Jump to content

Alpins

Lietotājs
 • Content count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Alpins last won the day on November 24 2018

Alpins had the most liked content!

Community Reputation

145

About Alpins

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

6935 profile views
 1. Alpins

  jautajums

  gribu man jau samplv 1300000 akmenji karjera aizsvesti
 2. Alpins

  Beigas.

  kad reopen?
 3. Alpins

  Beigas.

  nē, tev vajag atvērt durvis un iziet ārā, ahuena funkcija. vienīgi pašlaik ziemas skripts ielikts, tāpēc auksti 😢
 4. Alpins

  Beigas.

  rp.reallife.lv vislabākais serveris. pievienojaties, es šodien paspēlēju un iesaku arī jums.
 5. Alpins

  Beigas.

  jaiet visam mpsa familijam rpot samplv
 6. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : kundalini, liar, alpins Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : esmu banots no postosanas un cata. (mans draugs kundalini un LIAR, kurs ir banots jau 2week par to, ka noradija kludas madara pieteikuma) KA ARII UNBANOJAT MANI ALPINU. Incidenta laiks: 13:05 Kas tika pārkāpts: nezinu Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Alpins

  (Unban/Server) alpins

  ieejas ekrans: http://prntscr.com/lgl50b spele : http://prntscr.com/lgl56s
 8. unban no čata un nebūs cietušo

 9. Alpins

  (Unban/Server) alpins

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Alpins Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : incideja tas ka ban Incidenta laiks: tikko incidents atgadijasa *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : UnabLe to save scrinshot (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : Ieejas Ekrānšāviņš: Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. #freemyniggaalpins & others

 11. kas nomira? tūlīt visi 6 spēlētāji online nomira (joks) a nu ka
 12. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : alpins Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : tiku banots a week ago a tagad unban Incidenta laiks: incidents atgadijas 9:35 kad iegāju forumā un nevaru čatot Kas tika pārkāpts: foruma likumdošana, miera kodekss Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Alpins

  (Unban/Chatbox) Alpins

  nu bye peace draugi
 14. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : Alpins Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : hz rakstu rest in paradise, jo muziba aizgajis Valters a man bano Incidenta laiks: 20:20 Kas tika pārkāpts: es nezinu Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.