Danrow

Lietotājs
 • Content count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32

About Danrow

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Tēla gadi
  0
 • Tēla gadi
  0

Recent Profile Visitors

506 profile views
 1. Tas viss sākās tik stulbi īstenībā, es iebugojos krītot no moča un nomiru izsaucu ārstus, lai uzerpo un atdzīvina, ārsti izdomāja uzerpot kārtīgāk, tad nez no kurienes tas Tobias sāka šaut, erpojām, ka esmu sašauts, tika izsauktas vēl SASD brigādes, pārbaudīja manas kabatas, atrada narkotikas, aizveda uz slimnīcu, izoperēja, pēc tam tiku nopratināts un nu jā, ielika cietumā par narkotiku uzglabāšanu. Paldies SASD, @kortess un pārējiem SASD biedriem, kā arī RCS @lazdonis par RolePlay. https://prnt.sc/h0bo9z
 2. Ir dažādi indivīdi, serverī ir spēlētāji, kuri dmos kaut ar 20.lvl, diemžēl
 3. Nav ne jausmas vai šis ir iespējams, bet būtu labi, ja varētu serverī ieviest tādu lietu kā, kad tevi nošauj parādas chatā piemēram ''Spēlētājs Aleksa_Capone jūs nošāva ar ieroci ''Deagle'' '' Manuprāt, tas ļoti noderētu tajos brīžos, kad nav administratoru serverī, piemēram, tu un vēl bars cilvēku sēž prominādē, makšķerē, kāds trollis izdomā uzkāpt uz kalna un jūs visus ar m4 nošauj, tu vari to filmēt, bet kā tu pierādīsi, ka to izdarīja tieši tas cilvēks, ja neredzi viņa identitāti? Nekā. Bet ja būtu šī fīča ''Spēlētājs... jūs nošāva ar...'' tad varētu mierīgi mest forumā un sodīt Dmerus. Kā arī hakerus tas palīdzētu noķert, piemēram, kāds no attāluma tevi ar aimu vai sazin ko vēl novāc, kā tu to pierādīsi? Atkal nekā. Tādēļ ceru, ka @Baby pačekos šo un ceru, ka to ir iespējams īstenot.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz vēlmi iegūt lietu: Mike_Smith Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš vēlās iegūt tēla izskatu: Mike_Smith Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Ienācu apģērbu veikalā meklēdams jaunas drēbes, pārdevēja paziņoja, ka esot jauns pievedums, ieinteresēja, apskatīju, uzmērīju, nopirku. RolePlay tika veikts un raksturots skinam ID 223. Darbības laiks: SS *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/5jfgvjrr#_ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Liela rekomendacija, ļoti patīk gramatika, patika RolePlay kā māčīji draugu braukt, rekomendācija, pieteikums baigi labais, tu ir baigi krutais čubars, domāju, ka noteikti busi labs vadītājs, pārdosi man tiešības bez drumetam gutam! ))
 6. Informācija par spēlētāju, kurš nosūdz ķļumi: Daniel_Gale Informācija par esošo situāciju: Tēls, ar kuru notikusi kļūme: Daniel_Gale Iespējamais apraksts par Kļūmi: Maximālais var pasūtīt līdz 1999 produktiem, tālāk rāda, ka neesot naudas kontā, neesmu vienīgais ar kuru šādi ir noticis, kaut kad nesen @mestniy ar Los Santos stacijas ēdnīcu bija tāpat. @[email protected] Incidenta laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, ko uzrāda : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Mike_Smith Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Carlos_Carman Termins, kurš tika pārkāpts: DM, CS Situācijas apraksts: Ārsta formā atbrauca uz makšķerēšanas vietu un bez iemesla sāka visus skaldīt. Incidenta laiks: vid *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. PAR, šis būtu kas labs, jo piemēram makšķerēšanas vietā vislaik kāds grūž mahas ūdenī
 9. Palielināt /repair cenu no maksimālā 10 uz maksimālo cenu 20, vai pat 30. Pirmkārt būs vairāk mehāniķu serverī, kuri gribēs strādāt, otrkārt cilvēki mazāk trieksies visur iekšā un brauks uzmanīgāk
