Heiterz-

Lietotājs
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About Heiterz-

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  01/15/02
 • Kontaktinformācija
  PM

Recent Profile Visitors

105 profile views
 1. Un, ka es pieminu? Man galīgi ir pie vienas vietas ja godīgi, ko jūs domājat.
 2. Forši. Tāpat, man Aleksis (brālēns // @LielaisLācis) saspiedīs tūlīt like, ja uzprasīšu. Kā arī varēsi redzēt, ka neesmu fake, ja viņš ieies jau caur savu telefonu vai arī planšeti iekšā forumā.
 3. Zināji, ka es neesmu atkarīgais no PC?
 4. Tur var sarakstīt zilus brīnums vispār. Prasi viņam, ja viņš te vēl ir vispār.. Man arī ir gadījies, ka es kļūdos, neto uzliekot.
 5. Sveiki, sveiki! Es te skatījos forumā un kādā liegumu anulēšanā manīju, ka ar riteni var lēkāt. Tas ir ļoti neeRP'iski, jo īstajā dzīvē ar riteni nevarēs uzlēkt 30m augstumā, pietam ar kaut kādu riteni, kurš ir īsts mēsls (tādi, kādi ir bandām). Pats ieteikums ir tāds, ka šo vajadzētu izņemt - nevarētu vairs lēkt ar riteni, tas ir laikam iespējams, vismaz MTA. Manuprāt, ka šis būtu diezgan labi, jo tad varētu vismaz SASD ķer tos, kuri ar riteņiem. Viņi nevarētu vienkārši palēkties kaut kur, tādējādi aizbēgot.
 6. Nē, viņam 13.
 7. Ja tev ir pāri 14 - visdrīzāk, ka tajā, kurā tu! - Ģimnāzijā, protams.
 8. Tātad, īsumā par mani. Mani sauc Jānis, man patīk sēdēt pie datora, esmu @LielaisLācis brālēns. Kādreiz dzīvoju Ogrē, bet pārvācos tur, kur dzīvo mans brālēns - uz Jēkabpili. Mēs ar manu brālēnu gandrīz, kā brāļi, daudz kur ejam kopā utt. Nu nesen man teica, lai dodos uz šejieni, kā arī biju manījis, ka šis serveris atkal ir dzīvs un būs. Iepriekšējā sezonā te biju, neatceros in-game, kā arī foruma nickname, bet jā. Es iepriekšējā sezonā biju tāds ļoti kluss, forumā var teikt neuzturējos, in-game biju aktīvs, bet neko tādu nedarīju. Nu man brālēns atdeva savu PC, jo viņš dēļ SA-MP & PC ir daudz ko izbojājis dzīvē - viņam sliktas atzīmes, pašam apnicis jau bija viss šis viņam sen. Man ir vispār 15 gadi, ja nu kādam interesē tas. Dzimis esmu 2002. gada 15. janvārī. Drīzumā man paliks 16 gadi, jā. Pašam nepatīk tā baigi dirsties, esmu vairāk tāds klusais. Kā arī man ir draudzene, tādēļ es nevaru 24/7 sēdēt pie PC. Viņas vārds ir Katrīna, viņai arī ir 15 gadi, diezgan loģiski. Serveris ir foršs, administrācijā ir sakarīgi cilvēki, visi vispār te ir sakarīgi. Daži man te nepatīk īsti, bet kaut vai man viņi nepatīk, viņi visi ir sakarīgi īstenībā. Lielākā daļa cenšas RP'ot. Pati servera īpašniece - Agnese (@Damned) ir jautra, forša. Taisa aktīvi visādas lietas forumā, gan in-game, viss projekts ir feins. Daži saka, ka mirst, bet viņi nepadomā, ka šeit pati īpašniece tiešām cenšas. Sēž pie PC ilgi, lai tikai uztaisītu kaut ko. Čakarējas, lai mēs varētu pēc iespējas mazāk bez bugiem spēlēt, protams tie būs vienmēr, bet mazāk. Update ir daudz, katru dienu kaut kas notiek, viss ir feini. Man pašam viss patīk šeit, administrācija, spēlētāji, moderatori, īpašniece u.c. Labojums: Daudzi teiks, ka es esmu LielaisLācis. Kā jau vairākiem teicu - man ir vienalga, vai jūs tā domājat vai nē. Es šo serveri izbaudīšu, centīšos te RP'ot. Vai jūs mani heitojat, es jums netaisos te dirst virsū, lai paliktu bez foruma vai bez čata. - Jānis.
 9. @Alexander Pēc statusa spriežu, ka esi sakarīgs, jo administrācijā visi tādi ir. Prieks, jo šeit aktīvi posto forumā kaut ko, čatā raksti, in-game arī esi aktīvs. Administrators labs, es par tevi gari nepateikšu, tādēļ ka es te jauniņais esmu. Vismaz man mans brālēns (@LielaisLācis) teica, ka esi tāds sakarīgs diezgan, nu jā. Prieks, prieks, ka šeit ir cilvēki no iepriekšējām sezonām. (Vispār es iepriekšējajā sezonā te biju kādu laiciņu, taču ar neko īsti neizcēlos, biju kluss, forumā neuzturējos bieži, in-game - aktīvi, taču ar nevienu īsti nerunājos, neveidoju tā daudz RP situācijas.)
 10. Atkarībā, kādu tu gribi to texture pack. Kā arī vispār kās ir tavs PC? https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/74184-small-texture-pack.html https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/92025-4k-surrounding-textures.html https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/51257-texture-los-santos-from-gta-5.html Šeit tu vari pats atrast, kādus modus gribi (šī mājaslapa domāta, ja nemāki instalēt ar modloader) - https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/ Protams būtu labāk ar modloader, taču šādi arī var - auto installer.
 11. Es gan uzspiedu, lai abiem paliek. Šobrīd šeit ir slikts stāvoklis, administratori manu prāt, ka ir par daudz, taču arī tas ir no vienas puses labi. Abi divi, cik man brālēns teica, ir tādi sakarīgi cilvēki. Šeit izteikšu savas domas par šiem abiem jaunajiem administratoriem. Degveli_Californ (@Kaliforņa) - Sakarīgs cilvēks, jautrs, liela humora izjūta. Taisa smieklīgus videoklipus, vismaz man patīk. Kad nebija administratora (Šo vismaz man teica brālēns, taču papētīju nedaudz viņa postus), viņš nebija tik nopietns, tagad ir daudz nopietnāks un dara savu darbu aktīvi, ir aktīvs pats. Šim noteikti nevajadzētu ņemt nost administratora statusu, jo puika cenšas tiešām. Christopher_Tyler (@cabrales) - Arī ir sakarīgs cilvēks. Aktīvs, tiešām daudz izmanto RP, nekad nepārkāps RP terminus. Arī puika cenšas būt aktīvs, labs administrators un ir tāds. Ja vajadzēs, var būt jautrs, ja vajag - var būt nopietns. Par tevi, @cabrales nevarēšu daudz pateikt, tādēļ ka es tevi nepazīstu, kā Degveli_Californ (@Kaliforņa), vismaz man šo pastāstīja brālēns. Serverī tiešām ir vajadzīgi šādi administratori. Šobrīd sastāvs ir labs, aktīvs, perfekto. Agnese (@Damned) cenšas taisīt update, visu taisa mums, lai mēs varētu te paspēlēt, pašai ir darbs, dzīve u.c lietas. Prieks par šo serveri, ka šeit ir tādi spēlētāji un administratori/moderatori!