Hameleons

Lietotājs
 • Content count

  521
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122

1 Follower

About Hameleons

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Tēla gadi
  0
 • Tēla gadi
  0

Mood

 • Zip
 • Currently Feeling Mierīgs!
 1. rec jo citadak var pielikt bikses no tā, ka maz apmīžamo vietu
 2. Nu es gaidu unban. Kā jau minēju sakumā visu laiku biju pie galvenās ieejas uz rampas, tad Tom Martinez teica, ka minimap ieraudzija peleko automasians punktu - respektīvi viņš paradās, kad neviens neatrodas automašinā . Un teica lai dodos uz to pusi es jau virzijos uz to pusi, pec tam veiksmīgi atšāvu TF.
 3. Jūs nu gan nemākat karot! Sākumā biju pie rampas, vēlāk man teica lai eju palīdzēt uz to galu, gāju arī un redzēju gar stūri to speletāju ja nezinat ka var caur stūri skatities, kad pats ir aizsegā tad nav mana problēma.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz Liegumu anulēšanu: Pablo_Naoki Informācija par esošo situāciju: Ieejas vārds: Pablo_Naoki Lieguma uzlikšanas iemesls: wh Situācijas apraksts: Braucu ar moci un pēkšņi izbano, nezinu kāds sakars. Incidenta laiks: 20:34 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera (F8) + Ieejot serverī, ko uzrāda : URL (ikona:) https://prnt.sc/gyls9m Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. čau, es apmaldijos
 6. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: Sūdzos par Arthur_Cortez @kortess Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Pablo_Naoki Termins, kurš tika pārkāpts: carDM Situācijas apraksts: InTikko ienāku serverī, izīrēju Walton un dodos uz Palomino Creek promenades pusi, tad es ieraugu tādu rozīgu helikopteru piebraucu paskatos tur sēž Arthur_Cortez nu neko izdomaju nošaut vietējo vārnu, kas viņiem traucēja pacelties ar helikopteru, taču viņs mani pārprata un ielika jailā par carDM - kāds sakars tur ar carDM es nezinu. Incidenta laiks: 22:58 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) https://prnt.sc/gy857h Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. (( A ko tu pateiks ? Te ķipa bus screen kā mēs ālējamies un cenšamies panākt savu ))
 8. čau, kā iet ?
 9. IG Vārds Uzvārds: Pablo_Naoki Komanda(Red/Blue): Red Vai vēlies būt komandā ar kādiem draugiem, kuri jau ir pieteikušies?(IG Vārdi): Linardu Kapurkedi, Tom Martinez , Dwayne , kr4 ar RM .
 10. arthur cortez ir nejauks. tc
 11. rekomendēju, jo madars ir stilīgs čalis ))
 12. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: Es velos sudzēties par Arthur_Cortez @kortess Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Pablo_Naoki Termins, kurš tika pārkāpts: Ķipa pārkāpts DM Situācijas apraksts: Es nesaprotu vai viņs tēlo mūļi vai vienkārši met speletājus randomā jailā. Kāds tur DM vispārt ar savu draugu staigājāmies pa Dillmore un draudzējamies kopīgi iegajam paskatities kas iecirkni notiekas tad devamies prom nihuja ble jails. Incidenta laiks: 23:00 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) https://prnt.sc/gxt52c Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Esmu par, manuprāt šī persona sajēdz rp un arī nepieciešams jauns VLA lideris.
 14. lai paliek ka ir, lai tās bandas labāk rpo nevis karo.
 15. Bet still ietriecies, tas ka nenogāja procenti nenozim uzreiz ka neietriecies un iepriekšējā atbildē jau viss ir pateikts, kapec tā rikojos.