Jump to content

derkonig

Lietotājs
 • Content count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

derkonig last won the day on November 3 2018

derkonig had the most liked content!

Community Reputation

184

About derkonig

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

4158 profile views
 1. derkonig

  (Sūdzība par spēlētāju) Kitajci

  Metiet sudzibu.
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Mahov Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Daniel_Carson, Mike_Heldens Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Braukājos, tie pēkšņi sāka visus šaut... No sākuma mentus pēctam mani. Incidenta laiks: Tikko *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/ldwl4i - Var redzēt ka tam arī bīj ierocis rokā... Tas netīšām savējo nošāva, abi uzbruka man. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. derkonig

  quest sistēma - testam?

  Jā, šito vajag... Pirmais lai ir - “Aizej nopērc telefonu”
 4. @Damned esi meitene, pievieno kad brauc bez tiesībām un kad iekāp auto, automātiski uzliekās SetPlayerDrunkLevel(playerid, 5000); tad vismaz būtu jēga likt tās tiesības.
 5. derkonig

  Vai vajag /iznas atpakaļ?

  @Alpins @LIAR 🍉🍉
 6. Uzrakstiet, ko darāt, ar ko nodarbojaties, izņemot spēlēt SAMP.
 7. derkonig

  Character switch .

  Tas tak multiaccount. Ja moderātori gribētu viņi atrastu īstu profilu.
 8. derkonig

  Character switch .

  Kam tu esi vajadzīgs lai tevi ddosotu. Speciali priekš tādiem kā tu varētu pievienot punktu noteikumos. "Reģistrējoties mūsu serverī, jūs piekritat uz to ka admini zinās jūsu ip adresi" vai kko tādu.
 9. derkonig

  Character switch .

  Varētu uztaisīt vel /getip - pārbaudīt spēlētāja ip /checkip - ievadi to ip uzreiz parāda kādi akkaunti vel viņam ir + characteri utt.
 10. derkonig

  Character switch .

  Ir, ir. rec
 11. derkonig

  [Ieteikums] GPS

  yes, please remove this line from the script. if(GetPlayerState(playerid) != 2) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "Jums jaatrodas pie transporta stures!");
 12. derkonig

  [Mekleju modu]

  overdose?
 13. derkonig

  [Ieteikums]

  Namalsk RP ir CR:MP
 14. derkonig

  [Ieteikums] Mafija.

  Pietiek ar esošām mafijām.
 15. derkonig

  derkonig

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.