Jump to content

esmu Akus un baidies manis

Lietotājs
 • Content count

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

esmu Akus un baidies manis last won the day on September 7 2018

esmu Akus un baidies manis had the most liked content!

Community Reputation

100

1 Follower

About esmu Akus un baidies manis

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1444 profile views
 1. esmu Akus un baidies manis

  Paniekojos!

  Tad kāda jēga bija uzrakstīt tādu bezjēdzīgu,garu teikumu? Tādus parasti raksta tikai tie,kuri vēlās citu acīs parādīt sevi kā baigi foršo lietotāju or vienkārši taisās kļūt par administratoru.
 2. esmu Akus un baidies manis

  Paniekojos!

  Skaisti palēji ūdeni,lai dabūtu reputācijas punktus. Foršais. Neredzu tur centību,videoklipi vispār kaut kādi dīvaini,pasaulē vispār ir virs 50 cilvēkiem,kuri reāli šo meklētu un interesētos? Nenoliedzu,ka Stīvījs man nepatīk,bet ne jau tāpēc uzrakstīju komentāru,ka videoklips ir hujņa. Komentārs ir kā tam puisim,kurš taisija gavno mapping. Esi ļoti xxxtentacion - SAD! ,jo raksti hujņu.
 3. esmu Akus un baidies manis

  Paniekojos!

  Kāpēc kā broke nigga, raksti man sūdu,bet labāk būtu gājis nopelnīt kādu eiro, gan jau,ka dzīvo daudzbērnu ģimenē ,kurai vienistabas dzīvoklis kaut kādā Bauskā, ej dabū kādu eiro, lol. Raksti man visu laiku vienu un to pašu par datoru? Kāpēc čīksti par manu IQ , ja pats esi stulbs daunis un nesaprati mana komentāra atsauci uz mapping puisi?
 4. esmu Akus un baidies manis

  Paniekojos!

  15 gados scammojot cilvekus pelniju miljonus sampa un steamā, esmu autoritate krievu scammeru lokā un mans IQ ir 3x virs vidējā pasaulē, bet tu ej uz sportazali,doma,ka esi baigi kultūrists,pec tam ieguvis spēku rokās liec bruģi kā 4 kauliņu puzli. Labāk aiziej uz samp.lv forumu un raksti kaut kādu hujņu,piemēram, '' MPSA tada bedre ble suds pidari agnese tur daune xo ari debils nepateica man paldies,ka admins biju wtf kropli'' vai ko tur vienmēr raksti.
 5. esmu Akus un baidies manis

  Paniekojos!

  hujna video kaut kadi sudi ble es man ta besi ara tu un tava youtube karjera tavs interjers vispar suds get better pat nevari norm istabu samappingot.
 6. esmu Akus un baidies manis

  [INT MAP] Small Kitchen int+chill

  es dzīvē esmu profesionāls arhitektūras dizaineris, tāpēc nemaz nesāc.
 7. esmu Akus un baidies manis

  [INT MAP] Small Kitchen int+chill

  atkal ieliki kārtējo savu gavno, tak tādi mappingi pat 2012.gadā nevienam nepatika.
 8. esmu Akus un baidies manis

  [INT MAP] Small Interior mapping

  kāda jēga veikt fast mapping, tas ir kā veikt fast remont,kad tu vienkārši uzlīmē plakātu no 1990 gada uz cauruma sienā.
 9. esmu Akus un baidies manis

  [INT MAP] Small Interior mapping

  IR GAN, TAS IR VIENĪGAIS VEIDS ,KAS MOTIVĒS VIŅU UZ ATTĪSTĪBU,SEVIS UZLABOŠANU UN VĒLMI PIERĀDĪT TO,KA VIŅŠ IR PROFESIONĀLS ARHITEKTS SLASH DIZAINERIS, TU FAKINAIS NOOB IQ
 10. esmu Akus un baidies manis

  [INT MAP] Small Interior mapping

  neforsi izskatas.
 11. esmu Akus un baidies manis

  Manas domas par 0.3DL

  Te naudai nav vērtības,te viņiem nav nekādu mērķu. Vari tikt visās org un nevajag ne māju,ne naudu. Ja te viss būtu dārgāks un viss prasītu grind ,tad arī būtu savādāk,jo es kad spēlēt sāku,man grbiējās dabūt naudu,bet tad ieguvu pirmo pabalstu un jau pazuda viss ko darīt,pēc kā nāca otrais,trešais,pa lielam nestrādājot uz abiem char. man ir 1 miljons. Bet varētu vienkārši uzsākt biznesu ''Bērnunams'', visi sīkie lasītu mums ogas pa 1 eiro litrā, bet mēs pārdotu pa 3,50 tirgū un tādā varētu spēlēt full time samp,nebūtu jāstrādā.
 12. esmu Akus un baidies manis

  (Bug) paintjob

  daun tunetajs, nolija lietus Rīgā un nogāja tev paintjob, draugs. Nav kur ūdenim notecēt http://prntscr.com/kl991f
 13. esmu Akus un baidies manis

  Manas domas par 0.3DL

  ļoti forši būtu ,ja būtu dl,jo tad es varētu iegūt izskatu tādu,kāds nav nevienam,nebūtu problēmas ar Fredis Kanalins un tā tālāk. Man arī ir chat ban, jo es kādreiz esmu kaut ko rakstījis chatbox'ā,bet īsti nezinu ko. Kad nācu rakstīt par to,tad Stiivijs mani banoja ,jo multi acc,bet sūdzību izskatīt viņš jau mēnesi nevar. Vietas maiņa būtu diezgan vajadzīga pašreiz,jo varam aplūkot 2 spēlētāju online, jo savādāk lielais Los Santos ir nekam nederīgs, paldies,ka lasiji un aizej samīļo mammu,jo viņa ir Tevi dzemdējuši šajā brīnišķīgajā laikmetā,kopā ar mani un Agnesi,citiem,un varam spēlēt kopā samp!
 14. esmu Akus un baidies manis

  [ Ieteikums ] 0.3.DL - Vice City

  Diemžēl,ja tas viss ,lai ieietu online liktu mums gaidīt 20 minūtes un tas ir bugaini,tad man nepatīk,bet tā būtu pavisam forši.
 15. esmu Akus un baidies manis

  PĀRCELŠANĀS?

  Tak mafijās varēs iet visi,kuriem interesē tās izšaudīšanās,bandās varēs būt tie,kuriem interesē bandas kā RP,nevis klucīši mapē.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.