Semenov❤

aye (Custom Grupa)
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Semenov❤

 1. REC esi centijies kautko, ka ari varesimm paspelett ruljetku .gl
 2. Yuriy Semenov , 26
 3. Yuriy Semenov 2 07/01/2018
 4. Yuriy Semenov 2 06.01.2018
 5. Yuriy_Semenov 2lvl 04.01.2018
 6. REC laba idejaa , tas ir vajadzigss.
 7. Yuriy_Semenov 2 03.01.2018
 8. Tēls: Yuriy_Semenov02.01.2018 LVL = 2
 9. 19 decembris, Alexander man teica ka tas ir iespejams ka alpins.
 10. Es biju gsg lideris , es sakraju uz /bank 50k , es ienaku ieksha vienu dienu skatos leaders nonjemts , bija on Alexanderr uzlika atpakalj skatos uz bank palika 0000.
 11. Tikshu sodits. Yuriy_Semenov TC.
 12. 14 Yuriy_Semenov Lai izdodas visiem ko doma.
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Mike_McCool (Anthony_Carfano) Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Nezinu kads admins kam ir 6lvl Termini, kuri tika pārkāpti : Apzaga - banku Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Man apzaga bankas kontu,kurā bija summa 50k,es krāju lai nopirktu labu automašīnu.Paprasot citiem līderiem,viņiem arī un manuprāt tas bija kāds adminstrātors.Visticimāk alpins,aizejot vienmēr atstaj pārsteigumus. Incidenta laiks: HH:MM *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā grupējumā: Anthony_Carfano (Spele zinams ka ,Yuriy Semenov) Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Anthony Carfano Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Anthony ir dzimis Lon Santos slimnīcā.Anthony ir ņemis piiemēru no tēvu un jau agrā bērnībā,apmēram 5,6 gados,Anthony palīdzēja zagt tēvam no veikala,jo viiņu ģimene bija nabadzīga un dzīvoja ghetto rajonos.Kāmert Anthony tēvs runāja ar pārdevēju,tikmēr pats Anthony zaga dažādas noderīgas lietas.Pieaudzot Anthony viņš pieturējas pie tas pašas shēmas tik visu darīt nopietni.Sasniedzot lielāku vecumu viņš iestājās kādā grupējumā un tad jau zaga ar ieročiem pieliekot pie galvas pardevējam.Laiks gāja,Anthony mainījās,viņš redzēja kas ir vara un kā tā darbojas.Būdams lielākam,viņš vairāk guva pieredzi par ieročiem,par pašu ghetto,kā nekā pats tur uzauga.Viņš pašlaik pārdod ieročus un nelegāli dzīvo . Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Man pazvanīja mans pazīstamais,pēc kā viņam intresēja ieroči un es viņam tos pārdevu. Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Nav vel izdomāts Darbības laiks: ap 3 naktī. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Mafijas/Bandas izveide) : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/afkmmvkk#_ P.S Visu skrīnoja Alexandrs,jo man pc nav pieejams ņemt skrīnus. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Takā F8 man nestrādā rāda "Cannot take screenshot" kā arī nav recorderis datorā, Bet Carlos raudāja ka liks sūdzību tāpēc arī filmēju no telefona.