Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Elliot's

Lietotājs
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Elliot's

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

279 profile views
 1. Elliot's

  PĀRCELŠANĀS?

  Kapēc kaut ko mainīt? Jauni cilvēki nāk no vietām, kur viss notiek tikai LS. Musdienās visi ir slinki mācīties ko jaunu, kā arī daudzi nepieņem pārmaiņas. Vai nu paliek cilvēki, kas pielieto RP, vai paliekot LS turpinas ierastā rutīna. Rēķinieties arī ar to, ka sāksies skola, būs cilvēku pieplūdums, nebaidīsim cilvēkus prom. 😌
 2. Elliot's

  Uzraugi #2

  Atdevu savu “Jā” par tiem, ko esmu sastapis serverī, kā arī par zināmiem cilvēkiem. ”Nē” - tika cilvēkiem , kas piesakas uzreiz atkārtoti, kā arī tie, kuri ar savu attieksmi pašlaik vispār neko tādu nebūtu pelnījuši. Arī tie kurus neatpazinu/nezinu, tāpēc nedomājiet ļaunu. p.s Tas par cilvēkiem ar lielo - Nav runa par to, kas bija agrāk, bet tagad. Ja neprot uzvesties ne foruma, ne serverī, ko darīsiet kad jums būs admins? Būtu pieklājīgāki palikuši, pretendējot uz šo amatu, cilvēki uz jums skatas, kā arī jauniņie no tādiem ņem piemēru.
 3. Elliot's

  Offline spams

  Nevajag.
 4. Elliot's

  Orientācija

  nekatrā*
 5. Elliot's

  Ieteikums [Atgriezt veco org.]

  Mēģināt jau var, bet piekritīšu pārējiem par to, ka.. 1. Maz cilvēku serverī (septembrī vienīgais būs izmaiņas) 2. Kur tu dabūsi vairākus lojālus cilvēkus FIB, kas būs gatavi visu laiku ap to ņemties ilgtermiņā, roleplay ziņā*. Jo, kā jau pārējie saka, policija serverī ir un nav vajadzīga velviena orga, kas ar to nodarbosies. 3. Šis vairāk kā ieteikums. Tad jau labāk pievienot policijai velvienu rank, kas ir domāts tieši FIB, tālāk tik domājat paši. Palikšu neitrāls, jo ir gan plusi, gan mīnusi. Tuvākajā laikā domāju ka šo neīstenosi. Ja atradīsi domubiedrus , kas ar tevi uzroleplayos šo frakciju, varēsiet būt neatkarīga organizācija, kas nav piesaistīta nekam iekš spēles. Bet nu tas vairāk būtu tieši priekš sevis.
 6. Elliot's

  [Spēle] Ko izvēlēsies tu?

  2 litri Anduļa samagonkas Akdam / Odekolons klasiskais
 7. Elliot's

  Photoshop.

  https://www.adobe.com/lv/products/photoshop.html
 8. Elliot's

  [Spēle] Kas nākamais?

  Precīzi! Nākamais nebūs cilvēks, ko sauc par "kubiku"
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.