Jump to content

natas

Lietotājs
 • Content count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

natas last won the day on December 5 2018

natas had the most liked content!

Community Reputation

150

About natas

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. natas

  Beigas.

  labi ser
 2. natas

  Beigas.

  Jus domajat Loki?
 3. mpsa reopen 12. desempri, visi laipni kaiditi

 4. natas

  Beigas.

  joet un lund ir pistenji, jo vinji apkaunoja mani ar savam pidariskajam reakcijam. cerams, viniem nedos pacinju uz z-svetkiem. slikti.
 5. natas

  Beigas.

  parvietosies uz LS un dos visiem 20m par ienaksanu un bus vispar item drop vnk mad city bus un nigeri skries apkart rushodami naudu. karoci pec ziemasvetkim 12. desempri
 6. natas

  Beigas.

  @Caine"Ieejot tur un apskatoties dažu labu screenshot jau vien var secināt, ka tur lielākajai daļai ir kartupeļu pc, jo pat uz windows ir uzlikta sliktākā kvalitāte 😂😂Tā kā secinājums viens, ka sampiņ lv spēlē vairs tik kam pc neļauj neko jaudīgāku." Es jau sākotnēji runāju par Latviju. Nebija runas par vispasaulīgu problēmu ar kartupeļu datoriem. Pēc tavas domāšanas (kā jau to minēju) sanāk, ka sampu (samp.lv) spēlē tie, kam dators ir vārgulis. Un tad tu piemetini, ka lielākajai daļai tur esošo cilvēku ir vāji datori. Pēc tā teikuma visa jēga pazūd. Ko mums tagad darīt, ka tur daudziem ir vāji datori? Ne jau tas ir iemesls, kāpēc samp.lv kāds spēlē. Un ne jau tas, ka tu konstatē faktu par to, ka daudziem ir kartupeļu dators, maina kaut ko un rada kaut kādu jēgu tevis teiktajā. No viena rakursa skatoties, - loģikas nav. Nav, jo ne jau sūdīgs dators ir tas, kurš ir noteicējs un iemesls samp.lv spēlētāju skaitam. No otra rakursa skatoties, - jēgas tavam teiktajam nav, jo tā jau pārvēršas plikā statistikā bez konkrēti uzskaitītiem elementiem, par to, ka tur kaut kādam ciparam cilvēku ir vāji datori. Bet nu... Nestrīdēšos ar gudriem vīriešiem, kuriem parasta debate pāriet vieglos aizvainojumos. Acīmredzams intelekta pārplūdums. Paldies. P.S: Ja izdomāji piekasīties manai gramatikai, norādi visas kļūdas, un izskaidro problēmu. Paskaidro, kāpēc man nav pareizi ievietotas pieturzīmes, kāpēc tas un tas nav tā un tā, blā blā blā. Neesi nekāds latviešu valodas skolotājs un nebūsi, līdz neiemācīsies pareizi izmantot vārdus, ko sniedz latviešu valodas vārdnīca. Pretēji, lasot tavus tekstus, reizēm tu pārej milzīgos apmēros, kaut gan ir zināms, ka runā par nelielām lietām/nelieliem apmēriem. Iemācies lūdzu lietot vārdus pienācīgi, draugs, tad arī kritizē citus. Paldies.
 7. natas

  Beigas.

  Tātad sanāk, ja man sūdīgs dators, es obligāti sampu spēlēšu? Bruh, tā ir katra izvēle. Pēc tavas domāšanas veida spriežot, sanāk tā, ka, ja tev ir slikts dators, tu obligāti vilksies samp.lv spēlēt, bet, ja slikts - ne. Nu.... Jā, ko gan citu spēlēt kā ne sampu, vai ne? Nav taču nevienas citas spēles, kas paredzēta vājiem datoriem
 8. natas

  Beigas.

  IRUNDOJ
 9. natas

  Beigas.

  Ne sūda nevaru nosodīt cilvēku, kurš vēlas nodot savu laiku kaut kam jēdzīgākam. Nav vērts kaukt atjauninājumus, kad nav kas spēlē lielā mērā... Paldies par to, ka darīji lietas, cīnijies servera labā. Es te daudz laba laika pavadīju :)
 10. Sveiciens visiem vīriem Lāčplēša svētkos! 

 11. natas

  (Unban/Server) alpins

  ekrānšāvieni :DDDDDDDDDD ja neprotat pārtulkot, tad nemaz nevajag
 12. natas

  Ieteikums!

  a lol, manuprat tam motelim bija vnk citada loma vai vins tupa netika izmantots jau no saakta gala, un ar vinju nebija idejas neko dariit.
 13. natas

  Ieteikums!

  kas ir rc sezona, es esmu tumspauris un nesaprotu!
 14. natas

  Ieteikums!

  tu rc rp esi spelejis? rc rp ir dzīvokļi, ko tu par kkadiem moteļiem vēl dirs
 15. natas

  quest sistēma - testam?

  Es tā reizēm aizdomājos - tev neapnīk čakarēties ar serveri? Nav vēlmes vienkārši pamest visu un full focus uz savu dzīvi? Nē, nu... Nav nekā pret to, ko dari, es ne par vienu, lai citi lemj, man gan tas gan tas apmierina, vnk nu...
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.