Jump to content

24.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Бродяга

Lietotājs
 • Content count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124 Excellent

About Бродяга

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1148 profile views
 1. Ieteikums pavisam vienkāršs, kurš izskanēja vienā no topikiem ar @TigerX priekšgalā. Tēma ir tāda, ka uz doto momentu izskatās, ka spēlētāju skaits serverī manāmi ir samazinājies, un viena no idejām izskanēja ļoti forša, kāpec gan uz SAMP platformas/versijas neizmēģināt mūsu visu bērnības spēlēto spēli VICE CITY? Domāju to ir iespējams realizēt , izbaudīt fantastiskās bērnības atmiņas, kā arī uzsākt RP gaitas tieši šeit. Domāju, latvijā šis būtu vienīgais serveris/komūns, kuram būtu spoža nākotne kā arī parastais SAMPS'' nebūtu interesants nevienam latvijas playerim'. (( Tas paliek tas pats GTA.SA tikai VICE CITY MAPE )) Šeit būs neliels video apskats, kurš man lika par to aizdomāties un izveidot šāda tipa topiku: P.S. Izsakat savas domas, PAR/PRET, jo? Vai mūsu mīļie Juris un Agnese varētu šo sapni REALIZĒT?!!!!!!!!
 2. Бродяга

  PĀRCELŠANĀS?

  Šī ideja BOMBA, būtu tīri AHUENN go 0.3dl un vice city RP
 3. Бродяга

  PĀRCELŠANĀS?

  Domāju SAMP vēsturē, jeb LV SAMP - varētu izmēģināt ko jaunu, pārvākties uz citu vietu RP dzīvei. Ja uz mazu vietu pārvākties, būtu forši, tad norobežot apkārtni LS/SF/LV ((kā minēja Akus )) lai tur iebraukt nebūtu tik viegli + varētu klāt pie tā visa uzmapot nelielu pilsētiņu, piemēram, dzīvojam laukos , a blakus pilsēta ((uzmapota)) , ja izvēlas SF tad tur būtu kompaktāk , liela apkārtne, daudz visādu iespēju ieviest un tāda garā, esmu PAR visu, lai būtu kas jauns.
 4. Бродяга

  Mafbizz/Terras

  pats esmu spēlējis RUS RP, domāju būtu forši ko LV serverī tādu ieviest , būtu godīgi kari, bez nīdēšanas, ka kāds ko ne tā, kāds ārpus utt. Šis ir ļoti interesanti, nekā tagadējie mafbizz/terru sist.
 5. Бродяга

  Uzraugi #2

  Atdošu balsi par Xavier , aktivitāte laba, RP pārzin, biji GMs', kad tāds vēl te bija. GL
 6. Бродяга

  Uzraugi #1

  Šitā balsošana ir ''FUFELIS'', daudziem vienmēr kautkas nepatiks kandidātā, tāpec neredzu jēgu no šī topika. Taisa fake acc, balso par ''NĒ'' lielākai daļai, online serverī nav tik daudz cilvēku, par cik te nobalso
 7. Бродяга

  MPSA MEETUP

  uztaisiet maiciņas uz saviem ig nikiem, lai var skriet uzreiz jebalnika dod (joke)
 8. Бродяга

  Uzraugi #1

  kāpec manis nav? atdošu savu balsi Billyam un Juanam', veiksmi
 9. Бродяга

  Izņemt rape | billboard.

  Billboard var palikt, uztaisi kādu vietu, būdiņu, kur varētu IC aiziet un pasūtīt savu reklāmu par noteikto samaksu, tīri godīgi pateikšu, tas uzraksts, visur uz stūra kur ir stendi bojā redzi.
 10. Бродяга

  Any English Speakers?

  cute
 11. Бродяга

  Vai jums šķiet...

  Tava aptauja, ir GARĀM!
 12. Бродяга

  (Bug) Dzērieni

  @Champ
 13. Бродяга

  (Bug) Dzērieni

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Duncan Mercedess Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Duncan Mercedess Iespējamais apraksts par kļūmi: To kļūmi pamanīju laiciņu atpakaļ, domāju, ka tā problēma skar tikai mani, tāpēc šodien izmēģināju papildināt sev izsalkumu, jeb padzerties, bet ne % ne kreisajā stūrī dzēriens nesamazinās. Lūgum pārbaudīt un bugu safixot. Paldies. Kļūmes noveršanas laiks: 15:15 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) N/A - iztestēsiet paši.
 14. Бродяга

  RADARI

  Var noņemt/uzlikt, nav ko ka dalbajobiem nesaties apkārt))
 15. Бродяга

  Ieteikums [Atgriezt veco org.]

  Piekrītu derētu atpakaļ F.B.I , lai cik mēs negatīvas atbildes šeit nedzirdētu, F.B.I un SASD nodarbotos ar savām lietām, ne tā, ka tas notiek šobrīd.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.