Jump to content

Elliot's

Lietotājs
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Elliot's

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. Elliot's

  PĀRCELŠANĀS?

  Kapēc kaut ko mainīt? Jauni cilvēki nāk no vietām, kur viss notiek tikai LS. Musdienās visi ir slinki mācīties ko jaunu, kā arī daudzi nepieņem pārmaiņas. Vai nu paliek cilvēki, kas pielieto RP, vai paliekot LS turpinas ierastā rutīna. Rēķinieties arī ar to, ka sāksies skola, būs cilvēku pieplūdums, nebaidīsim cilvēkus prom. 😌
 2. Elliot's

  Offline spams

  Nevajag.
 3. Elliot's

  Orientācija

  nekatrā*
 4. Elliot's

  Ieteikums [Atgriezt veco org.]

  Mēģināt jau var, bet piekritīšu pārējiem par to, ka.. 1. Maz cilvēku serverī (septembrī vienīgais būs izmaiņas) 2. Kur tu dabūsi vairākus lojālus cilvēkus FIB, kas būs gatavi visu laiku ap to ņemties ilgtermiņā, roleplay ziņā*. Jo, kā jau pārējie saka, policija serverī ir un nav vajadzīga velviena orga, kas ar to nodarbosies. 3. Šis vairāk kā ieteikums. Tad jau labāk pievienot policijai velvienu rank, kas ir domāts tieši FIB, tālāk tik domājat paši. Palikšu neitrāls, jo ir gan plusi, gan mīnusi. Tuvākajā laikā domāju ka šo neīstenosi. Ja atradīsi domubiedrus , kas ar tevi uzroleplayos šo frakciju, varēsiet būt neatkarīga organizācija, kas nav piesaistīta nekam iekš spēles. Bet nu tas vairāk būtu tieši priekš sevis.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.