 10. Curriculum Vitae iesneigšana autodarbnīcas vadītājam Džeidenam Gonzalezam Personas dati: Vārds Uzvārds: Mike Smith Vecums: 38 gadus vecs Adrese: Palomino Creek 384 Mob. tālr.: 75434 E-pasts: [email protected] Raksturojums un mērķis: Tātad viss sākās ar to, ka mans tēvs pirms vairākiem desmitiem gadiem bija automehāniķis kādā mazā autodarbnīcā pilsētas nomalē, bieži vasarā vedāju viņam dažādas mehāniķu mantas, instrumentus, piehaltūrēju tā teikt, palīdzēju strādāt. Ar auto jau sāku mācīties braukt 14 gadu vecumā, jo tad man radās vislielākā interese par automašīnām, perfekti pratu vadīt jau gadu vēlāk. Turpināju pa vasarām palīdzēt remontēt, uzlabot automašīnas, ļoti iepatikās šis darbs, bet diemžēl savos 16 gados oficiālu darbu vēl nedrīkstēju darīt, tādēļ turpināju strādāt tēva darbnīcā pa vasarām, kā arī šad tad pēc skolas. Ļoti ieinteresēja šī nodarbe, tādēļ aizgāju tālāk mācīties par automehāniķi. Viss likās tik vienkāršs un viegls, tādēļ, ka šo darbu jau no pusaudžu gadiem piepratu. Izmācījos par automehāniķi un devos meklēt manu pirmo darba vietu līdz nejauši satiku savu seno bērnības draugu, klasesbiedru, kurš arī bija izmācījies par mehāniķi un iekārtojies kādā autodarbnīcā pilsētā ''Los Santos'', vadītāja aizvietotāja vietā, izstāstīju viņam par sevi, savām prasmēm, viņam tās ļoti patika, tādēļ aizveda mani pie vadītāja, vadītājam ļoti patika mans CV, prasmes, kuras viņš vēlāk pārbaudīja, un pieņēma mani uz pārbaudes laiku, sāku lēnām iekārtoties šajā Los Santos autodarbnīcā, vadītājam ar katru dienu patika arvien vairāk mans darba ātrums, precizitāte, motivācija. Nostrādāju tur 4 gadus un diemžēl nezināmu iemeslu dēļ vadītājs aizgāja no sava amata, tādēļ piesakos uz jauno autodarbnīcu Montgomery. Izglītība: Esmu pabeidzis 4. San Fierro vidusskolu, Las Venturas 2. Augstskolu, esmu saņēmis pāris mehāniķa sertifikātus. Augstākā izglītība, Bakalaura grāds. Pieredze: Esmu strādājis Los Santos autodarbnīcā, darba devējiem ļoti patika mans darba ātrums, punktualitāte, precizitāte, motivācija strādāt. Četri nostrādāti gadi par galveno automehāniķi. Valodu prasmes: Latviešu - Saziņas līmenī, rakstiskā. Krievu - Saziņas līmenī, rakstiskā. Angļu - Saziņas līmenī, rakstiskā. Citas prasmes: Protu ļoti precīzi uzlabot automašīnas, nokrāsot tās, ielikt dažādas modifikācijas. Intreses: Brīvajā laikā patīk uzlabot mašīnas, palīdzēt cilvēkiem ar tām, saremontēt, noteikt, kas par vainu, nonākt pie rezultāta, izdomāt risinājumu. Brīvdienās labprāt dodos makšķerēt.
 11. Informācija par spēlētāju, kurš nosūdz ķļumi: Daniel_Gale Informācija par esošo situāciju: Tēls, ar kuru notikusi kļūme: Daniel_Gale Iespējamais apraksts par Kļūmi: Ejot uz mājas izeju izkrītu cauri durvīm, citā pasaulē Incidenta laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, ko uzrāda : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Ak jel, tāds murgs, šitā pisties, reidžot, skalot visiem smadzenes dēļ kā, mafbizza? Tas, ka LCN nedabūja fabriku nenozīmē, ka jābrauc uz hoodu dmot, šaut vienam otru nost.. PM spamot kkādu huiņu... pēc mafbizza braucu uz hoodu, pmā kkads jūsējais Pēteris uzraksta “kādas sajūtas, kad papisāt?”, reāli wtf, pēc tam arī, braucu uz hoodu, izgāju uz 15 sek afk, kad ienāku atpakaļ mašīna dūmo un krievi aizbrauc tālāk ar DB... man žēl, ka spēles dēļ šitā jābojā nervi viens otram, tauta, nav vārdu, anyway lai veicas reidžot vienam otru turpmāk.
 13. @Capone teica rec, tad rec. RolePlay patīk, pieteikums pats labā līmenī, esi sakarīgs čuvaks, būs chill, GL ))
 14. Tā tik turpināt un visa tauta būs back, gaidu lielo update, jo zinu, ka būs kas labs.
 15. UCP

  Būtu labi, ja UCP pievienotu cik minūtes, stundas ir pavadītas serverī online. Jaunajiem spēlētājiem tas palīdzētu, zinātu cik daudz vēl ir jāpavada serverī līdz nākamajam līmenim, jo tie bieži PM jautā “kā zināt, cik man palicis līdz nākamajam līmenim?”