Jump to content

Bourns

Lietotājs
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78

About Bourns

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. VERU CIET Pašlaik veru ciet, taču pašā Departamentā nepieciešams admins kas pieskata.
 2. Nē. Tā ir koka nūja, tu esi Policijas Departamenta priekšniece, tas nozīmē kad pagātnē esi izgājusi visu LAPD akadēmiju, pašaizsardzību u.t.t. Tu vienkārši, vari rpot kad tu aizstāvies, atsit nūju un noteizo, tas nav aizliegts.
 3. Labi, tranis pox, bet kāds sakars ar biedriem? Ik dienu serverī ir 50 - 60 cilvēki, gribēsi tu dabūsi biedrus. IC, tu to nedarītu... reali, viņš varēja vienkārši tev skriet virsū lai IC uzdotu kādu jautājumu, bet tu tikai /s MET ZEMĒ, izvilki ieroci un sāki šaut, tas ir normali? Viņš nebija bruņots tik stipri, lai tu izmantotu letalo.
 4. KAM JĀMAINĀS? Ieteikums ir gluži vienkārš un izdevīgs - Sākumā, vēlos lai tas tranis no SAPD jeb mūsu dmere, neko nezinātāja priekšniece tiek izsviesta no departamenta. Pie priekšniecības japievieno mani un kādu no staff komandas, lai vēro situāciju iekš departamenta. KĀDS LABUMS NO TĀ? Labums būs tāds, kad es centīšos ieviest L.A.P.D saziņas veidus. Pašlaik, šeit ir bezsakars, atsaucoties uz 911 ir vienkārši '' 10-4 pēdējais 911 '' taču LAPD to veido savādāk. Stādās priekšā ar callsign, tad kodus un visu pārējo lai uz kaut ko atsaukties. Mana ideja, ir ieviest šāda veida fukciju IG rācijā, kā arī sākt izmantot TS3. PIEMĒRS - Bravo I - 10-4 last 911, my 10-20 Idlewood Pizza Stack, respond Code 2, over. Protams, ne vienmēr angļu valodu, bet arī var latvisko versiju, lai ir vienkāršāk un jautrāk atveidot lomu spēli. KAS MAINĪSIES ? Es uzskatu, kad ieviesot šo visu, Policijas Departaments ar sastāvu spēs pilnveidot spēkus situācijās. Ar to es domāju, kad saziņa būs vieglāka un saprotamāka, ņemot vērā arī to, kad tiks izmantots ts3. Izmantojot visu šito, Policijas Departaments spēs ātrāk atsaukties uz izsaukumiem un situācijām. P.S - Nav obligāti mani par SAPD priekšnieku, taču tam ir jābūt kādam no adminiem savādāk dirsā tas PD.
 5. Bourns

  Kpc nobugojas nauda?

  Tika uzlauzsta datubāze, lai kāds dabūtu administratoru, taču tā vietā netīšām nobugoja naudu, bugotājs nomīza un aizpis uz Ziemeļ - Korej
 6. Neatbalstu. Priekškam? Piemēram, L.S.P.D saņem naudu par apmaksātajām soda kvītīm, radariem, par visu. Dažreiz, sanāk tā kad paši darbinieki iedod tur tos jenos tūkstošus un priekšnieks ieliek to visu LSPD bankas kontā.Katrai legālajai org. ir savs budžēts, priekšnieks vēlas dot prēmiju, viņš izvelk no konta un iedod.Tiešām, zinot LSV priekšnieku, tā nauda pa pāris stundām pazudīs, to naudu pēc sērijas nr. varēs atpazīt.... mūsu vietējā kazino
 7. Bourns

  AUA pārnest uz domes darbu .

  PRET. Būs troļļi. Piem, ja ir tik slikti es tur varu sēdēt, tāpat darīt nav ko, rp labs aktivs esmu (( Būs troļļi, kāds pa nakti paņems busiņu un kādam uzspisis virsū, pafermos navdu pie viena ))
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.