Jump to content

Alpins

Lietotājs
 • Content count

  159
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Alpins last won the day on January 16

Alpins had the most liked content!

Community Reputation

317 Excellent

About Alpins

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Sieviete

Recent Profile Visitors

3261 profile views
 1. Alpins

  (Sūdzība par administratoru) CIFFON

  Es nesaprotu, kur nikā vaina. Normāls nickname. Domāju, ka pašam vajadzētu personīgi atvainoties, jo cilvēks gribēja spēlēt mafbizz, bet tu viņam visus plānus sagrāvi, viņš noteikti tagad nav diezko priecīgs.
 2. Alpins

  (Sūdzība par administratoru) Henrikua Funetes

  man vienkarsi nolagoja, mans tels seka skriet un nevareju pagriezties es spiedu F un vins saka dauzit benzintanku , nevareju partraukt. ludzu samazinat
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: alpins Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: es Termini, kuri tika pārkāpti : pg Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : izkritu no auto un ar galvu atsitos pret benzintanku, benzintanks uzspraga Incidenta laiks: 12:35 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/k6in0a Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. nu tiesi ta. bet neviens neaizliedza to darit. es dabuju naudu neko nedarot, tas, ka tiku last man standing ar ta divaini, jo nemaz nekarojos. un es nesaku, ka esmu last standing ble, tā sauc to mode, es paliku vienu vietu aiz tevis un ja es atdzimu un savu pa tevi, bet mani izkikoja un nevienu reizi tev netrapiju, beigas tevi nosava mans draugs rodzers
 5. nu, lielisks konkurs. es 2h gaidīju, lai tiktu 5v5, bet beigās tiku finālā last man standing un tiku pie naudas, nošaujot alfrēdu dipsēnu.
 6. Alpins

  Sūdzība par modetārotu Arti

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: LIAR Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Termini, kuri tika pārkāpti : Teksts Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Es biju ielicis gifu, kurā ir rakstīts warning (mirgojosh) kenzel = kalifornijs. Tālāk mans posts tika izdzēsts, pēc tam ieliku vēl vienu, bez nekādiem brīdinājumiem tika liegta iespēja postot. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Alpins

  Adminu aptauja.

  Sveicināti. Šajā aptaujā apkoposim, kurš ir bijis vislabākais un vissliktākais administrators šīs nedēļas laikā. Balsojam kā tiešām domājam un pēc izdarībām. Šī aptauja iespējams izlems, kuru metīs ārā un kuru nē. (paļubom nē) Savas domas droši izsakat zemāk.
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Alpins Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: henris Termini, kuri tika pārkāpti : nepatiesi Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : nebija qs. bija /takeout /putaway tikai cs. nepatiesi iejailoja Incidenta laiks: 2:37pm *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/k6df8t Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Alpins

  (Unban/Server) alpins

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : alpins Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : nezinu, stāvu pie veikaliņa. kaut kāds uzsprāgst dzirdu un ir iefrizojusi spele Incidenta laiks: 24:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : nevaru, saka ''Unable to save screenshot'' Ieejas Ekrānšāviņš: Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Alpins

  (Unban/Server) man

  ble, es noreidzojos. ja ok unbano
 11. Alpins

  (Unban/Server) man

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : alpins Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : gars stasts Incidenta laiks: 11:10aa *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : http://prntscr.com/k5s1mc Ieejas Ekrānšāviņš: https://prnt.sc/k5sch6 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Alpins

  Ieteikums ceļu satiksme .

  1. kas pa huinu? kkada csn stunda samplv
 13. sēžu forumā
 14. Alpins

  (Sūdzība par administratoru) Alpins_Detoho

  labi, piedod, atdosu tev kompensaciju un nebusu admins, jo esmu parak slikts nonrperisks admins, nemaku terminus
 15. Alpins

  (Sūdzība par administratoru) Alpins_Detoho

  Nu pasaki kā sauc.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.