Jump to content

San Fierro - ver. 0.3.DL

kramste

Lietotājs
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191

2 Followers

About kramste

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2000 profile views
 1. tev tā biogrāfija mainīsies vēl simts reižu, kāpēc biogrāfijā rakstīt, ka tev mīļākā krāsa ir zaļa. Biogrāfija paliek viena, nevis savā biogrāfijā uzraksti, kaut ko par mafiju nd shit. Viennozīmīgi antirekomendācija, nolaidīsi jy zemāk par zemi, tāpāt, kā Tu to izdarīji ar vagosiem. + ''/me ar saviem pieciem pirkstiem'' tu tālu netiksi, un rp jābūt mafijas izveidei, nevis, kā tu kādu novāc. ))
 2. kramste

  forshs peteris

  pameeginji shito
 3. kramste

  forshs peteris

  kurš tev windows?
 4. kāda starpība? ja tu izmācīsies par fermeri, tu visu mūžu strādāsi par fermeri? domas mainās, smh. Strādāt, kā vergam un būt priekšniekam ir divas atšķirīgas lietas. par pieteikumu rekomendēju, sakarīgs un atbildīgs cilvēks, piemērots amatam. ))
 5. kramste

  Ieteikums ceļu satiksme .

  tas anti-dm atceljas pēc 2 levela, no tā pirmā ieteikuma nebūtu jēgas, cilvēkiem tas nepatiktu, apniktu un beigtu spēlēt.
 6. kramste

  Neliels ieteikumu saraksts.

  1. varētu, jā, bet iekopēt to url neaiznjem nekādu laiku, kind of lieki būtu, manuprāt. 2.šo atbalstu, savādāk ir zināmi tikai daži punkti, kur var uzpildīties. 3. tie nav kmh, bet mph, liela atškirība, tos radarus vairāk vajag centrēt uz lielpilsētām, nevis uz blue berryiem nd tā, protams, tas par sliktu nenāk. Derētu soda cenu nedaudz pacelt, savādāk vairums tos ignorē. 4.nav ko pielikt, nav ko atnjemt, atbalstu.
 7. vienkārsāk būtu, ka tu right clicko uz download pogas un pēc tam copy to link adresi, bet paldies tev.
 8. kramste

  Kā salabot ķeburus? Pls help?

  mēģini šito murgu
 9. kramste

  kramsteris piedāvā gfx.

  Sign/Avatārs - Tēma ( ja ir - stoku ) - Vēlamie efekti - Teksts - Darbi, iespējams, nav tie labākie, bet ceru, ka kādam patiks. Citam darbi liksies pārspīlēti, citam liksies kaut kas pa mazs, bet ja interesē - raksti. Paraugi.
 10. kramste

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Бродяга Pačekoju profilu, izskatās, ka saki visu, ko domā, liecies tīri sakarīgs, mēdz piedurties, ja nemaldos, spēlē jau kādu laiku šeit. Manās acīs neesi ar neko sliktu izcēlies.
 11. kramste

  FAMOUS LATVIAN RAPPIST

  viņai tak ir čuvaks, lai taisa citai dziesmu
 12. kramste

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @CIFFON Bijušas ļoti daudz atmiņas ar tevi, bijis admins, pat ļoti labs, proti atrisināt lietas mierīgā veidā. Ar tevi nav garlaicīgi, laiku atpakaļ, sēdējam plugā nd tā. Bieži vien rpojām kopā. Ja pareizi atceros, biji mans panelis, kad vadīju LCN, 2016. vai 2015. gadā, īsti neatceros. Mierīga personība, ļoti grūti nokaitināt. Pretimnākošs, saprotošs, atceros visu to labāko par tevi.
 13. kramste

  Ieteikums serverim ,kas to uzlabotu

  dari domes darbus, tas pats quests vien ir.
 14. kramste

  [Foruma spēle] Tavs desktops!

  tas taa ja https://prnt.sc/izh3oo
 15. kramste

  [Spēle] Dziesmas

  Latvietis
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.