Jump to content

Vladimir

Moderators
 • Content count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79

About Vladimir

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/15/02

Recent Profile Visitors

2211 profile views
 1. Vladimir

  Well done..

  Cik nu nav ieguldīts, cik nav laika iztērēts, ieviests, pilnveidots, uzklausīts, tomēr spēlētāju attieksme rezultātā ir vienmēr viena, diemžēl. Uzrakstīt “serveris dead” laikam tomēr ir vienkāršāk, nekā ieiet tajā un pacelt to pašu mazo skaitli. SAMP kā spēle jau sen ir dead, tas jau ir simtiem reižu teikts un pierādīts, vecos laikus vairs tomēr neatgriezt, jaunus spēlētājus arī varam negaidīt, jo spēle kā tāda tomēr jau sen ir novecojusi un nav intereses to vairs spēlēt, vismaz ne RolePlay veidā ar latviešu community, tas ir drausmīgs. I guess, varam tikai teikt @Baby un @rebudijs lielu paldies par tajā ieguldīto laiku un darbu, bija jautri naktis pavadīt serverā labā, tās nebija veltīgi pavadītas, tomēr ļāvām mūsu cilvēkiem izbaudīt maximāli pilnveidotu un korekti sniegtu darbu, lai arī kā beigās sanāca. Pārbaudīt to, palīdzēt tā attīstībā bija feini, prieks strādāt kopā ar saprotošiem cilvēkiem un varu teikt tikai to, ka otru serveri ar tik attīstītām, pilnveidotām, unikālām un vienreizējām funkcijām mums Latvijā vairs neatrast, MPSA nav tikai vārds vai serveris un ceru uz to, ka tomēr tiks veidots arī ilgi gaidītais GTA V RolePlay, kur būs vairāk iespēju izpausties un viss notiks realistiskāk. Šīs nu laikam ir tās beigas, bija prieks baudīt RolePlay kopā ar Jums. Paldies par sniegto darbu. Peace.
 2. Vladimir

  Kaden_Williams

  Nav vairs administrators. Veru ciet.
 3. Vladimir

  (Sūdzība par spēlētāju) Roy_Pavley

  Skaidrs. Izeju uz 10 minūtēm no servera un notiek šis. Abi gudrinieki tiks sodīti ar liegumu no servera. Paldies par sūdzību, TC.
 4. Vladimir

  (Unban/Server) Jack_Dark

  - E: ieskatījos dziļāk un pieņemu, ka tas bija kāds samp bugs. Tev rādījās Diaz vienā vietā, man nostāk, nebiju arī uzmetis aci uz pingu. Unbanots.
 5. Vladimir

  (Unban/Server) Trevor Halgman

  Neviens nebrīdināja, ka kāds kaut ko ņems un pārvedīs, vismaz /report vai kādam adminam pm varējāt pateikt, dc ieeju, spamo, ka zog wepus, ok, ieej serverī, -100weps, goes to bg. Unbanots.
 6. Vladimir

  (Unban/Server) Drake_Kingsley

  Lieto kādus Nitro modus? Cuz video ir no Pablo un tik ātri smagais + krava neuzņem ātrumu..
 7. Vladimir

  Ierosinājums pilnveidot /report

  Tajos jā, bet iet runa par /report ''Bug'' , /report ''Vai varat atnākt?'', ja skatamies citu pārkāpēju, tad ir jāizlaiž šis report un pēc tam to vairs neatradīsim, tāpēc ir doma, ka vajag /reports dialogu. I mean, abus, nevis tikai dialogu. Gan /reports , gan parastais spēlētāju /report
 8. Vladimir

  (Sūdzība par spēlētāju) Thandwa_Wamukoya

  Tiks sodīts. Paldies par sūdzību, TC.
 9. Pats biju tajā momentā online no otra (lspd) character un saņēmām izsaukumu par jums, tālāk @Culpable minētais ir patiess. Sūdzība aplama, TC.
 10. Jason banots par multi, otram par maz pierādījumu. Paldies par sūdzību, TC.
 11. Vladimir

  (Sūdzība par spēlētāju) Marey Tawer

  Jau banots. Paldies par sūdzību, TC.
 12. Ierosinu pilnveidot/ieviest jaunas funkcijas priekš /report , cmd /areport [ report id ] , ja spēlētājs tikko nosūtījis reportu, administratoram parādīsies čatā šis report tā kā vienmēr ir bijis, taču pie reporta klāt būs reporta ID, kurš report tas ir pēc kārtas nr. Reportu var apstiprināt uzreiz ar /areport [report id] vai, ja uzreiz nesanāk atbildēt/atsaukties uz sūdzību, tad, tiklīdz spēlētājs uzraksta /report , tas pievienojas arī pie dialoga secībā pēc report id. Izveidot dialogu ar reportiem, sakārtot tos secībā pēc report ID. Izveidot komandu /reports , kuru izmantojot, atvērsies dialogs ar secībā sakārtotiem /report ID, spēlētāja nickname, kurš iesniedz reportu un iekavās rakstīts vai tas ir jautājums (Ask) vai sūdzība (Report) un uzspiežot uz tā, tev piedāvās izvēles iespējas - Pieņemt , Dzēst. Tiklīdz pieņem sūdzību no dialoga, vai arī pieņem reportu ar komandu /areport, dialogā dzēšas report un atsvaidzinas report id secībā pēc kārtas nr. Tas palīdzēs administrācijai, kad čatā ir liels spams vai arī tajā brīdī ir aizņemts, lai pieņemtu sūdzību vai jautājumu, taču kā atbrīvojas, varēs uz to atsaukties, tagadējais variants ir - čats aiztinas prom un vari iet meklēt ko kurš rakstīja. /areport var arī atstāt to pašu /rr , atšķirības īsti nekādas, bet reporta id vajag pievienot klāt un dialogus, ko domājat paši? E: Ja kāds nesaprata, ar šo domāju ABAS sistēmas, nevis tikai dialogu ar reportiem - tagadējā sistēma + dialogi.
 13. Vladimir

  DIVU NRG - 500 IZLOZEE / Kim Orn

  Kian Estaben Vidal, 81556. 18
 14. Vladimir

  (Unban/Server) Porter_Howard

  Nav runa tieši par tevi šajā gadījumā, runāju par to, ka REM AC kiko ļoti, ļoti reti un vienmēr kādu jauniņo - hakeri, neesmu redzējis, ka kāds spēlētājs tiktu kikots nepatiesi par šo. Anyway, vismaz kādreiz bija noteikums - kā redzi čatā, ka kikots par REM, momentā ban, nezinu vai tas ir vēl tagad, bet lai skatas @Baby.
 15. Vladimir

  (Unban/Server) Porter_Howard

  REM anticheat, cik atceros, nevar būt nepatiess, tas ir taisīts uz REM.cs faila bāzes. https://prnt.sc/oydcmk Par viņu kiko parasti troļļus, kas ienāk serverī un cenšas kādam respawnot mašīnu. Anti-Cheat izkiko, aizsūta ziņu administrācijai un iemet tevi jail. @Baby
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.