Jump to content

-Maikl

Lietotājs
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20

4 Followers

About -Maikl

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1329 profile views
 1. daudz rp tpc rec jo cilveks nav galva sists
 2. tad john tad džons lol. anti smiekliga biografija
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Maikl_Gambl Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Maikl_Gambl Iespējamais apraksts par kļūmi: Tātad es iegādājos māju,tad devos papildināt mājas kontu,lai tā nepazustu pēc PayDay'iem,taču kad meiģināju papildināt mājas kontu man uzrādīja ka mājas kontā ir -998$,vēlāk ar adminiem safixojām un viss bija labi,taču tad sekoja divi servera restarti,kuri pēc manām domām izraisīja manas mājas pazušanu. Kļūmes noveršanas laiks: Šodien. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/ffa5vvq4#_ Ekrānšāviņi nav sakārtoti pēc kārtas mb. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. -Maikl

  Vai vajag /iznas atpakaļ?

  A nu jā,puss servers būs izvarots.
 5. -Maikl

  [Ieteikums] Dzivnieciņi.

  Aaa ja šitā... nu tad atbalstu .
 6. -Maikl

  [Ieteikums] Dzivnieciņi.

  Hmm... tas ir tik liels darbs ka uj uj uj... ja paši protat labāk sascriptojat u.c. jo Tiwas jaunkudzei būs tik grūti ielikt to... pa RC skradīs govis lol iedomājaties? Bet nu, pastāv risks ka daudzi tik šaus nost/meklēs bugus/trieks nost n shit... tapēc ja domājat īstenot sataisiet lai ir kārtīgi tad . Uz šo brīdi esmu neitrāls. Atvaino.
 7. -Maikl

  Ieteikums -changecar

  Rec,jo ir daudz scamotāji(apšmaucēji)
 8. -Maikl

  Mani favorīti

  Krasava!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.