Jump to content

Heiterz-

Tikko pievienojies lietotājs
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

1 Follower

About Heiterz-

 • Rank
  Newbie

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  01/15/02
 • Kontaktinformācija
  PM

Recent Profile Visitors

235 profile views
 1. Heiterz-

  [idea] Izņemt, ka ar riteņiem var lēkāt?

  Un, ka es pieminu? Man galīgi ir pie vienas vietas ja godīgi, ko jūs domājat.
 2. Heiterz-

  [idea] Izņemt, ka ar riteņiem var lēkāt?

  Forši. Tāpat, man Aleksis (brālēns // @LielaisLācis) saspiedīs tūlīt like, ja uzprasīšu. Kā arī varēsi redzēt, ka neesmu fake, ja viņš ieies jau caur savu telefonu vai arī planšeti iekšā forumā.
 3. Heiterz-

  [idea] Izņemt, ka ar riteņiem var lēkāt?

  Zināji, ka es neesmu atkarīgais no PC?
 4. Sveiki, sveiki! Es te skatījos forumā un kādā liegumu anulēšanā manīju, ka ar riteni var lēkāt. Tas ir ļoti neeRP'iski, jo īstajā dzīvē ar riteni nevarēs uzlēkt 30m augstumā, pietam ar kaut kādu riteni, kurš ir īsts mēsls (tādi, kādi ir bandām). Pats ieteikums ir tāds, ka šo vajadzētu izņemt - nevarētu vairs lēkt ar riteni, tas ir laikam iespējams, vismaz MTA. Manuprāt, ka šis būtu diezgan labi, jo tad varētu vismaz SASD ķer tos, kuri ar riteņiem. Viņi nevarētu vienkārši palēkties kaut kur, tādējādi aizbēgot.
 5. Heiterz-

  [Mekleju modu]

  Atkarībā, kādu tu gribi to texture pack. Kā arī vispār kās ir tavs PC? https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/74184-small-texture-pack.html https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/92025-4k-surrounding-textures.html https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/51257-texture-los-santos-from-gta-5.html Šeit tu vari pats atrast, kādus modus gribi (šī mājaslapa domāta, ja nemāki instalēt ar modloader) - https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/ Protams būtu labāk ar modloader, taču šādi arī var - auto installer.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.