Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Alpins

Lietotājs
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Excellent

About Alpins

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3726 profile views
 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Alpins Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: ES Iespējamais apraksts par kļūmi: Neko, uzliek man paintjob, nu tas mēsls ir pazudis bļa zajebal! Kļūmes noveršanas laiks: nu ka lai es zinu kad jus vinu noversisiet? neesmu nekads ekstrasens *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) http://prntscr.com/kk40dx http://prntscr.com/kk40re Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Alpins

  MAKE MPSA GREAT AGAIN

  Jā, nevajadzēja vispār uz LS atpakaļ pārcelt. Kurš gribēja? Būs tur jautri.
 3. Alpins

  PĀRCELŠANĀS?

  a(nge)l pine.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Alpins Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: stuart. Termini, kuri tika pārkāpti : Nepatiess warn. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Atkal vēl viens moderātors soda par DP. Nepārzin noteikumus. Es nekad neesmu bjis MCP, bet pat zinu. Kas tas ir? Paša veidotos topic var pacelt uz augšu ik pēc 24h. (sūdzības, lieguma anulēšanas pieprasījumu) Incidenta laiks: 17:10 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/kixu17 http://prntscr.com/kixuo0 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.