Jump to content

Kenijs

Lietotājs
 • Content count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

207

6 Followers

About Kenijs

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Nenorādīts
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

825 profile views
 1. Kenijs

  Hi.

  sveika Agnese, jā vēlos
 2. lai labi noiet

 3. Kenijs

  jautajums

  varam gan
 4. Kenijs

  (Sūdzība par spēlētāju) Ralfs_Fizzy

  https://failiem.lv/u/96hwsdfn#/ šis nav uzskatāms par OOC ins jo tas ir ic čatā, bet tāpat uzskatu tas nav adekvāti šādi uzvesties, katru reizi kā viņu nošauju vai kāds cits, viņš atbild ar s u c k a, tas nav normāli Bija vēl reizes, bet domāju man datorā nepietiks vietas visu laiku taisīt SS, kad viņs to pasaka
 5. anti, biogrāfijas beigas nesapratu, nepatika tie veiksmīgie un neveiksmīgie apstākļi. Pielabo gramatiku, tas tik tā nākotnei.
 6. Kenijs

  (Sūdzība par spēlētāju) Nonrpē čitajozas

  Nekad policists nebrauktu prom, viņš tev steku iebāztu vienā vietā un apgrieztu uz riņķi, atvainojiet par tādiem vārdiem, viņš izsauktu papildspēkus un tur sāktos asinspirts vai arī jūs visus sasietu. Viņš pabrauktu aiz stūrā sagaidītu papildspēkus un jūs visus ielenktu, ko jūs varēsiet izdarīt tad?
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Keny Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Pablo_Fuentes Iespējamais apraksts par kļūmi: Aizvakar dabūju ķirbja masku biju uzvilcis, tad noņēmu, vakar ienācu on un gribēju uzvilkt tieši uz svētkiem, bet nebija. Ir iespējams dabūt atpakaļ? Kļūmes noveršanas laiks: Aizvakar smth *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) http://prntscr.com/lbsxv9 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Keny Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Albano_Vercetti Termini, kuri tika pārkāpti : RP Avoid Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Albano ievietoja sludinājumu, kad pērk ieročus, uzvanīju ,sarunāju visu, aizbraucām , tad gribēju viņu aplaupīt, pēc kāda laika tas viņa draugs ne no kurienes izlauc, gribēdams mani notriekt, Albano uzreiz sāka bēgt, nošāvu viņu, gribēju turpināt RP a tas /acceptdeath uzreiz Incidenta laiks: 15:10 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/99x6tgej#yd8wx76c Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Keny Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Dion Irwin, Adam Reeds, Alan Shaw, Jaxon Bailey Termini, kuri tika pārkāpti : CS Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Ielogojos pēc 2 stundu pauzes, man pm'ā uzraksta vai nevar uztūnēt , viņš jau bija atbraucis, labi aizeju , viņam nocrasho, skrienu uz Tow Truck atbrauc 3 SWAT biedri , formās, pa skaļruni teiktdami : ,,SPECNAZZ BLAAA'' vai tamlīdzīgi, šie saka lai guļos, apgūlos, kautkas ar /fallfront nestrādāja, tad aizgāja, tusnis mani izvaroja, burtiski izvaroja, tad atņēma naudu un atdeva saviem kolēģiem. Atbrauca Adam Reeds tas cik noprotu ir viņu līderis vai vadonis, tas šiem jautā vai visu paņēma. Pa vidam pāris reizes nocrashoja, bet tas neko nemaina. Vēlos lai šos visus soda, atlaiž no policijas, skatoties no šī visa Dion nav piemērots uzrauga kandidāts un atgriež man manu naudu. Incidenta laiks: 19:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/t7e5tks2 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Kenijs

  Pieteikums uz domes līdera amatu no Akus'a.

  rec, man škiet, ka esi spējīgs novadīt, situācija pienemama, biogrāfija tīri neko, jādod iespēja.))
 11. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi valsts organizācijā: Keny Pablo Fuentes San Fiero 21.10.18 plkst. 19:30 Iesniegums Teksta lauks, kurā aprakstīsiet kāpēc, kā jums ienāca ideja galvā, kamdēļ, kādus uzlabojumus vajadzētu, kas nepieciešams, ieteikumi, u.c. Ieraudzīju sludinājumu un nolēmu nopirkt šo iestādi. Auto labošana un uzlabošana ir mans lauciņš, pats laboju savas automašīnas un citreiz draugi atved arī savas salabot. Simbolisku samaksu viņiem prasu tā lai vakariņas sanāk. Uzlabojumi - Sāksim ar to ka meiģināsim arī koncentrēties uz smagajām automašīnām, viņas veic ļoti lielus attālumus un ir nepieciešamas apkopes, pašreizēja darbnīca to nespēj paveikt. Ievedīsim jaunas detaļas, noalgosim sertificētus un atbildīgus meistarus. Cenas nebūs ne pārāk dārgas, ne pārāk zemas. Visi to varēs atļauties. (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Pablo Fuentes Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Pablo Fuentes dzimis un līdz pusaudža gadiem audzis Grieķijā, uzvārds pārmantots no vecvectēva, kurš ir kara varonis. Automašīnas ir sirdslieta no 11 gadu vecuma, kad tētis sauca Pablo skatīties kā jālabo auto. 16 gados pārcēlās no Grieķijas uz San Fiero. Strādāja vietēja veikalā. Vidusskolu pabeidza San Fiero vidusskolā. Pablo pēc profesijas ir Jurists, izmācījās Las Venturas Universitātē, ieguvis Maģistru. Dzīvo un uzturās San Fiero, ir turīgs. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos: Pablo ierauga sludinājumu avīzē par servisa pārdošanu, ilgi nedomādams, sazvanīja pārdevēju un apskatīja servisu, Pablo no bankas izņēma naudu un iegādājās servisu. Darbības laiks: 18:30 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/v4x73be5 Tādēļ erpoju viens... https://failiem.lv/u/9987pjj2 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Nē, lai paliek kā ir. Lielāko dalu spēlētāju šis apmierina, nevajag neko mainīt!
 13. Kenijs

  Iesniegums [Bounty Killer]

  Anti, to visu var izdarīt bez organizāciju palīdzības, sarunā visu IC , noslēdz darījumu un viss ko gribēji būs izdarīts
 14. Kenijs

  Čau.

  Laipni lūgts
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.