Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

esmu forshs, tas viss

Lietotājs
 • Content count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

130

About esmu forshs, tas viss

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. esmu forshs, tas viss

  San Fierro - Informācija - Aptauja

  labi, piedod, vnk biju jautrs vakar
 2. esmu forshs, tas viss

  San Fierro - Informācija - Aptauja

  viens jautajums - kur tik daudz cilveki atbildejushi? kkadi boti vai kas? vnk neticas, ka foruma vispar tik daudz lietotaju, cik atbildeja uz vienu no jautajumiem lol.
 3. spriditis ir pidars :))))))))))))))

   

  haha, nevari atbildet, jo aizsledzu :P

 4. esmu forshs, tas viss

  Paniekojos!

  Es nevēlos tevi aizvainot, bet nevajag jau arī uztvērt tādus cilvēkus kā Akus nopietni. Es nesaku, ka viņš lohs RL ir, vnk viņš troļļojas un nav ne huja nopietns, tāpēc es tavā vietā nedrukātu palagus priekš troļļa, tā ir kā barība viņam.
 5. esmu forshs, tas viss

  Paniekojos!

  jus ble ohuel pietrashot shito godlike postu ar savam trash huinjam? draugi? kur ir love un draudziba? kur ir tas viss? kapec nevar ka vecajos laikos club penguin sadoties rokas un iet izbaudit klubus un but vnk draudzigiem? kur tas viss pazudis? es jutos ka kkada monotirizetaa dalbajobu centraalee.
 6. esmu forshs, tas viss

  [INT MAP] Small Kitchen int+chill

  Sladkij perec
 7. esmu forshs, tas viss

  [INT MAP] Small Kitchen int+chill

  Tachu draugi, šis cilvēks centās no sirds un darīja visu, lai viņam izdotos viņa mērķis, ne jau, lai jūs nodirstu viņu! Pat ja pats taisi mapingus desmit reiz labāk, labāk iedod kādu padomu, ieteikumu, nevis tupa nodirs un uzvedies kā profesionālis, kurš visu zina. Kas par to, ka kaut kur kaut kas nobugots, ne tā vai šķībi? Nu neizskatās labi. So what bļe? Tā ir tikai spēle, tikai parasts spēles interjers, un tādas lietas nebūtu tik smagi jākritizē. Like, kur vispār prikols par kaut ko tādu gudri dirst?
 8. esmu forshs, tas viss

  PĀRCELŠANĀS?

  xDDDD
 9. esmu forshs, tas viss

  PĀRCELŠANĀS?

  Nav jau ari tadas domas jaizplata. btw, tas tev avatara krasnais ir?
 10. esmu forshs, tas viss

  Visas teileri MPSA.

  Un???...
 11. esmu forshs, tas viss

  Manas domas par 0.3DL

  Būsim reāli. Ne jau DL vai RC mainīs spēlētāju skaiti. Jo nu.... Padomā. Iepriekš bija DL, bija RC - arī bija maz tautas. Visās lokācijās ir bijuši gan kritieni, gan augšāmcelšanās momenti. Es domāju, ka ne jau atrašanās vieta ir tas noteicējs. Ir kaut kas cits, kas citus velk uz turieni. Ir daudz 13 gadīgu pajoļu, kuriem tur tupa ir komfortablāk. Viņiem tur ir citi čomi, ar kuriem kopā padarīt autismu izplatītāku. Tur ir arī cilvēki, kuriem šeit nepatīk kādu personīgu iemeslu pēc. Ir arī tādi, kuriem te ir par grūtu iziet RP testu (cerams, sapratāt sarkasmu, pat ja tas nav ne sūda smieklīgs, ja). Ir tonnām iemeslu, kāpēc cilvēki izvēlas anālo seksu no Rolanda, nevis mūsu RP orģijas (zelta citāts no zelta mutes). Mans priekšlikums vispār ir tāds (jap, es aizgāju no tēmas, bet tas nekas) - mums vajag savākt apmēram 10 spēcīgus vīriešus no šī projekta un nolaupīt Rolandu. Mocīt ar nežēlīgām metodēm - latviešu valodas grāmatu, respektīvi, likt veidot teikumu shēmas, meklēt teikuma locekļus un citas viņam nesaprotamas lietas. Ja tādā gadijumā šis krievu tautības pedofīls no kurzemes atteiksies atbrīvot pasauli no sava pistā projekta (aizdegos), tad nāksies viņam piedāvāt iziet IQ testu, un gadijumā, ja viņš to nokārtos uz 10 procentiem un mazāk, viņam vienkārši būs jāizpilda iepriekš savstarpēji radīta noruna par projekta iznīcināšanu. Pašsaprotams, šis čangaļu pistenis neprotot lasīt un skaitīt padosies pie paša sākuma un hopā! Projekta nav. Tad mēs pārņemtu mazgadīgos savā vadībā un varētu nodarboties ar IQ līmeņa uzlabošanu mazgadīgo idiotu vidū. Galīgus dārzeņus kā galvenos samp.lv administratorus mēs vienkārši aizsūtītu uz Disnejlendu bez atpakaļceļa biļetes, vai vēl labāk - izmantotu materiālos nolūkos. Labi, es biju nedaudz nereāls... Nu, nebūs reāli savākt 10 čaļus, kuriem ir 50cm bicepss, tāds esmu tikai es. Bet citā ziņā plāns, manuprāt, ir kaut kas vienreizēji oriģināls.
 12. esmu forshs, tas viss

  PĀRCELŠANĀS?

  Manuprāt, San Francisko ir labs variants. Labs, jo jauna pilsēta, kurā, kā nopratu, MPSA nav bijusi pieredze. Tātad, kaut kas jauns. Tauta pazudīs? Nu, atnāks taču lojālākie atpakaļ. Vai tad serverim tik ļoti vajag kaut kādus nonrp gnīdas, kuri tupa skraida pa projektiem ar kaut kādiem materiāliem mērķiem? Es domāju, ka vajadzētu atsijāt tādus, un pielāgoties kaut kam mazāk komfortablam. Pat, ja sūdīgi ies, zināsim, kā tur ir un kas tur ir, tā kā, manuprāt, neviena pieredze nenāks par sliktu, tikai ļaus saprast kas un kā kur notiekas. Par RC nebalsoju, jo serveris tur jau ir bijis, cilvēki tur bijuši. Cauri braucot neizskatās pēc pašas labākās vietas, jo maza teritorija un liels DM līmenis. Kāpēc SF vispār varētu būt labāks par LS? Nezinu vai tur būs terras, vismaz es ļoti ceru, ka nebūs. Ja nebūs to tizlo bandu, būs vairāk RP. Mafijas vēl varēs, ar tām ir nedaudz vieglāk realizēt RP, un, ja kāds gribēs bandas attīstīt, lai to dara RP ceļā. Tas viss.
 13. esmu forshs, tas viss

  Mafbizz/Terras

  Kas tev ar avatāru, vecais?
 14. esmu forshs, tas viss

  Uzraugi #1

  It kā smagu pretenziju nav ne pret vienu, bet tāpat - balsi atdevu Eliotam. Ja tas ir tas īstais Eliots, par kuru domāju, nevis kkads niku zaglis.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.