Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

esmu Akus un baidies manis

Lietotājs
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

100 Excellent

1 Follower

About esmu Akus un baidies manis

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

999 profile views
 1. esmu Akus un baidies manis

  (Unban/Chatbox) akus akus akus akus akus

  Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : akus akus akus akus akus Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : nezinu ,mani vienkarsi aizliedza chatboxot,jo esmu parak aktivs tur un pozitivs, man skiet,ka manis un joe kumara liegumosana no forumiem u.t.t. ir iemesls tam,ka serveri mazs online,jo visi seit spele musu del, jo saskata muus kaa idol'us. sad,ka ta noticis,ka ierobezojat manas iespejas foruma. ja kadam ir problema ar mani, tad man vienmer ir extra clip kabata un varu paradit tavai mammai triku ,kaa izskatitos vinas dels,ja vins ir siers no multenem - ar caurumiem. gang. Incidenta laiks: pasen jau,bet domaju,ka laiks jau runat,jo esmu klusejis ilgi. Kas tika pārkāpts: rp termini. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. esmu Akus un baidies manis

  Manas domas par 0.3DL

  ļoti forši būtu ,ja būtu dl,jo tad es varētu iegūt izskatu tādu,kāds nav nevienam,nebūtu problēmas ar Fredis Kanalins un tā tālāk. Man arī ir chat ban, jo es kādreiz esmu kaut ko rakstījis chatbox'ā,bet īsti nezinu ko. Kad nācu rakstīt par to,tad Stiivijs mani banoja ,jo multi acc,bet sūdzību izskatīt viņš jau mēnesi nevar. Vietas maiņa būtu diezgan vajadzīga pašreiz,jo varam aplūkot 2 spēlētāju online, jo savādāk lielais Los Santos ir nekam nederīgs, paldies,ka lasiji un aizej samīļo mammu,jo viņa ir Tevi dzemdējuši šajā brīnišķīgajā laikmetā,kopā ar mani un Agnesi,citiem,un varam spēlēt kopā samp!
 3. esmu Akus un baidies manis

  Update 19.08.2018

  kas jauns?
 4. esmu Akus un baidies manis

  (Sūdzība par administratoru) Xavier Butler

  hahaa stulbais divkosis ticis iemest cietuma, haha! saņem
 5. esmu Akus un baidies manis

  [ Ieteikums ] 0.3.DL - Vice City

  Diemžēl,ja tas viss ,lai ieietu online liktu mums gaidīt 20 minūtes un tas ir bugaini,tad man nepatīk,bet tā būtu pavisam forši.
 6. Protams,ka antirekomendācija. Tava attieksme spēlē ir vienkārši pretīga, Tu neizproti lomuspēles domu un ja tavu vārdu iekļauj /me vai /do komandā, tad tas ir MG. Diemžēl Tev ir paveicies,ka neesmu uzņēmis nevienu ekrānšāviņu ar Tavu stulbumu,kuru izstaro,bet nekas. Iesaku visiem nēsāt spēlē ķiveri,lai atstarotu stulbas domas.
 7. esmu Akus un baidies manis

  MAKE MPSA GREAT AGAIN

  Jā,būtu forši,bet saki,ka red county viss bija saspiests,tad tavā izvēlētajā teritorijā būs vēl saspiestāks,jo pilsētas mazākas un mazāk vietas. http://prntscr.com/kjupyq ja visu šo,kas sarkanā līnija padarītu par klinšu līniju,proti,slēgt pieeju no tiltiem uz pārējiem reģioniem,noslēgt LV,tad būtu ļoti pat patīkami.
 8. esmu Akus un baidies manis

  (Sūdzība par spēlētāju) Klay Diaz

  http://prntscr.com/kjhylk
 9. esmu Akus un baidies manis

  PĀRCELŠANĀS?

  Tak mafijās varēs iet visi,kuriem interesē tās izšaudīšanās,bandās varēs būt tie,kuriem interesē bandas kā RP,nevis klucīši mapē.
 10. esmu Akus un baidies manis

  PĀRCELŠANĀS?

  Var jau mafijas padarīt kā bandas un mafiju kari būt biežāk,lol.
 11. esmu Akus un baidies manis

  PĀRCELŠANĀS?

  Tādā situācijā,ka bandas tādas vairs nebūs,varbūt darbosies tikai mafijas,bandas varēs RPot un visādi izpausties ar RP.
 12. esmu Akus un baidies manis

  PĀRCELŠANĀS?

  Nu,tad gan labāk izvēlos LV , nevis SF, jo SF traki dīvaina vieta, tur jau var mēģināt,bet man galīgi nesimpatizē tas,jo esmu jau redzējis kā tas viss izskatās,jo nu tur galīgi nekam nav vietas,tikai mājas, domāju,ka LV tad būtu labāks variants.
 13. esmu Akus un baidies manis

  PĀRCELŠANĀS?

  bija tāds serveris Bay Area Roleplay ,kur bija full SF, baigais hujņa sanāca,tas bija kā LSRP pakaļdarinājums iekš SF, bet baigā hujņa tur sanāca, galīgi neieinteresēja.
 14. esmu Akus un baidies manis

  PĀRCELŠANĀS?

  Tātad,domāju,ka Red County būtu forši, San Fierro arī būtu forši,bet.. tur būtu kā Los Santos,liela pilsēta,bet ļoti tukša. Devu balsi par Red County,jo tas ir visforšākais,bet vēlos,lai būtu kaut kādi kalni/akmeņi salikti uz tādiem ceļiem ,lai nevarētu iebraukt Los Santos / San fierro , norobežot kaut kā LV ,bet lai ir tas bone county, vai arī bez tā. Jo tad būtu forši koncentrēts uz Red County viss un cilvēki apgrozītos tajā reģionā, veidotu RP iekš tā un viss būtu forši. Domāju,ka tāds RCRP tuvs pakaļdarinājums būtu baigi forši un interesanti.
 15. esmu Akus un baidies manis

  (Sūdzība par moderatoru) Stiivijs

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Stiivijs Termini, kuri tika pārkāpti : vins man iedeva nepatisu WP. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : puisis piesakas dome,es rakstu,ka rekomendeju,jo vajadzigas izmainas, tas man iedod WP, it kaa es tur mixojis butu,bet es jau nesaprotu ko tur nomixoju,jo tas nav mix, jo ja pateiktu /b rekomendēju, tad tas butu mix. Incidenta laiks: tikko *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/kjbkuc http://prntscr.com/kjbkyb Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.