Jump to content

Bourns

Lietotājs
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Bourns

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bourns

  Kpc nobugojas nauda?

  Tika uzlauzsta datubāze, lai kāds dabūtu administratoru, taču tā vietā netīšām nobugoja naudu, bugotājs nomīza un aizpis uz Ziemeļ - Korej
 2. Bourns

  Ieteikums - Domes budžets.

  Neatbalstu. Priekškam? Piemēram, L.S.P.D saņem naudu par apmaksātajām soda kvītīm, radariem, par visu. Dažreiz, sanāk tā kad paši darbinieki iedod tur tos jenos tūkstošus un priekšnieks ieliek to visu LSPD bankas kontā.Katrai legālajai org. ir savs budžēts, priekšnieks vēlas dot prēmiju, viņš izvelk no konta un iedod.Tiešām, zinot LSV priekšnieku, tā nauda pa pāris stundām pazudīs, to naudu pēc sērijas nr. varēs atpazīt.... mūsu vietējā kazino
 3. UP ! Vien reiz apskataties ! @CIFFON
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Bourns Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Viss, redzams SS'os. Termini, kuri tika pārkāpti : Nosaukšu - Mix, PG,CS,DM,DB, MG. - Viss notika, praktiski tālbraucēja chatā, un arī uz ielas. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : https://imgur.com/a/grt1Kl2 Incidenta laiks: Vissa šī diena, 09.07.18. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Bourns

  AUA pārnest uz domes darbu .

  PRET. Būs troļļi. Piem, ja ir tik slikti es tur varu sēdēt, tāpat darīt nav ko, rp labs aktivs esmu (( Būs troļļi, kāds pa nakti paņems busiņu un kādam uzspisis virsū, pafermos navdu pie viena ))
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.