Torreto

Lietotājs
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Torreto

 • Rank
  Newbie
 1. Rekomendēšu, cilvēks patiešām spēs pacelt slimnīcu, tā būs disciplinēta un sakārtota. Manuprāt nav vairs ko piebilst, kandidāts atbilst prasībām, strādā ar pilnu atdevi un ir gatavs ieguldīt savu laiku štata attīstībā. Veiksmi
 2. Protams, pašlaik nav jēgas sasteigt, lai visu pārceļ un tad varētu pie šī pieķerties.
 3. Viss bija izplānots kā tam vajadzētu būt, nebija nekā kas varētu mums iztraucēt, ja policijai rastos aizdomas par to, ka ir redzēti nezināmi cilvēki šajās garāžās mēs vienkārši parādītu dokumentus, kuros būtu pirkšanas pārdošanas līgums, kurā norādīti mūsu dati, un viss. Īpašums ir mūsu, un pietiekoši piesardzīgi uzlauzām to lai piekļuve tam būtu tikai mums. Es nesaprotu reizēm, kad cilvēki cenšas vismaz kaut ko rpot, darīt lai būtu interesanti, atnāks vienmēr kāds kuram kaut kas nepatīk, kāds kurš bāzīs kaut kādus apšaubāmus faktus lai tikai parādītu, ka viņam ir taisnība. Pasaulē notiek tik daudz un dažādas lietas kuras salīdzinājumā ar šo situāciju pat blakus nestāv. Un vēlāk rodas jautājums kapēc nav spēlētāju? Tapēc, ka daudzi nemaz nevēlās domāt loģiski, nemaz nepiepūlās izdarīt tā lai būtu interesanti, tikai nīdēt par to cik slikti kāds kaut ko ir izdarījis. Priekškam to vajag?
 4. Vai tiešām? Tu laikam ziņām pasaulē un tepat Latvijā neseko līdzi vispār. Cik cilvēki nelegāli pārņem īpašumus, un tas ir pilnīgi normāli. Tik pat labi, pietiek ar vienu parakstu lai pārrakstītu īpašumus uz sevi, ja piemēram tas viss ir izplānots, cilvēks nesaprotot ko dara sniedz parakstu uz papīra par kuru viņam nav ne jausmas kas tas tāds, pēc kā cilvēks patiesībā pāarakstījis pirkšanas pārdošanas līgumu. Ir iespējamas daudz un dažādas mahinācijas kā var iegūt īpašumus, ja ir galva uz pleciem un proti apmānīt cilvēkus, tad tas nav nekas nereāls. Un zemes grāmata ir lieta ko vēlāk tik un tā vari iegūt no būvvaldes, jo īpašums jau pieder tev. Tik pat labi tu varēji nolaupīt cilvēku un iebarot viņam kādas psihotropās vielas un viņš izdarīs visu ko pavēlēsi.