Jump to content

Plikas_Vecenes

Uzraugs
 • Saturu skaits

  81
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  3

Plikas_Vecenes pēdējo reizi laimēja 3 Maijā

Plikas_Vecenes bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

115

1 sekotājs

Par Plikas_Vecenes

 • Rangs
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Nenorādīts

Nesenie profila apmeklētāji

2240 profila skatījumi
 1. Plikas_Vecenes

  (S/Sūdzība) dan vegas

  Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. Nezinu, ja abi esat tādi mafiozniki un šaudaties, tad jau normāla situācija. +es redzu mix. Bet nu gan jau kāds cits papētīs dziļāk.
 2. Plikas_Vecenes

  Neiedevu calitim wepus xd

  Labāk uzmanies čuvak, tu mirsi!
 3. Plikas_Vecenes

  Jaunās funkcijas..

  Belt nē un cctv nezinu, man mazsvarīgi tur drošvien LSPD darboņi, zinās vai izmantos vai nē, pa cik puse no viņiem sēž tikai afk, tad gnj nevajag. Pārejais būtu nice, baznīcai varēs atvērt savu darba nometni nepaklausīgajiem.
 4. Plikas_Vecenes

  (A/Sūdzība) Ibrahima chotka

  Pats uzvelc sev brilles, jo nu visu video tu nesēdi mašīnā. Ja hako es ieslēdzu un nofilmēju gana daudz, lai saprastu, man nav jāpiedirš atmiņa ar katru herņu ko tu un tavs antiņu bars dara, vari noziedot man lielākam ssd, privāti atsūtīšu pieprasījumu, ja piekrīti. Ja nemāki /report pateikt ''a mani DM'', nevis dmot atpakaļ, tad sēdi jail. Tas ka tava Upīšu ģimene ir visi garīgi slimi un patstāvīgi /reportos pasaka tikai kādus mātes vārdus visu parādā. Es vairāk neko neteikšu, lai skatās @rebudijs un saka ko domā.
 5. Plikas_Vecenes

  (A/Sūdzība) Ibrahima chotka

  Diezgan nožēlojami ir, katru dienu brīdināt par vienu un to pašu. Tu nezini servera noteikumus un man katru dienu tie jāatgādina, būtu laiks izlasīt https://forum.mpsa.lv/index.php?/servera-noteikumi/? Es sāku specot, un tu pirmais šāvi, pēc tam, viņš ar m4 sāka pa tevi bērt, video to nevar redzēt. Visu karu nefilmēju tapēc nevaru iemest. Ja gribas varu iejailot otru arī, neredzu ko tev sūdzēties, šaudīties šaudījies, varēji rakstīt /report un iznākums visticamāk būtu cits, nevis jail. Zinot cik daudz visi šitie čīkstuļi ir bijuši jail, nebrīnos, ka nezinat nevienu terminu paši. Viss ko pēc šī varu izdarīt ir pateikt, ok un iejailot visus video iesaistītos, izņemot tevi, jo tu jau atsēdēji. DB ir vēl viens jail I guess, jo bija gan DM, gan DB. Deathmatch (DM) Deathmatch (turpmāk DM) ir cita spēlētāja nogalināšana bez IC iemesla. Proti, ja Jums IC nav nekāda iemesla nogalināt citu spēlētāju, tad Jūs to nedrīkstat darīt, jo tas skaitīsies kā termina pārkāpums. Nogalināšanas iemesls var būt tikai un vienīgi IC, nevar būt OOC iemeslu, piemēram: "Viņš ir mans draugs reālajā dzīvē, tāpēc pakaušos ar viņu prikola pēc, mēģināšu nosist." vai "Viņš forumā vislaik kaitina mani, laiks atriebties spēlē."
 6. Plikas_Vecenes

  Pāreja uz jauno versiju.

  ble cuvak, es nezinu uz kā tu centies spēlēt gta sa, ja tev viņš neiet.
 7. Plikas_Vecenes

  (F/New) Mafbizz

  Viss tavs mafijas squad hako, nu puse vairs nē, jo izbanoti.
 8. Plikas_Vecenes

  [PAMĀCĪBA] Pelmeņu cepšana.

  uztaisi savu pamācību šeit, un pieliec eļļu
 9. Plikas_Vecenes

  [PAMĀCĪBA] Pelmeņu cepšana.

  ja gribi tādu palielākus, graņonkas ir tieši nice, ja mazākus, tad jāmeklē
 10. Plikas_Vecenes

  [PAMĀCĪBA] Pelmeņu cepšana.

  Jā jau intervēju pāris ārzemniekus, tā esot problēma, par atsevišķu samaksu aizsūtīšu pa pastu! šis ir vairāk nabadzīgi nekā skumji.
 11. Plikas_Vecenes

  [PAMĀCĪBA] Pelmeņu cepšana.

  Tātad pamācība kā es cepu pelmeņus, gaidīšu jūsu pamācības komentāros! Sākam ar to, ka nopērkam sev mīļākos pelmeņus. Es esmu iecienījis pelmeņus rūķīši, bet der arī parastie mazulīši vai citi mazie pelmenīši. LIELOS PELMEŅUS CEPT IR NELEGĀLI TIKAI JA ĻOTI GRIBAS UN NAV CITU VARIANTU!!! Tātad pelmeņus cepam uz nelielas liesmas, es uzlieku vāku sākumā, lai viņi atkūst un tad vāku ņemu nost, lai varētu sākt iegūt kraukšķīgos pelmeņus! Cepam pelmeņus līdz tie ir riktīgi brūni kā mazi čigāniņi pagalmos (nav rasisms) Ņemam nost no pannas un nosusinam nost no eļļas ar salvetēm, ja nav baigi daudz eļļas varam nesusināt, vienkārši pirms likšanas pakrata. Kad pelmeņi ir gardi un bļodā, es izvēlos īpašas sastāvdaļas, lai pelmeņi būtu izcili! Tātad viss, kas redzams bildē liekas uz pelmeņiem, daudzums kas un kā pēc izvēles un garīga, bet zaļumi, jo vairāk jo labāk!!! LIEKAM RECEPTES UN LABU APETĪTI!
 12. Plikas_Vecenes

  Spēle - Pēdējais komentārs!

  NOST AR MASKĀM, COVID IR IZDOMĀTS!!! Nakamis komentetajs milejas ar savu māsu
 13. Plikas_Vecenes

  (F/Update) Palielināt transportu skaitu

  afigenna bus
 14. Plikas_Vecenes

  Update 11.04.2021 2.9

  labais update
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.