Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Champ

Lietotājs
 • Content count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Champ last won the day on August 1

Champ had the most liked content!

Community Reputation

249 Excellent

3 Followers

About Champ

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  12/04/02
 • Kontaktinformācija
  nez

Recent Profile Visitors

950 profile views
 1. Champ

  (Sūdzība par administratoru) Xavier Butler

  Nee, nebiji teicis xd melot nav labi http://prntscr.com/kkhxew un es nahuj nesaavu aarpus, bet ieksh. varu kv video uzfilmet, ja bus vajadziba. retards kaarteejais.
 2. Champ

  (Sūdzība par administratoru) Xavier Butler

  Tu dauni, apskati manu video. Man terra bija skeitparkaa, shaavu gsg pret ko man bija terra, iemeta. tu esi probleema, no admineeshanas ne suuda nesajeedz skeitparks. vinjsh veel apgalvo, ka esmu ticis iemests PIRMS terras. adminu nost blj @Billijs tev neviens neko neprasiija. ja lasiit nemaaki, nav mana probleema vairaak. mani jail iemeta TERRAS LAIKAA, kad shaavu jobanos gsg ieksh skeitparka. tu esi probleema
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: delakruze Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: xavier butler Termini, kuri tika pārkāpti : kaadi nahuj termini. man bija terra, iemeta jail, admini gliemezhi izlaist nevar. izlaida, peec terras iemeta atpakalj, autists. kurmis veel staast, ka mani iemeta pirms terras. vladimirs labs admins, afk visu laiku seezh, peec tam blato, ka visu dienu adminee. salabo to hujnu antidm. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : autisms Incidenta laiks: 17:30 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) @Yoet @Naked @xo. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Champ

  Smieglīgi Gif

  vsm centies lol
 5. Champ

  (Sūdzība par administratoru) Daphne Logtaisītāja

  Ir vai nav tas ic, tu bugo, kas nav atlauts lol. Tas ir same as naudas bugosana ooc vietaa. Lohs
 6. Champ

  Pump it yee

  veljoprojam ar hakiem mauc, paravi jau 1vac
 7. Champ

  Florencia 13

  Esmu javier gaviria un diego munoz
 8. Champ

  Florencia 13

  Vins veel meeginaaja nodmot mani, bet nesanaaca DIEMZEL
 9. Champ

  Florencia 13

  f13 ir riffas, kads vla xd vla ir sur 13 jeb surenos 13.
 10. Champ

  Uzraugi #1

  ja kiplis izskatiis, tad buus no jaa/nee l o l
 11. Champ

  Uzraugi #1

  Kad notika tas gadījums, viņš pat ig nebija, kkas taads..
 12. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : delakruze Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Javier Gaviria Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Javiers, īstajā vārdā Javiers Huāns Gaviria ir dzimis Dienvidamerikā, Meksikā, Halisko štatā, Gvadalaharā. Javiera māte bija plaši pazīstama iekš Halisko, bet tēvs ne tik. Tajos laikos Meksikas ielas pārvaldīja grupējumi, Halisko štatā tās pārvaldīja Florencia 13. Grupējums F13 bija ļoti ietekmīgs un bēdīgi slavens. Tēvs tika iesaistīts iekš F13, bet vēlāk sašauts un miris dēļ liela asins zuduma. Puisim skolā veicās labi, ieguvis vidējo izglītību, māte viņu iekārtoja darbā par privāto šoferi. Bērnība Javieram nebija ne vis vientuļa, tur bija daudz draugu, bet vistuvākais bija brālēns Jose, ar to tika pavadīts visvairāk bērnībās kopā. Brālēni bija arī tuvi pazīstami pēc skolas pabeigšanas. Kādā vakarā, Javieram bija jāaizved kāds kungs, uz kādu neparastu vietu. Viņam tika piedāvāts darījums strādāt tikai par viņu privāto šoferi, neviena cita, par lielu samaksu, viņš piekrita piedāvājumam. Pēc kāda laika, viņam uzdeva uzdevumu, šis nebija saistīts ar cilvēka pārvedāšanu, bet šoreiz ieroču. Šajā uzdevumā vajadzēja iesaistīt vēl vienu uzticamu cilvēku, viņš to izvēlējās kā Jose. Viņi tos veiksmīgi pārvedāja, pēc kā sākās sadarbība ar Meksikāņu mafiju. Viņi tika norīkoti uz F13, jo mafija ar Florenciju bija saistīti un viņi dzīvoja Halisko štatā. Sākumā viņi bija tikai šoferi, bet tad sāka viņiem piedāvāt melnos darbus, pēc kā viņi deva piekrišanu. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Ir rakstīts, ka jāveido situācija ''bandas izveide'' , lai gan to nemaz vienā video nevar to izveidot īsti. Tas ir jāveido speciāli izveidotā topikā. Pieņemšanas gadījuma tas iespējams tiks veidots, ja būs apņemšanās un cilvēki. Tiks veidots roleplay par bandu utml. Šis ''pielikums'' un roleplay ir priekš cilvēka roleplay prasmju pārbaudes. Tur es ielikšu linkus kur redzams es roleplay'ojot, izveidojot savu 1. tēlu un to attīstot. Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Jose De Niro Darbības laiks: - ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) Karteļa topiks - Ja ir vajadzīgs vēl kaut kas, droši, sakiet. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Champ

  (Unban/Server) Enriko_Hennessy

  nah tu nobanoji par nospread, ja tur bija aims un fastshoots ari? zinasanas papildinat vajag
 14. Champ

  ADMINISTRĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

  Viņam dzīvē problēmas/lietas, kkas tamlīdzīgs, tāpēc nav. Ja būtu atpakaļ, noteikti būtu labākais.. ne visi ir tu, kuram nekas netraucē un var tupēt sampā un bliezt pa klaviatūru. Martam fkn dzīves nav, guļ viņš 5 stundas, pārējās 19 adminē, tas ir ebat. Nez visi hujna ipasi elgars tapec neviens nav labakais sliktakais tam kam silti dirsaa tupeet
 15. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: delakruze Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Javier Gaviria Iespējamais apraksts par kļūmi: Iepisu 50k maajas kontaa, peec 4 dienaam maaja papisusies, autisms. tenisa kourta maaju nopirku pa 250k uz otra profila, lai prieks rp buutu 2 iipasumi, a tas papisaas, lai gan maajas kontaa bija 50k. veel saprastu, ja nauda buutu uz kontu atnaakusi atpakal, bet kaa staav vecaa nauda, taa arii staav. pis tos juusu bugus Kļūmes noveršanas laiks: noveersanas? *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) Ko jums te vajag ble @xo. @Trust Issues Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.