Ghost* Hunter

Lietotājs
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

3 Followers

About Ghost* Hunter

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. es iegrieztos biežāk savādāk vislaik tik vienas problēmas
 2. Esmu par 0.3.7, domāju, ka spēlētāji un izaugsme ir svarīgāk par custom skiniem.. kā arī dažiem ir problēmas ar dl versiju, nācās dzēst laukā kaudzi ar modiem lai tikai necrasho ejot serverī..
 3. Tgjcsrhvcderfgvvff bye
 4. Tēla izskata maiņas pieprasījums. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Daniel_Gale ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēla izskata pieprasījumu veica: Daniel_Gale Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Iegādājos jaunas party drēbītes. Pieprasāmā izskata vizuālais izskats vai ID : 20050 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:) https://imgur.com/a/7AbRu Paldies spokam par seksīgajām drēbītēm. @Ghost*
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Daniel_Gale Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Crottos_Versaci Termini, kuri tika pārkāpti : DM, C-Bug Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : piedāvāja 1vs1, mēs ko citu braucām darīt, sāka dmot.. Incidenta laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Daniel_Gale Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Henriqua_Fuentes Termini, kuri tika pārkāpti : nemāk hph izrubīt vai arī patīk spēlēties ar surfly Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Incidenta laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Daniel_Gale Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Ben_Stepan Termini, kuri tika pārkāpti : Sākumā silents, pēc tam skinaims aij aij aij Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Paļījās PB ar silentu, pēc tam skinaim, a ja, sor par bullet trackeri, tas lai jums atvieglotu darbu. Incidenta laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. reeeeeeeeec, varesim kopa cbugot
 9. Karjerā vajadzētu palielināt saņemto naudu par rūdas vešanu, kā arī šahtā nešanu. Pirmkārt, būtu mazāk fishbototāju. (tas atkarīgs no tā, par cik palielinātu) Otrkārt, mafijām, bandām, armijai būtu nedaudz vairāk ieroči, jo šobrīd bandās it īpaši to nav. Pirmā vieta, kur jauniņie parasti dodas nopelnīt naudu tā ir karjera, jo ir daži, kuri vēl nezin par tādu lietu kā makšķerēšana. Šobrīd situācija ir šāda - Tu 15 minūtes skraidi nēsājot rūdu un cik tu par to nopelni? - fucking 14 eiro!? https://prnt.sc/hfbbq4 15 minūtes nest rūdu un 10 sekundes izmakšķerēt zivi, par kuru tu saņemsi 3 reizes vairāk laikam ir atšķirība. Tas pats uz vedāšanu, tur arī manuprāt ir diezgan zema cena skatoties uz to, cik viss ir dārgs. kroc ja, cerams istenos šo, jo vajag nedaudz vairāk vietu kur moneyrushot, paldies
 10. Rec, jo rec, jo rec vajag govis, nakotne ari ponijus ludzu
 11. Ja Capone saka, ka nē, tad nē, pret. Ir ok kā ir tagad, scamotājus var arī noskrīnot un iemest sūdzībās
 12. @Alekū Baigi krutais bābietis, viemēr man padod ziņu, kad mani apelsīni ir gatavi un tad ejam kopīgi tos apgraizīt, dažreiz pat izaug kūsiņš un tad ir traki. nehax.