Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Vladimir

Uzraugs
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66

6 Followers

About Vladimir

Recent Profile Visitors

916 profile views
 1. Vladimir

  Kuram nepieciešams profilus dzēst?

  Ja ir iespēja, tad izdzēs abus otros charus, bet main gribu paturēt.. Uz login - Vladimir - Randy Britton - Mike Cimbley
 2. Vladimir

  San Fierro - Informācija - Aptauja

  Sounds great. Par inventory iztīrīšanu īsti vienalga, jo nekā vērtīga tajā tāpat nebija, taču datus nevēlos vēlreiz zaudēt, nobalsoju par to atstāšanu, kaut arī, no otras puses, gribētu visu krāt no jauna, hz, abi varianti ok.
 3. Vladimir

  Manas domas par 0.3DL

  Atpakaļ DL
 4. Vladimir

  Mafbizz/Terras

  Izklausās un izskatās interesanti, gribētu šo redzēt serverī, es par!
 5. Vladimir

  (Bug) Dzērieni

  Man bija nedaudz savādāk, man vispār nerādīja to ūdens līmeni apakšā, labajā pusē, pēc kāda laika aizgāja viss.
 6. Vladimir

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  Var jau teikt, ka sen pazīstams, patīk ik pa laikam kaut ko uzerpot kopā, kā administrators labs, atsaucīgs, dara savu darbu, kā nākas.
 7. Vladimir

  [Spēle] Dziesmas

 8. Vladimir

  RP Pērles

  Iepazīsties, šī ir Nastja, 69 gadus vecā sieviešu rases pārstāve. Meklē sev jaunus draugus ar labu gramatiku. Dzīvo... Visur. Mēdz bieži bimbāt un atcerēties dažādus traģiskus negadījumus ar pepelsīniem, bet tas taču tikai dabiski. Ir sastopama vienmēr un visur, koku dobumos, zem krēsliem, uz mašīnu jumtiem un pat spoguļos! Kā arī, nav noslēpums, ka sieviešu rases pārstāvei ļoti patīk taisīt arī pašbildes. Sieviešu rases pārstāves telefona numurs ir 116111, pieņem zvanus visu diennakti.
 9. Vladimir

  [Spēle] Kas nākamais?

  No. Tu mani aizskāri. Nākamais būs spoks.
 10. Vladimir

  [Ieteikums] Par karjeru.

  Karjerā vajadzētu palielināt saņemto naudu par rūdas vešanu, kā arī šahtā nešanu. Pirmkārt, būtu mazāk fishbototāju. (tas atkarīgs no tā, par cik palielinātu) Otrkārt, mafijām, bandām, armijai būtu nedaudz vairāk ieroči, jo šobrīd bandās it īpaši to nav. Pirmā vieta, kur jauniņie parasti dodas nopelnīt naudu tā ir karjera, jo ir daži, kuri vēl nezin par tādu lietu kā makšķerēšana. Šobrīd situācija ir šāda - Tu 15 minūtes skraidi nēsājot rūdu un cik tu par to nopelni? - fucking 14 eiro!? https://prnt.sc/hfbbq4 15 minūtes nest rūdu un 10 sekundes izmakšķerēt zivi, par kuru tu saņemsi 3 reizes vairāk laikam ir atšķirība. Tas pats uz vedāšanu, tur arī manuprāt ir diezgan zema cena skatoties uz to, cik viss ir dārgs. kroc ja, cerams istenos šo, jo vajag nedaudz vairāk vietu kur moneyrushot, paldies
 11. Vladimir

  [Ieteikums] Dzivnieciņi.

  Rec, jo rec, jo rec vajag govis, nakotne ari ponijus ludzu
 12. Vladimir

  Ieteikums -changecar

  Ja Capone saka, ka nē, tad nē, pret. Ir ok kā ir tagad, scamotājus var arī noskrīnot un iemest sūdzībās
 13. Vladimir

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Alekū Baigi krutais bābietis, viemēr man padod ziņu, kad mani apelsīni ir gatavi un tad ejam kopīgi tos apgraizīt, dažreiz pat izaug kūsiņš un tad ir traki. nehax.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.