Madars#LIFE

Lietotājs
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-7

About Madars#LIFE

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

253 profile views

Mood

 • Angry
 • Currently Feeling Angry
 1. Doma vieņ es esmu pro rperis tak es ar markuss ko menti tikai ir vien nonrperis!))
 2. Tas joks es katru dienu parbaudu mentus.))
 3. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: Madar_McLater Madar_McLater Autoskola 15.10.2017,20:00 Iesniegums Labdien, mani sauc Madar McLater Izvirzit savu domā un izglitība Mēs ar mēru runajam kā lincences but darkāk nēka tagad Lai saja autoskola butu normal priešnieku un ilgu laiku, es gribetu atjaunot saja autoskola lai butu daudz darbanieku Normalus šeit strādatu un pirekšnieku un pāligs lai ari butu aizvietotais nepiešami linceses butu lai pieredze lai šaja autoskola viemer butu tiešibas visiem normaliem cilvekiem. (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Madar_McLater Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) :Latveitis viriets dzimis 1987 gada 10 Maija Pabeidzis autoskola un devas un laukos. un es sāku stradad par taxi Visiem patīki mani piedavajumi bija lēti un normali 4 gadus, Es paguju uz autoskolu par nopārdevis daudz licenžu tika paaugstināts par direktoru. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Draugu mačiju braukt Darbības laiks: Hz *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. G Vārds Uzvārds:Madar_McLater Komanda(Red/Blue):Red Vai vēlies būt komandā ar kādiem draugiem, kuri jau ir pieteikušies?(IG Vārdi):HZ
 5. Es ielieku TIwu modu un enb sev nu labi iegaju spēļe neradija izskati mašīnas! https://imgur.com/a/QeeUC
 6. https://imgur.com/a/Y8V6h Nejiet
 7. Informācija par spēlētāju, kurš nosūdz ķļumi: Madar_McLater Informācija par esošo situāciju: Tēls, ar kuru notikusi kļūme: Madar_McLater Iespējamais apraksts par Kļūmi: Mana bizznesa ir daudz Produkti bet man soda kā kipa man nav produkti es sutu vel nevar man ir lidz max produkti, Ko jadara man pec 11 h nēbus vairak bizznes Paliga! Incid enta laiks: Hz *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, ko uzrāda : URL (ikona:) https://imgur.com/a/tvbwT Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. 80 Nu jā ((Madar_McLater))
 9. San Andreas Policijas Departamenta Licenču nodaļa. Lai iegūtu šaujamieroču licenci jums ir: Jābūt vismaz 21 gadus vecam; Darīts. Jābūt tīrai kriminālajai pagātnei; Darīts. Oficiālam darbam. Darīts. Ieroču licences pieprasīšanas veidlapa. Informācija par sevi. Vārds: Madar Uzvārds: McLater Personas kods:18362-3246 Telefona numurs:88737 E-pasts: [email protected] Deklarētā dzīvesvieta:Palomino Creek iela 24 Papildus informācija. kāpēc jums ir nepieciešama šī licence?[90 vārdi minimums]: Jo gribu aizgaties no zagļiem savam gīmenem un draugam tapec vjag Ieroči licence Lai es vāretu turet ieroči rokas Lai ģimene butu viss miera lai zagļi neaku pie manis un gīmene un draugam. Pases Kopijas [screenshot] : https://imgur.com/a/5JKeu Licences kopijas [ screenshot] :https://imgur.com/a/5JKeu Ar Cieņu "SAPD" Liceņču nodaļa.
 10. Labs gan man šodien ari iestuma udeni mašinu vaidzeja nieku 300 $ Tēret tas labs ieteikums es iesaku jūms ari!
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Madar_McLater Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Asmu_Dzidris Termins, kurš tika pārkāpts: XX Situācijas apraksts: Labi viņs teica kā pirk manu mašinu par 55k Bet labi es uzrakstu to komandu man nejiedeva nēkadu naudu Nu labi talak notik šadi Es aku adod mašinu viņs teica iedod aslegu viņs pectam adoš mašini Es saku viņam 7 dien bans ? Viņs adbildeja jā, Negribu banu plzzz Es vinam adevu aslegu mani izveda no auto uz aibrauca projam. Incidenta laiks: Hz *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) https://prnt.sc/guqpnn https://prnt.sc/guqplc Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz vēlmi iegūt lietu: Madar_McLater Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš vēlās iegūt tēla izskatu: Madar_McLater Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Es iegaju iekša veikala satieku Vaditaju veikalu un viņam man pardeva Zilu bikšu un kreklu peleku un kurpi peleku es do visu uzvilku Man tas izmakšava 60 eiro tikai Pestam gaju lauka biju laimigs. Darbības laiks: HZ Es kinu erpoju Skin ID: 29 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību : URL (ikona:) https://prnt.sc/gudttg , https://prnt.sc/gudtyr , https://prnt.sc/gudu99 https://prnt.sc/guduli , https://prnt.sc/gudux2 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Kad filmeju man nelago bet screen lago kurš filme.
 14. Paldies visiem. Mod vērat ciet.