Jump to content

#Rapid

Lietotājs
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

1 Follower

About #Rapid

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

262 profile views
 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Scarlxrd Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Floyd_Ramsey Termini, kuri tika pārkāpti : nonrp driving,Cs,DM un draugam DM,CS,QS Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Es braucu ar moci uz stāvlaukumu un šis nesās pretij un mani ietrīcās,Es lupatās.Un draugu nošava ar awp Incidenta laiks: 7:01 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/fexjxnq4 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Scarlxrd Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Franklin_Clinston Termini, kuri tika pārkāpti : Dm,Cs Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Sēžu hodda franklins pienāk 2 reizes ieklapē pa mašīnu Incidenta laiks: 8:!5 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/58hssqhp#sign_up Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Rapid Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Steven_Jones Termini, kuri tika pārkāpti : nj bez rp Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Braukaju pa car park,Vins atnak paprasa pabraukt labi atsledzu,Vins kap ieksa un mani izmet ara no masinas Incidenta laiks: 1:19 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/fm872f6w#/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Jēgas nau,Cik redzu dome sēž kazino.
 5. #Rapid

  Kpc nobugojas nauda?

  Būt krutākam.
 6. #Rapid

  Hii all .

  Hai,Gud luck
 7. #Rapid

  Nonemt dileri!

  Sveiki man reali tracina tie dmeri! Vini iet pirkt wepus pie dilera!Kad vinus nosauj arpus pilsetas vai kaut kur citur bet ne pilseta!Vini sadusmojas un iejiet caur otru acc un noperk no dilera ieroci un nosauj!Mans ieteikums ir nonemt dileri!Es ceru ka sapratat ieteikumu!BYE!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.