Semenov❤

Lietotājs
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Semenov❤

 • Rank
  Advanced Member
 1. Yuriy Semenov 13
 2. REC laba idejaa , tas ir vajadzigss.
 3. 19 decembris, Alexander man teica ka tas ir iespejams ka alpins.
 4. Es biju gsg lideris , es sakraju uz /bank 50k , es ienaku ieksha vienu dienu skatos leaders nonjemts , bija on Alexanderr uzlika atpakalj skatos uz bank palika 0000.
 5. Tikshu sodits. Yuriy_Semenov TC.
 6. 14 Yuriy_Semenov Lai izdodas visiem ko doma.
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Mike_McCool (Anthony_Carfano) Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Nezinu kads admins kam ir 6lvl Termini, kuri tika pārkāpti : Apzaga - banku Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Man apzaga bankas kontu,kurā bija summa 50k,es krāju lai nopirktu labu automašīnu.Paprasot citiem līderiem,viņiem arī un manuprāt tas bija kāds adminstrātors.Visticimāk alpins,aizejot vienmēr atstaj pārsteigumus. Incidenta laiks: HH:MM *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. Daudz daudz ediens protams. Chrome vaj Firefox?
 9. We can chill at netflix , Russian or America.?
 10. Baby, Arguments . Ments vaj Setnieks.?
 11. Opaa , Snikers ar riekstiem dubulta, Slepes vaj Skateboard?
 12. Ja patik poniji mazinji milji , vaj tu esi auguma garsh/a?
 13. Sveiki , Es gribetu ieteikt lai ieliktu ieksha /changecar , jo ir daudz ic apmanitaji ta ka varetu rp uztaisit un /changecar butu normala ideja .