viixnotaajs

Lietotājs
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About viixnotaajs

 1. TEICU LAI IZSKATA KALIFORNIJA SLIDE.CS nav VIENKĀRŠS SLIDE
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Ray_Adoration Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Crottos_Versaci Termini, kuri tika pārkāpti : slide.cs (kalifornija lai izskata pls, neticu, ka kāds zin kas tas ir..) Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Terra Incidenta laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. jo tailers viens ir labs dreiven meins un man patik ka vins ir platinum 1 un zaude 20 speles pec kartas ;))
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Andy_Forest // Anthony_Gonzalez Termini, kuri tika pārkāpti : Stāvošs DB (speciāli) // Speedhack Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : terra Incidenta laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. ap
 6. Pingu uz beigām parādīju.. http://prntscr.com/i2c7qi
 7. http://prntscr.com/i2bhp5 xd
 8. airbreaks 3 admini on pff xd
 9. Pmā atsūti tādu haku pls xddd
 10. OMG VISI REPORT MĒTĀ PAR CBUG!!!! Es ieteicu GSG, lai mūsu starpā atļauj NONRP šaušanu, jo GSG - Tofiks jau mētā kūleņus 24/7 saukā mani par dauni, bet tas jau pohuj, lol xd123 Varēji uzslapot un pārbaudīt vai ir zem zemes vai nav, bet tavas mazās smadzenes to neaptver, ne?
 11. fotošops tc
 12. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Ray_Adoration // Gangster_Jostkiy Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Cody_Strow Termini, kuri tika pārkāpti : nebij man patiess cbug jeils Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Terra Incidenta laiks: SS *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Ray_Adoration Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Andy_Forest Termini, kuri tika pārkāpti : godmode Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : vid Incidenta laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. xdd jap tas
 15. Es, kā getto tawer, uzskatu ka jāņem nost tā ekrāna raustīšanās pēc trāpīta šāviena. Tā pat ir cleo un skinaimi, kam vienalga par to raustīšanos, negodīgāk spēlētājiem, kuri nelieto. Ok tenx