Jump to content

Feiks

Lietotājs
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

1 Follower

About Feiks

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Feiks

  Angel Pine?

  Var jau pamēģināt. Jebkurā gadijumā nekaitēs.
 2. Kas jums visiem ir ar vectēviem vai omēm kas atstāj mantojumā kkadu īpašumu? Nu te +- pacenties, no manis rec.
 3. Domē jau darīt nav ko, bet ja gribi pamēģināt ej...
 4. Tīri tā neko bet kur rp? xd
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Antons_Dabers Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Kaden_Williams Termini, kuri tika pārkāpti : Jailoja neredzot pilnu situāciju un pa lielam aizstāvot RM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Tātad šas bus 120 sekundes karā un mēs pa 2 braucam uz fermu, pa ceļam pa mums sāk šaut viens no rm, mes veikli izkāpjam no mahas un novacam viņu, pec 5 sec ielidoju jailā ar iemeslu "Ārpus" pēc tam kad raktu, ka tas provocēja viņš man atbild http://bildites.lv/a/ckphryku#v9y4f74f. Tad kāda joda pēc viņš mani iemet jailā neredzot pilnu situāciju? Un ja viņš kaut nedaudz ilgāk pastītos apkārt pamanītu ka manam biedram ir kadi 10 hp un varbūt saprastu kāpēc izcēlas sadursme. Un ja es uzrakstītu report viņš pa to laiku tupa ieskrietu zonā un teiktu ka šava pa mums no zonas un neko nevarētu pierādīt un kamēr līdz fermai tiktu karš jau beigtos. Ps: Nav jau pirmā reize kad viņš "nepamana" kad rm kaut ko dara, bet pamana tikai ja citi kaut ko izdara. Incidenta laiks: 21 28 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Feiks

  (Bug) tskill pēc 250

  Nē neparādijās, robs mēģināja vēl pavest kravas, bet ranks nemainījās. https://imgur.com/a/w6eUd44
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Rob_Winchester Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Rob_Winchester Iespējamais apraksts par kļūmi: Man tāda sajūta ka tā nevajadzētu būt... 252/250 tālbraucēja skills Kļūmes noveršanas laiks: 22 30 - 22 50 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) https://imgur.com/a/EKZ47Xi (( P.S. Robs ir pārāk slinks lai rakstītu, tāpēc rakstu tā vietā)) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. Pieprasījums Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Wilsons_Tomatos / Antons_Dabers ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Pieprasījumu veica: Wilsons_Tomatos / LCN Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Wilsons uzzin, ka pie viņa jaunizīrētās ēkas ir aizcirsts ciet ieroču veikals. Wilsons uzreiz to atpaskata, palasa paplidinformāciju internetā par aizciršanas iemeslu,, atklāj, ka ir arī vēl otrs ieroču veikals San Fiero ko arī viņš dodas apskatīt "tuvāk" (kad rpoju vel nebija piederejis crimināļiem). Vēlāk Wilsons aprunājas ar savu biznesa labo roku Antonio, kas sarunā Wilsonam tikšanos ar Emillio (Valsts nekustāmo īpašumu šefu), ar kuru Wilsons vienojas par "nedauz" mazāku cenu, par ko veikals tiks pārrasktīts uz Wilsona vārdu, beigās tas izdodas un visi ir laimīgi. Pieprasāmās lietas: Ammo Nation II wepshops *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/2pczpjvp
 9. Rekomendācija no manīm, čalis labi šauj un māk vadīt, bet kad kaut kas nesasiet tā, kā vajag, var tā normāli pasmieties par viņu.
 10. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : Antons_Dabers Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Wilsons_Tomatos Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Wilsons ir 36 gadus vecs Amerikas pilsonis. Visu savu jaunību kopā ar savu brāli un dažiem draugiem nodarbojās ar nelegālo biznesu, sākot ar kontrabandu un beidzot par ar slepkavībām pēc pasūtījuma. Laika gaitā Wilsonam un viņa nelielajai bandai tika izteikts piedāvājums pievienoties daudz lielākam un stiprākam nelegālajam grupējumam. Pagāja ilgs laiks, un drīz vien Wilsons kļuva par vadītāja labo roku savas neatlaidības un talantu dēļ. Vienu dienu Wilsonam pienāca vēsts, ka grupējuma noliktava tika uzspridzināta un gāja bojā grupējuma vadītājs. Pēc tā notikuma sākas nemieri grupējumā saistībā ar to, kas būs nākamais vadītājs, un viss beidzās ar to, ka grupējums izjuka, bet Wilsonam ir plāns, kā to atjaunināt. Pa to laiku viņa brālis ar dažām paziņām sāk visu no jauna… Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Wilsons pamana, ka ēka pilsētas vidū tiek izīrēta, bet naudas viņam priekš tās nav. Drīz vien viņš pamana ka malā stāv dārga mašīna un tad Wilsonam ienāk galvā plāns. Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Antonio_Balboni Darbības laiks: 21 00 - 22 30 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Mafijas izveide) : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/gsk955nf Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.