsim uz labāko un laiks visu rādīs.
 6. @LielaisLācis Jauniņais? Nav bijusi saskarsme,bet spriežot pēc visa,liecies sakarīgs čuvaks,kam vēl viss priekšā.Ja zinātu IG niku,varētu pastāstīt sīkak,jo ar to man ir bijusi iespējams saskarsme.<33
 7. Vārds_Uzvārds, Tēls: Alexander Semenov Spēles Līmenis, LVL: 5 07.01.18 infernus
 8. Esi unbanots.
 9. Labi pieņemsim,kad izmuks no tā bana/jaila,bet nu dokumentā viss tiek pierakstīts un agri vai vēlu parādīsies čīteris )
 10. Tātad mans ieteikums ir tāds,ka piemēram ar komandu,vai arī jebkāda citā veidā var pāriet uz citu characteru.Proti to,ka piemēram tu vienā tēlā savu tēlo veidu ka bandistu,pēc kā otrā tēla tu veido to kā prezidentu.Lai nebūtu vislaik jāiet pa jaunam iekšam,varētu ieviest kādu komandu,kura piemēram tevi pārmetīs atpakaļ uz izvēlni.Tā būtu vieglāk orientēties manuprāt.
 11. Nē arī cbugu nevar izmantot,jo reāli daudzi neprot to darīt,atliek tik ielādet tad .. .
 12. Sveicināts,jā prieks redzēt,kad tu attēlo savu tēlu tik neparasti,kā ari liels prieks,ka pievienojas cilvēks,kas rpo,kas kautkur tiecas.No manas puses pilns respekts))
 13. Man atļauts mafbizzos.
 14. Nemazām,baigā 4ujka kā sakās.Lai spriež augstāktāvošie adminstrātori.