Jump to content

San Fierro - ver. 0.3.DL

kiki du u love me

Lietotājs
 • Content count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129

About kiki du u love me

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1299 profile views
 1. kiki du u love me

  quest sistēma - testam?

  Quest sistēma ir ļoti aizraujoša it īpaši iesācējiem un pašiem spēlētājiem, par ko var dabūt exp, pamācība, kā sakrāt naudu, kur strādāt ko darīt utt. , tipiski kā krievu RP serverī, PAR.
 2. kiki du u love me

  |San Fierro Triads| Daniel_Carson

  neko no storya' nesapratu , deļ gramatikas .. so so , nu vājs vājš PAR varētu būt, gl.
 3. kiki du u love me

  (Bug) Fotoradari

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: kiki Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Gabriel Rivera Iespējamais apraksts par kļūmi: Pārsniedzot ātrumu gar fotoradaru, rāda '' Jūsu tēls asiņo, nepieciešams doties uz slimnīcu'' Kļūmes noveršanas laiks: 14:11 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) http://prntscr.com/lbe167
 4. kiki du u love me

  (Bug) NAUDA

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: kiki Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Gabriel Rivera Iespējamais apraksts par kļūmi: Tātad, problēma ir pavisam vienkārša un vakar to pamanīju, nosākuma es padomāju ka tas ir kāds parasts lags , kad uztaisīju rr, visu laiku, nauda kas bija uz rokas, iepriekš tika iztērēta un atpakal pārādījās + pie tam, uz nakti ieguldīju naudu bankas kontā, no rīta ienāku serverī , ieguldītās naudas nav + atkal uz rokas tā mazā summa ir palikusi. WTFF , es nesaprotu, tas man vienīgajam vai arī citiem? Lūdzu salabot šo budziņu, savādāk nav iespējams spēlēt, tu kā traks rpo, haltūrē, strādā un viss , ko ieguldījis aiziet TUKŠĀ BEDRĒ. P.S. Pazaudēju noguldītos 20 000$ - Lūgums tuvākajā laikā šo visu safixot un atgriezt zaudējumus, PALDIES! Kļūmes noveršanas laiks: 03:33 ; 12:11 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) http://prntscr.com/lbd919 - atnācu ar 4100, kas vienmēr man ir uz rokas. http://prntscr.com/lbd959 - iegriezu , zaudēju visus 4100 http://prntscr.com/lbd982 - Uztaisīju RR, nauda atkal ir uz rokas. - http://prntscr.com/lbd7b2 - ieeju šodien, noguldījuma nav http://prntscr.com/lbd7gc - noguldījums vakar
 5. kiki du u love me

  [Blubery AUA] Lidera amatu

  Pieteikums smieklīgs, bet kāpec lai Jauniņajam neiedod iespēju sevi pierādīt? LAI IET PAR, gl.
 6. 100x bēdzis un aizbēdzis no policijas, xaxaxaxaxa. Neatbalstu, PRET, būs labāki kandidāti, kā arī @likmajpusi saka taisnību.
 7. kiki du u love me

  Pieteikums uz domes līdera amatu no Akus'a.

  Akus ir tas cilvēks, kurš katru sezonu, ar saviem draudzīgajiem vai ar citiem spēlētājiem, RPo, taisa lomuspēli, rada aktivitāti un visādus prikoļčikus, domāju būdams Mēra amatā, būsi radošs, aktīvs un pozitīvs pret citiem, veiksmi draugs, PAR ))
 8. kiki du u love me

  Uzraugi #3

  Skatoties administrācijas sarakstu, ir tikai viens kandidāts, kurš ir piemērots @MPSA komandā, un tas ir '' līkais pussijs '' , pārējie ir galīgi garām. Zinot pussiju, viņš ir tāds džeks, ar olām, rp fīču rubī vairāk nekā pārējie, domāju aktivitāte būs čill un RP sitīs augstu vilni iekš servera. Veiksmi draugs!
 9. Ieteikums pavisam vienkāršs, kurš izskanēja vienā no topikiem ar @TigerX priekšgalā. Tēma ir tāda, ka uz doto momentu izskatās, ka spēlētāju skaits serverī manāmi ir samazinājies, un viena no idejām izskanēja ļoti forša, kāpec gan uz SAMP platformas/versijas neizmēģināt mūsu visu bērnības spēlēto spēli VICE CITY? Domāju to ir iespējams realizēt , izbaudīt fantastiskās bērnības atmiņas, kā arī uzsākt RP gaitas tieši šeit. Domāju, latvijā šis būtu vienīgais serveris/komūns, kuram būtu spoža nākotne kā arī parastais SAMPS'' nebūtu interesants nevienam latvijas playerim'. (( Tas paliek tas pats GTA.SA tikai VICE CITY MAPE )) Šeit būs neliels video apskats, kurš man lika par to aizdomāties un izveidot šāda tipa topiku: P.S. Izsakat savas domas, PAR/PRET, jo? Vai mūsu mīļie Juris un Agnese varētu šo sapni REALIZĒT?!!!!!!!!
 10. kiki du u love me

  PĀRCELŠANĀS?

  Šī ideja BOMBA, būtu tīri AHUENN go 0.3dl un vice city RP
 11. kiki du u love me

  PĀRCELŠANĀS?

  Domāju SAMP vēsturē, jeb LV SAMP - varētu izmēģināt ko jaunu, pārvākties uz citu vietu RP dzīvei. Ja uz mazu vietu pārvākties, būtu forši, tad norobežot apkārtni LS/SF/LV ((kā minēja Akus )) lai tur iebraukt nebūtu tik viegli + varētu klāt pie tā visa uzmapot nelielu pilsētiņu, piemēram, dzīvojam laukos , a blakus pilsēta ((uzmapota)) , ja izvēlas SF tad tur būtu kompaktāk , liela apkārtne, daudz visādu iespēju ieviest un tāda garā, esmu PAR visu, lai būtu kas jauns.
 12. kiki du u love me

  Mafbizz/Terras

  pats esmu spēlējis RUS RP, domāju būtu forši ko LV serverī tādu ieviest , būtu godīgi kari, bez nīdēšanas, ka kāds ko ne tā, kāds ārpus utt. Šis ir ļoti interesanti, nekā tagadējie mafbizz/terru sist.
 13. kiki du u love me

  Uzraugi #2

  Atdošu balsi par Xavier , aktivitāte laba, RP pārzin, biji GMs', kad tāds vēl te bija. GL
 14. kiki du u love me

  Uzraugi #1

  Šitā balsošana ir ''FUFELIS'', daudziem vienmēr kautkas nepatiks kandidātā, tāpec neredzu jēgu no šī topika. Taisa fake acc, balso par ''NĒ'' lielākai daļai, online serverī nav tik daudz cilvēku, par cik te nobalso
 15. kiki du u love me

  MPSA MEETUP

  uztaisiet maiciņas uz saviem ig nikiem, lai var skriet uzreiz jebalnika dod (joke)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.