Crompton

Lietotājs
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Crompton

 • Rank
  Newbie
 1. Tātad vispār te jau runā kkādi peģiki no gsg , visi zin ka tev ir aims un lūdzu varat nerakstīt te savus stulbos attaisnojumus, tur ir aims..
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Kenny_Versaci Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Tofik_Slipside Termini, kuri tika pārkāpti : Aim, wh Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Tātad es iespamoju terru pret gsg , tad es karoju un pamanīju Tofikam aimu un kautko specifisku. Tātad ,kad es sāku braukt viņš ir aizstūra , tiklīdz viņam tuvojos , viņš izlien ārā no stūra un trāpa vienu reizi galvā ,kad esi pie stūres, vienalga vai tu brauc ar riteni vai ar busu vai ar parastu mahu , braucot atmuguriski pat trāpa ,bet tālāk ļaušu video runāt pašam par sevi, Incidenta laiks: 23:59 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Dimitrij_Kashmar Termini, kuri tika pārkāpti : OOC INSULT un arī aims.. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Tātad man bija terru pret šo jauko radību , jau iepriekš redzēju kā viņš lieto aimbotu ,bet beidzot sanāca uzķert un pašās video beigās viņš kā saldo ēdienu pasniedza savu ooc insult Incidenta laiks: 9:10 ja nemaldos. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Tikai baigi sūdīga kvalitāte , nezinu kādēļ. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Kenny_Versaci Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Tātad varu minēt par ko mani nobanoja jau atkal ... krčh es lecu pāri žogam es redzu man no augšas iešāva , tad pēctam uzskrēju augšā uz tiltu redzēju no kuras vietas viņš man šāva , un tad pēc tam 1 lodi cbug un ban. Incidenta laiks: 9:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : https://imgur.com/a/7m1o6 Ieejas Ekrānšāviņš: https://imgur.com/a/xO2PI Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Myb , mani kāds var unbanot , tur nekā nav , kāpēc man būtu tik ilgi jāgaida par false ban ?
 6. Ejat savas problemas risinat citur nevis mană apelācijā ieliekat vel kādu citu viğiku vai unbanojat..
 7. Es neko sliktu un netīru nevienā momentā neredzēju domāju esmu pelnījis unbanu, ja nav vairs nekas cits ko rādīt tad unbanojiet turpmāk visas terras filmēšu
 8. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Kenny Lendfeld Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Teksts Tātad laikam es biju pb un vienkārši šaudījos un mani nobanoja laikam pa to momentu kur es biju pietupes ar m4 un šāvu, kā man pašam izskatījās dīvaini ,bet ja jūs nezinājāt ka pietupjas samazinās recoils , tāpēc tas nav nekas grūts.. Incidenta laiks: Nezinu varu tikai minēt 12:34 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : https://imgur.com/a/mbK3d Ieejas Ekrānšāviņš: https://imgur.com/a/SsJCu Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.